bu fabia nasıl sizce alayımmı?

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bu fabia nasıl sizce alayımmı?

İleti felicia042 » 16 Mar 2010, 21:48

almayı düşünüyorum ama rengi tek düşündüğüm nokta aynı rente feliciam var. bir daha alırsam bu renk olmasın demiştim orda kaldım. çok dikkat çekici çiziklere pasta atmaktan bıktım mesele burada hala kararsızım aslında satıcylada görüştüm....Stern%20SmileWacko

Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

İleti FabiaElegance » 16 Mar 2010, 21:53

Renk işi zevk meselesi tabi, ama karar verirsen iyi bir ustaya göstermen şart arabayı sonra başım ağrımasın?
NOT: Yaz geliyor fiyatlar yukarı doğru zıplar biraz, onu da göz önünde tut...
FabiaElegance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti C@GL@R » 16 Mar 2010, 21:54

renk meselesini bosverin ayhan bey şimdiye kadar hiç araba alırken rengi düşünmedim kısmet neyse karşımıza o çıktı:) bu araba 13,500 bakımları ve lpg yi çıkarsanız zaten araç size felicia fiyatına geliyor. şahsi düşüncem eğer bir sorun yoksa herşey ilanda denildiği gibiyse hemen alırım bugun yarın satılır bu araç tahminimce.
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti y.emre » 17 Mar 2010, 00:51

[quote="caglarkrbyk"] [quote="y.emre"][quote="caglarkrbyk"] beyler ne bu km takıntınız bende fabiamı alduğumda 140 bindeydi şimdi 148 bin oldu yılda ortalama 15 bin yapmış sizce çokmu 2008 model arabalar şuan 30-40 bin km de tereddütsüz alın agır bakımları yapılmış..torosmu bu 150 bin km de motoru bitsin:)nerdeyse adamı arayım ben alacam benimkini verip:)
[/QUOTE] hep aynısını yazıyon çağlar abi ama yazmadan edemicem tamam fabia gider 300 400 bin ama imkan varsa düşük km almak her zaman daha iyi sonuçta 2.el alıyorsun araba sahibi bakımlarını yapmadıysa zamanında bu motorun ömrü her an bitebilir demek..
hee arabanın garantisi devam etse bakımlarını pc den görebilme şansın olsa o zaman 200 bindeki arabayıda al
[/QUOTE]

gel bin benim arabaya emre km si 150 bin olduğunu belli ediyormu bir bak. ayrıca arakdaşın çok parası varsa o zaman gitsin aynı model de aynı özellikdeki araca sadece km si düşük diye 16-17 bin versin sence bu enayilik değilmi?? yani adam full bakımlarını yaptırmış alınabilirliği o yüzden yüksek dedim ağır bakımları yapılmasa o zaman derdim +1000 lira en az masraf yapılacak derdim emre..

http://www.sahibinden.com/sahibinden_co ... isplayitem

o zaman bunu alsın arkadaş aynı araba..

[/QUOTE] yazdığım yazıyıda cvp vermek istediğin şekilde okuyup anlamışsın çağlar abi benim hangi cümlemde yüksek km deki araç alınmaz yazıyor ?? benim demek istediğim imkan dahilinde düşük km araç her zaman avantajdır enayilik değil..
sadece alacağın fiyatı düşünmicen satarken o arabanın km si ne kadar olcak 200 bin den sonraki arabaya kim yanaşırr nasıl satılır bunlarıda düşüncen..

Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti zulo » 17 Mar 2010, 02:05

[quote="y.emre"][quote="caglarkrbyk"] [quote="y.emre"][quote="caglarkrbyk"] beyler ne bu km takıntınız bende fabiamı alduğumda 140 bindeydi şimdi 148 bin oldu yılda ortalama 15 bin yapmış sizce çokmu 2008 model arabalar şuan 30-40 bin km de tereddütsüz alın agır bakımları yapılmış..torosmu bu 150 bin km de motoru bitsin:)nerdeyse adamı arayım ben alacam benimkini verip:)
[/QUOTE] hep aynısını yazıyon çağlar abi ama yazmadan edemicem tamam fabia gider 300 400 bin ama imkan varsa düşük km almak her zaman daha iyi sonuçta 2.el alıyorsun araba sahibi bakımlarını yapmadıysa zamanında bu motorun ömrü her an bitebilir demek..
hee arabanın garantisi devam etse bakımlarını pc den görebilme şansın olsa o zaman 200 bindeki arabayıda al
[/QUOTE]

gel bin benim arabaya emre km si 150 bin olduğunu belli ediyormu bir bak. ayrıca arakdaşın çok parası varsa o zaman gitsin aynı model de aynı özellikdeki araca sadece km si düşük diye 16-17 bin versin sence bu enayilik değilmi?? yani adam full bakımlarını yaptırmış alınabilirliği o yüzden yüksek dedim ağır bakımları yapılmasa o zaman derdim +1000 lira en az masraf yapılacak derdim emre..

http://www.sahibinden.com/sahibinden_co ... isplayitem

o zaman bunu alsın arkadaş aynı araba..

[/QUOTE] yazdığım yazıyıda cvp vermek istediğin şekilde okuyup anlamışsın çağlar abi benim hangi cümlemde yüksek km deki araç alınmaz yazıyor ?? benim demek istediğim imkan dahilinde düşük km araç her zaman avantajdır enayilik değil..
sadece alacağın fiyatı düşünmicen satarken o arabanın km si ne kadar olcak 200 bin den sonraki arabaya kim yanaşırr nasıl satılır bunlarıda düşüncen..

[/QUOTE]

Napıcaz şimdi.Fabialarımız 200binden sonra elimizde mi patlıyacak hurdayamı ayıracaz.

birde 300bine kadar gider deniliyor.300binden sonra motor yenilesek bi 200bin daha gidermi.?yoksa arabayı çöpe mi atacağız?
[color=#ff0000][size=5][/size][/color]
Kullanıcı avatarı
zulo
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: honda civic 1.6 ies

İleti FabiaElegance » 17 Mar 2010, 04:27

Geçen sene araba almadan önce sağı solu araştırıyordum, 2001 model bir polo buldum fiyatıda "baya" bir uygundu, hemen atladım tabi, aracın Km si 375000 deydi buna rağmen saat gibi çalışıyordu...
Fabiaların motorlarının da en az pololar kadar iyi olduğunu hesap edersek 400.000 üstüne rahat çıkar...
NoT: Niye poloyu almadın diye sormayın cevabı içinde gizli
FabiaElegance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Henien » 17 Mar 2010, 18:03

[quote="FabiaElegance"] Geçen sene araba almadan önce sağı solu araştırıyordum, 2001 model bir polo buldum fiyatıda "baya" bir uygundu, hemen atladım tabi, aracın Km si 375000 deydi buna rağmen saat gibi çalışıyordu...
Fabiaların motorlarının da en az pololar kadar iyi olduğunu hesap edersek 400.000 üstüne rahat çıkar...
NoT: Niye poloyu almadın diye sormayın cevabı içinde gizli [/QUOTE]

Km si yüksek araçların fiyatları zaten mesajdaki gizli cevap yüzünden "baya" bir uygun oluyor.

Ne kadar düşük km, o kadar iyi...
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti FabiaElegance » 17 Mar 2010, 18:26

[quote="Henien"] [quote="FabiaElegance"] Geçen sene araba almadan önce sağı solu araştırıyordum, 2001 model bir polo buldum fiyatıda "baya" bir uygundu, hemen atladım tabi, aracın Km si 375000 deydi buna rağmen saat gibi çalışıyordu...
NoT: Niye poloyu almadın diye sormayın cevabı içinde gizli [/QUOTE]

Km si yüksek araçların fiyatları zaten mesajdaki gizli cevap yüzünden "baya" bir uygun oluyor.

Ne kadar düşük km, o kadar iyi...[/QUOTE]
Aydınlattığın için sağol üstad, "baya" ufkum açıldı!
FabiaElegance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti C@GL@R » 17 Mar 2010, 18:29

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti FabiaElegance » 17 Mar 2010, 18:33

Yorum çok iyi: 7 yılda 500000; otomobil sadece yakıt almak ve bakım için durmuş :))
FabiaElegance
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir