favo alacağım

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favo alacağım

İleti baha72 » 19 Oca 2010, 23:33

arkadaşlar hepinize merhaba , sanırım forumda en yeni üyeyim :)
ben şimdi bir araba buldum 92 model favorit 135 L

sahibiylede konuştum , arabada kaza vs olmadığını söyledi sadece alt takım masrafı olduğundan bahsetti , tabi daha arabayı görmedim hafta sonu bir yerlere göstereceğim.

eminim sizler bilirsiniz ; bu alt takım masrafı ne kadar tutar , arabada lpg yok bu haliyle yakıt durumu nasıldır? lpg için önerebileceğiniz markalar hangileri olacaktır ? İzmirde önerebileceğiniz usta varmıdır? ve en önemlisi sizce bu araba kaç para eder ? sanırım baya uzun oldu ama ilk mesajım kusuruma bakmayın :)

baha72
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ugur_clskn » 20 Oca 2010, 00:37

öncelikle hoşgeldiniz. favorit iyi arabadır esasında ama sonuç olarak 18 yaşında araba düzgün bi ustaya iyice baktır derim. ön takım masrafına kimse bişey diyemez sorunun ne olduğu belli değil çünkü. benzinde ortalama 6 7 lt falan yakıyo olması lazım belki biraz daha fazla. bana sorarsan arızalı arabaya hiç bulaşma zaten lpg de yok. lpg sistemi en iyisi brc dir fiyatı 400 500 civarı olmalı. temiz bi favo bak bence sen lpg kiti olan falan 3 kuruş fazla verirsin başın ağrımaz ugraşmazsın.
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti baha72 » 20 Oca 2010, 00:39

[quote="ugur_clskn"]öncelikle hoşgeldiniz. favorit iyi arabadır esasında ama sonuç olarak 18 yaşında araba düzgün bi ustaya iyice baktır derim. ön takım masrafına kimse bişey diyemez sorunun ne olduğu belli değil çünkü. benzinde ortalama 6 7 lt falan yakıyo olması lazım belki biraz daha fazla. bana sorarsan arızalı arabaya hiç bulaşma zaten lpg de yok. lpg sistemi en iyisi brc dir fiyatı 400 500 civarı olmalı. temiz bi favo bak bence sen lpg kiti olan falan 3 kuruş fazla verirsin başın ağrımaz ugraşmazsın.[/QUOTE]
yorum için teşekkür ederim çok kararsız kaldım zaten
baha72
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rechanerr » 20 Oca 2010, 00:45

[quote="baha72"]arkadaşlar hepinize merhaba , sanırım forumda en yeni üyeyim :)
ben şimdi bir araba buldum 92 model favorit 135 L

sahibiylede konuştum , arabada kaza vs olmadığını söyledi sadece alt takım masrafı olduğundan bahsetti , tabi daha arabayı görmedim hafta sonu bir yerlere göstereceğim.

eminim sizler bilirsiniz ; bu alt takım masrafı ne kadar tutar , arabada lpg yok bu haliyle yakıt durumu nasıldır? lpg için önerebileceğiniz markalar hangileri olacaktır ? İzmirde önerebileceğiniz usta varmıdır? ve en önemlisi sizce bu araba kaç para eder ? sanırım baya uzun oldu ama ilk mesajım kusuruma bakmayın :)
[/QUOTE]
arabaya ne kadar fıyat soyledıler ?
alt takım masrafını gormeden bi yorum yapmak zor
lpg ye gelınce 300  600  tl arası takıolar işletmesıde 300 u bulur

rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

İleti akan-kan » 20 Oca 2010, 00:47

bence hiç biyerinde sorun yoksa ve 4000 ve altı civarında alıyorsan fena değil.

neden. öndüzeni kendin yaptırıp ne yaptırdığını bilirsin lpg kendin taktırırsın ve ne olduğunu bilirsin yesyeni olur alacağın başka arabalardada tipik sorunlar vardır mutlaka karar senin. birde 135 l değilde 136 lx lere bak konfor olarak daha iyidir iç düzen değişik ve daha şıktır.

93 ve 94 modelleri lx-glx filandır 93 den aşağı düşme.
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

İleti akinerkan » 20 Oca 2010, 01:18

kardeş izmirde çiğli ve karşıyakada(alaybey mah.) skoda yetkili servisi CENK-İZ var. memnun kalırsın eminim. hangisi sana yakınsa ona gidebilirsin. usta bizim tanıdık ben de favo baktırdım 4 bin liralık vasat favoların servisten çıkmayacağını ve elinde patlayabileceğini söyledi bana. çok iyi düşün eğer çok temizini bulursan da kaçırma...
akinerkan
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir
Arabanız: 96 Felicia GLX

İleti rechanerr » 20 Oca 2010, 01:39

rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir