kelepir fabia..

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kelepir fabia..

İleti BURAK MYSTERİO » 23 Nis 2010, 19:43

ohooo ortam gerilmeye başadı abi sakin olun yaa fabia konusuna gelince arabada değişmeyen yokki yamalı araba gibi aynı :D ama bilmiyorum sanmıyorum alacağımı benim favo ondan daha iyidir duruşunu yerim benimkide yakışıklı :D

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti y.emre » 23 Nis 2010, 20:01

bu forumda skodanın pert hali bile diğer araçlardan üstün konularda çok şahit oldum pejo,hyundai,honda,fiat hepsi kıçı kırık arabar zaten ama skoda çok iyi arabanın değişmeyen parçası kalmamış hala iyi diyorsunuz..
skoda kötü bi marka değil kalite olarak zaten kullanıcılara ıspatlamış kullanmayanlarda zamnla anlayacaktır..
ama diğer markalara gelince azcıkta marka takıntısından sıyrılıpta cvplar verelim..
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti felicia042 » 23 Nis 2010, 20:08

REY MYSTERİO yazdı:ohooo ortam gerilmeye başadı abi sakin olun yaa fabia konusuna gelince arabada değişmeyen yokki yamalı araba gibi aynı :D ama bilmiyorum sanmıyorum alacağımı benim favo ondan daha iyidir duruşunu yerim benimkide yakışıklı :D

Favoritin kaportasını çok beğenmişimdir, zaten Bertone tasarımı hakikaten çizgileri üretildiği yıla göre hoş araba. Bu kasayı daha modernleştirip piyasaya sunsalar yine tutar bence.
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

İleti fıratt » 23 Nis 2010, 20:08

REY MYSTERİO yazdı:ohooo ortam gerilmeye başadı abi sakin olun yaa fabia konusuna gelince arabada değişmeyen yokki yamalı araba gibi aynı :D ama bilmiyorum sanmıyorum alacağımı benim favo ondan daha iyidir duruşunu yerim benimkide yakışıklı :D

ustad gerilecekte ne olcak salla gitsin
ben msj yazarken hiç kişilere;msj yazanlara yönelik konuşmam..herzaman konu ile ve konunun içeriğine yonelik yazarım kimse diyemezki kişiselliğe yonelik yazıyorsun ama adam kişisell koulara yonelik konuşuyor.
ben sadece zottirik peugeot dedim adam kalktı kedi et mevzusuna getirdi:gerçi getirsede msjda durumu aydınlattım ona eminim..
seviyorum skodamı..bu tarz kişisel konulara kim olursa olsun girerse anında cvp bizde boyle kişisell konulara gerek maddi gerekse manevi girmem..
zaten forum kurallarıda bunu açıkca belirtiyor..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti BURAK MYSTERİO » 23 Nis 2010, 20:12

samet yazdı:

ben msj yazarken hiç kişilere;msj yazanlara yönelik konuşmam..herzaman konu ile ve konunun içeriğine yonelik yazarım kimse diyemezki kişiselliğe yonelik yazıyorsun ama adam kişisell koulara yonelik konuşuyor.
ben sadece zottirik peugeot dedim adam kalktı kedi et mevzusuna getirdi:gerçi getirsede msjda durumu aydınlattım ona eminim..
seviyorum skodamı..bu tarz kişisel konulara kim olursa olsun girerse anında cvp bizde boyle kişisell konulara gerek maddi gerekse manevi girmem..

tamam abicim burda hepimiz bir aileyiz gerginlik çıkmasında nolursa olsun neyse kapatalım bu konuyu ama mehmet abide şimdi kesin bişiler yazar bilirim ben onu :D neyse boşkoyun gitsin :D

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti xMEGANx » 23 Nis 2010, 21:19

samet yazdı:
xMEGANx yazdı:
samet yazdı:çocuk iki mesajdır parçalıyor kendini palio alırdım palio alırdım :D kıytırık peugeot alacana palio alsaydın gulum madem bukadar tercih ediyorsun yada hadi senin peugeot ayarında olsun linea alsadın:D

kıytırık peugeot he =) linea ayarında peugeot he ? kedi ulaşamayacağı ete kim bilir başka ne der.. PALİO muzda vardıı ;)merak etmeyin tecrübemle yazıyorum :oops:

büyük konuşma çocuk hele bir kendin kazanıp alabil sonra kedi et konusunu konuşalım senle..
ana baba parasıyla alınan arac üzerinden bu muhabbet yavan kalıyor oki..

babam 2 sene önce VEFAT ETTİĞİ İÇİN YORUMSUZ BIRAKICAM ! Yaşım 19 olabilir ama bileğim birçoğunuzunkinden kuvvetlidir...
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti BURAK MYSTERİO » 23 Nis 2010, 21:21

xMEGANx yazdı:
samet yazdı:
xMEGANx yazdı:
samet yazdı:çocuk iki mesajdır parçalıyor kendini palio alırdım palio alırdım :D kıytırık peugeot alacana palio alsaydın gulum madem bukadar tercih ediyorsun yada hadi senin peugeot ayarında olsun linea alsadın:D

kıytırık peugeot he =) linea ayarında peugeot he ? kedi ulaşamayacağı ete kim bilir başka ne der.. PALİO muzda vardıı ;)merak etmeyin tecrübemle yazıyorum :oops:

büyük konuşma çocuk hele bir kendin kazanıp alabil sonra kedi et konusunu konuşalım senle..

babam 2 sene önce VEFAT ETTİĞİ İÇİN YORUMSUZ BIRAKICAM ! Yaşım 19 olabilir ama bileğim birçoğunuzunkinden kuvvetlidir...

allah rahmet eylesin mehmet abi neyse tamam yaa germeyelim ortamı sıkııyorum yapmayın böle yaa

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti xMEGANx » 23 Nis 2010, 21:30

samet yazdı:

hey allahım yaa.. abicim yapma eminim benden büyüksün yaşınızı bilmiyorum ama dikkat edin konuşmalarınıza benim aracıma hakaret ediyorsunuz zottirik ne yaa ??? ben sizin aracınıza bu tür hakaretlerde bulunuyomuyum ? fotoğraflarını koyarım aracımın yorum beklerim ozaman istediğinizi söyleyinn ama gelip benim arabamı sürmeden benim arabama LAF söylemeye hakkınız yok.. uzatmayalım..:!: bidahada benim yorumlarıma açtığım konuya yorum yapmazsanız sevinirim kendi adıma ÖZÜR DİLERİM iyi geceler...
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti xMEGANx » 23 Nis 2010, 21:31

REY MYSTERİO yazdı:
xMEGANx yazdı:
samet yazdı:
xMEGANx yazdı:

allah rahmet eylesin mehmet abi neyse tamam yaa germeyelim ortamı sıkııyorum yapmayın böle yaa

Sağol kardeşim.. kalanlar sağolsun...
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti BURAK MYSTERİO » 23 Nis 2010, 23:25

Amin abicim cümlemizin...

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti zulo » 24 Nis 2010, 13:48

Araç satıldı herhalde ??
[color=#ff0000][size=5][/size][/color]
Kullanıcı avatarı
zulo
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: honda civic 1.6 ies

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi