Yeti almayı düşünüyorum

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeti almayı düşünüyorum

İleti kayhan » 09 Nis 2010, 21:59

Orta seviye bir suv almak niyetiyle 2. el honda cr-v, v.s araştırması yaparken, octavia kullanan bir arkadaşımın -abi octavia yı tek geçerim - dediğinin aklıma gelmesiyle, skoda nın sitesine girdiğimde YETİ yi gördüm ve çok beğendim. Fakat araçta beni en çok etkileyen panoramik sunroof un standart olmaması ve bunu 8 hafta bekleyecek olmak beni üzdü. Bu üzüntüyle vazgeçme noktasına geldim. 54.000 TL ye malolan 1.2 Ambition un artı donanımlı modelinin fiyatına 4x2 yerine 2. el 4x4 alabileceğim geldi yine aklıma ve kararsız kaldım diyebilirim. Yeti yle ilgilenen arkadaşların tavsiyelerini ve eleştirilerini de merak ederek okudum. Sitede 4x4 bilgisi olanların, Yeti nin test sürüşünü yapmış olanların fikirlerini almak isterim. Israrla ve sabırla bunu mu almalıyım, yoksa 2. el bir suv a mı yönelmek doğru olur ? Şimdiden herkese teşekkürler,selamlar...

kayhan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: kayhan atar
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti 34SCU59 » 10 Nis 2010, 03:03

54.000 lira paraya beyaz balına suberb alırım.1.4 tsi ekonomık ve vergi avantajı olan motoru ile ağada ben olur pasada altımda olur gezerim...
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir