Satılık 94 Favorit

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık 94 Favorit

İleti emrea » 24 May 2007, 21:05

resimleri gonderirsen sevinirim birde fiyat nediR...

emrea
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpinone » 25 May 2007, 20:10

94 model favoritimi model yükseltmek amacıyla satıyorum. Aracım çok temiz ve bakımlıdır. Balatalar, akü, kayış , radyatör,şarj dinamosu aklınıza gelebilecek her şeyi kaleriför hortumlarına varana kadar  2 ay önce yenilenmiştir. Geçen haftada ufak bir bakımdan geçirdim,motor yağı, hava filitresi ,yağ filitresi ve bujiler elden geçirilmiştir.  Aracın sadece sol ön kapı sürtünmeden dolayı orjinali ile değiştirilmiştir. Başka hiçbir değişme vuruk ve boya bulunmamaktadır. Konyada öğrenciyim Konya yada Trabzonda teslimat yapılabilir. Aracım 75 bin km dedir. Hiç tüp takılmamıştır. İris mavisi rengindedir. Alarm sistemi bulunur.Aracımın tek bir kuruş masrafı  yoktur. Fiyat olarak  6.250 istiyorum. Pazarlık ve anlaşılma payı vardır.Yazdığım gibi aracın her türlü bakımı tam.Son derece orjinal bir araç bakımlı ve az kullanılmış tek bir kuruş masrafı yok. İyi bir alıcıya satmak istiyorum. Elimden geldiği kadar anlaşmaya çalışırım.
alpinone
Yeni Üye
Yeni Üye

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir