Satılık Fabia Special 1.4 16V 101 BG

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık Fabia Special 1.4 16V 101 BG

İleti MakeHistory » 24 Ağu 2010, 10:53

Tüm skodam üyelerine selamlar.. Daha önce forumda birçok konu başlığını okuma şansı bulmuştum fakat ilk kez yazıyorum.. Sahip olduğum Fabia Special model aracımı satmaktayım.. Daha önceki aracım 6n2 polo comfort'tu.. Polo'ya nazaran Fabia'dan özellikleri, iç hacmi ve performansı olarak çok daha memnun olduğumu ve sürüş olarak çok daha keyif aldığımı söyleyebilirim.. Kısaca özelliklerini belirtmem gerekirse; 2004 model, 94bin km de, çok temiz, bakımlı ve masrafsız bir araç olduğunu söyleyebilirim.. Ağır bakımları 90 binde yapılmıştır.. Araç hakkındaki detaylı bilgi ve özelliklerini (buradaki arkadaşlar gayet iyi biliyordur) aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.. İstediğim fiyat 15.750 tl.. Pazarlık payı vardır.. Teşekkürler.. Erhan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-fabia-skoda-fabia-special-1-4-16v-101-bg-30318790/detay

Eklentiler
fabia1.jpg
MakeHistory
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia Special

İleti zurna1788 » 24 Ağu 2010, 10:57

hoş geldiniz.hayırlı satışlar. fiyat makul.araba güzel.alınabilir aslında.
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti MakeHistory » 24 Ağu 2010, 11:10

hoş bulduk.. teşekkürler.. hayırlısı diyelim :)
MakeHistory
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodaizm » 24 Ağu 2010, 11:18

Keşke sizi aramızda aracıı satarken değilde, alıp kullandığınız sırada görseydik.

Ve yine keşke; aracınızın satış ilanından önce ,madem forumu takip ediyordunuz yazılarınızı ve araç ile ilgili görüşlerinizi daha önceden görüp sizi tanıma fırsatı elimize geçseydi.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti MakeHistory » 04 Eyl 2010, 13:12

fiyat düştü.. 15.000 tl
MakeHistory
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodaizm » 04 Eyl 2010, 13:53

Arka çamurluğun( ön çamurluk gibi değildir yekpare parça kesilerek yerine o bölge kaynaklanır) değişmesi ve 3 parçada boya var olmasına karşılık aracın fiyatı hala yüksek .

Özellikle arka çamurluğu değişecek kadar hasar almış bir araç ( çamurluk kuçük bir kaza olsaydı kaporta gövdesinin ana parçası olmasından ötürü kaportacılar kesip değiştirmez , çektirip onarırlar.) bu fiyat etmez. Emsalleri hasarsız boyasız araçlara verilen bu fiyatı, ancak bilmeyen birisi verir.

Yinede hayırlı satışlar, ama alanın iyi düşünmesi gerek.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti MakeHistory » 05 Eyl 2010, 11:53

Arkadaşım ben aracı 4 ay önce aldım.. ilk sahibi değilim.. ama bu aracı almadan en az 10-15 fabia baktım.. ve sonrasında buna karar verdim ki ben çok titiz bir insanım ve aracı aldığım insan benden de titizdi.. bundan önce baktığım -sözde kazasız- fabia'lardan sonra bu araç ister motor ister iç dış temizlik bakımından 0 temizlikte geldi.. Adam kazasız diyor bir sorgulama yapıyorsun 8-9 kazası çıkıyor.. Ben dürüst bir satıcı olarak aracın neyi var neyi yok söylüyorum.. Çamurluğun nasıl değiştiği çokta umrumda değil zaten ben alırken yetkili servise götürdüm ve her şeyini çıkarttılar bana.. İstanbul da her aracın ufak tefekte olsa muhakkak bi kazası vuruğu sürtmesi vardır ki ben yok diyene inanmıyorum olanlarda istisnadır.. Benim için aracın motoru, yürüyeni, bakımları ve temizliği önemli bu araçta ben hepsini buldum.. Fiyat konusuna gelince sahibinden.com vb. sitelere girip bakarsan aslında fiyatın ne kadar düşük kaldığı görürsün benzer araçlara 17-18 istiyorlar.. Onlar uçmuş ben piyasası neyse onu yazdım.. Bu fiyata Special modeli, motoru tıkır tıkır işleyen, tüm ağır bakımları yapılmış ve bu kadar temiz bir araç bulabileceğini sanmıyorum.. Sevgiler, saygılar..
MakeHistory
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MakeHistory » 07 Eyl 2010, 16:55

araç satılmıştır.. teşekkürler..
MakeHistory
Yeni Üye
Yeni Üye