Aracın kilometresi ile oynamışlar!.....

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Aracın kilometresi ile oynamışlar!.....

İleti nadirotomotiv » 18 May 2012, 15:10

Nadir Otomotiv, 2.el Skoda araç alım- satım ticaretinde 13 yıldır hizmet vermektedir.Şimdiye kadar hiçbir müşterimiz ile itilafa düşülmemiştr..Müşteri bize aracını satmış ise aracın devrini verip nakit parasını almıştır.Müşteri bizden araç satın almışsa ; mutlaka söylenir herhangi bir memnun kalmama durumunda aracı iade ederseniz ya paranızı geri alın yada başka bir araç verelim diye..Tabiki taktir edilir sıfır araç satmıyoruz,birinin beğendiğini bir başkası beğenmeye bilir..Araçları sahibinden ve bayii'lerden alıyoruz, aldığımız km. ile eksiklerini tamalayıp-bakımlarını yapıp müşteriye öyle satıyoruz. Satarkende; herhangi nedenle olursa olsun aracı ilerde satarsanız bize getirebilirsiniz diyoruz.. Tüm Skoda kullanıcılararına iyi günler..Nadir Otomotiv.

nadirotomotiv
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Nadir ARICAN
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda

İleti erginbkr » 18 May 2012, 15:27

iyi de km farkını açıklamamışsınız... o konuda açıklamanız daha yararlı olabilir...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti birtanyildiz » 18 May 2012, 17:45

Nadir den bir olay da ben anlatayım belki beni hatırlarla madem burdalarmış. burda olmasalar galeriyi karalamamak için yazmazdım. Ben de bi skoda fabia bakıyordum ta istanbuldan. arkadaşlara rica ettim arabaya bakmaya boyasız dedikleri fabiadan bagaj kapağı ve tavan hariç boya çıktı. arkadaşlar gittiğinde araç nerde diye sorduğunda ise direksiyonu boyatmaya götürdüklerini söylediklerinde de şaşırmamak elde değildi. arkadaşlar durumu onlara söylediklerinde arabayı alamayacaklarını bildirdiklerinde ise sert tavırlarla sanki bu işten anlamıyormuşuz gibi hareketler sergilemeler neden bizi uğraştırıyorsunuz bu kadar kusur her araba da olur havaları ile karşılaştılar. Bunlar olurken ben de telefondan olanları dinliyordum :) beyaz fabia choice bu arada nadir bey. belki hatırlarsınız muhtemelen 2010 aralık tarihte. aldıkları arabanın hadi km si belki gözden kaçmıştır ama boya durumuna bari bakılması lazım.
Bir Zamanlar Fabia 1.4 101 Spc HB...
Kullanıcı avatarı
birtanyildiz
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Birtan YILDIZ
Arabanız: Astra Classic 3 Sedan

İleti erginbkr » 18 May 2012, 19:05

bu işler böyle maalesef...yersen... :D
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti firarim19 » 19 May 2012, 11:36

Hayret yaa nadir'i iyi bilirdik bitti gözümde bu olaylardan sonra... geçmiş olsun.
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

İleti kispest » 19 May 2012, 18:37

Galericilere de emlakçılara da sorsanız kendilerinden dürüstü yoktur, işlerine asla katakulli bulaştırmazlar. Gelin görün ki 2. el araç alacaklar da galericilerden köşe bucak kaçarlar. Kendilerine bir pay biçsinler buradan. :)
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti hakanerdogan » 19 May 2012, 18:43

Yine bir Nadir münakaşası. :)

Tüm ilanlar, tüm forumlar takiplerinde benden demesi, hayırlısı olsun.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti nadirotomotiv » 01 Kas 2013, 16:36

Bu konu ile ilgili olarak firmamız daha önceki bir tarihde açıklayıcı bir bilgi yazmıştı..Firmamız araçları bilindiği üzere şahıslardan,bizler gibi çalışan esnaflardan ve bayi lerden satın almaktadır.Aldığımız araçlarıda aynı hali ve kilometresi ile satmaktayız. Ayrıca, sürekli benzer araçlar sattığımızdan renk ve kilometre benzerliklerinden dolayı yanlış anlaşılmalar olabilir..
nadirotomotiv
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Nadir ARICAN
Arabanız: skoda

İleti fabıa34 » 01 Kas 2013, 17:17

aynı olayı istanbuldaki tüm galericiler yapıyor rent acaradan çıkma arabayı şahıs malı gibi satıyor 300 bindeki arabayı 100 bine düşürüyor bunu kim yapıyor derseniz başıma geldi maltepe başoğlu skoda...
fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: xskodacıx
Arabanız: arabam yok

İleti serdar4410 » 02 Haz 2016, 21:55

selam arkadaslar 2014 yılın da nadirotodan skoda octavya aldim aldıgımda muayenesi yeniyapildigindan tuvturke mesaj atmadim sigortaci m vasıtasıyla kazası pert kaydi olup olmadigini arastıdık hasar kaydi vardi onemsemedik arabaya baktır dık binilecek bir araba oldugunu yuruyenin de bisey olmadigini soylediler ve aldik dahasonra 2016 da muayenesi bittive muayneye goturdum araba tek seferde muayeneden gecti ama evrak larımı teslim aliken abi bu km orjınal mi diyesordular bende 178000dkm aldıgımı ve simdiye kadarda 205000 oldugunu soyledim olmasının imkanıyok bironbceki muaynede kmnin 225000 oldugunu ve km le oynandigini soylediler daha sonra muayeden cıktıktan sonranadirotoyu aradimveolan ları anlattım buruya gelirsen bir care bula bilirizdediler ve bende bir ikigun sonra gittim arabayı bana sattıkları fiyattan geri alabileceklerni soylediler ben de suan o fiyatlarabu arabadan olmadigini arabamın fiyatnı dusurduk leri cin kabul etmedim ve b,zsenin adina sata biliz dediler ve fiyattı soyledim veilan larina koydular 1 ay ilan dakalmasını socunda 1ke araba nabu fiyatıveriyolar veya takasteklifediyolar gibicesinden hicbirgeridonusolmadi son 10gundurdearaba ilandan kalkmıs arayıp sordum vesuresi dolmusturdediler bende b10gundu yok ilanda dedim niye koymadiniz dedigimde bana yine aynınteklift bulundular yanı ikisene onceki aldıgım fiyatı suan ofiyatlarda benim arabam dan varsa ben bitanedahaaliyim dedim yok dediler ozaman bana niyeteklifediyosun dedim bensana o fiyattan sattim dedi arabanin pirim yaptı dedim o nolacak dedim sendeikisenebindin onasay deldiler sonucda bizanlasamadik ve tarın itibariy savciliga sucduyurusunda bulu nacagim vedaha sonra kanunu ne hakkım varsa avukatım aracılıgıyal hakkımı arayacam arkadaslar lutfen enyakınınızdan dahi araba alir kenarastırın ve benın gibinadurol nayın sonuc benım icinolumsuzcıksada bu konudayine bilgi verecegim herkese hayırlı aksamlar
serdar4410
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: serdar degirmenci
Arabanız: skoda octavya

İleti mustklc » 02 Haz 2016, 23:38

geçmiş olsun,

yalnız klavyenizin ayarlarından mı yoksa benim mi gözüm bozuk, yazdıklarınızı iç içe geçmiş görüyorum, çoğunu anlayamadım
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

Önceki