satılık fabia hb pandizot. özel kalıp imalatıyla.

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

satılık fabia hb pandizot. özel kalıp imalatıyla.

İleti bydmr » 22 Eyl 2010, 19:17

fiyatı 100 tl ve kargoyla istediğiniz adrese gönderilir. kargo ücreti alıcıya aittir. istenirse hoparlörleri de dahil 150 tl. arkadaşlar 2004 fabia hb için yaptırdım. üzerinde iki adet 6x9 oval hoparlör yuvası koydurdum. tasarımı ve görseli çok güzel. goldmaster 6997 hoparlörler ile kullanıyorum. ilgilenen arkadaşlara bana e-mail lerini verirlerse resimlerini gönderebilirim.

bydmr
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Bursa
Arabanız: fabia 1.4 tdi/75 special

İleti taner_octavia » 22 Eyl 2010, 19:34

yenisini 60 liraya yapıyorlar ben sormustum gecen haftalarda.bana pahalı gibi geldi uygun olsaydı dusunurdum.
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Arabanız: Kia Sportage

İleti zurna1788 » 22 Eyl 2010, 21:34

keşke önce bir kendinizi felan tanıtsaydınız.ilk msjdan böyle satış amacı güdmek bu siteye yakışmıyor...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti Henien » 22 Eyl 2010, 22:42

zurna1788 yazdı:keşke önce bir kendinizi felan tanıtsaydınız.ilk msjdan böyle satış amacı güdmek bu siteye yakışmıyor...

Pazarlamacı ve seyyar satıcı giremez diye tabela mı yaptırsak acaba

:D :D :D
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti delidolu » 23 Eyl 2010, 08:03

biz kendi pandizotumuzu kendimiz yapıyoruz.
10 tl sunta + 10 tl kumaşı + işçilik bedava= maliyeti max 20 TL, eğer kumaş ve suntayı da eş dosttan edinirsek pek tabi ki tamamen bedaya da yapılabilir.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti turnalarkenan » 23 Eyl 2010, 11:18

ÇOK GÜZEL YORUMLAR ARKADAŞLAR GERÇEKTEN 100 TL ÇOK İSTEMİŞ ARKADAŞIM TÜRK MİLLETİNİN NE KADAR YARATICI OLDUĞUNU UNUTMUŞ OLMALI
HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR, NAMUSA HÖRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR......
Kullanıcı avatarı
turnalarkenan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yusuf Kenan TURNALAR
Nereden: Gaziantep
Arabanız: 1998 FELICIA 1.3 GLX İ

İleti diseqc » 23 Eyl 2010, 11:21

sanırım bidaha buralara uğramaz zira burda yolunacak kimsenin olmadığına kanaat getirmiştir...
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti taner_octavia » 23 Eyl 2010, 11:29

gerci olabilir evet.bi plaka sunta alır.üzerine arabanınkini koyar cizeriz sonra ona gore keseriz.hoparlor yerlerinide keser sonra kaplarız :) ama bu ipler baglıya onları nasil halletsek :)
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Arabanız: Kia Sportage

İleti psco » 23 Eyl 2010, 12:19

Resim Koyarsanız daha iyi olur
Kullanıcı avatarı
psco
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Erkan Ciğerlioğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia combi ambiante

İleti hetepe » 23 Eyl 2010, 13:51

100 tl versin, 10 tane gönderelim kendisine...Özkan çizer, ben keserim...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti bydmr » 23 Eyl 2010, 18:20

Em-Ka yazdı:keşke önce bir kendinizi felan tanıtsaydınız.ilk msjdan böyle satış amacı güdmek bu siteye yakışmıyor...

kendimi tanıtmak için "araç arayanlar-satılık araç ve aksesuar" başlığında yazmazdım. nezaketen de olsa tanıtayım burada. 2003 yılından beri fabia tdi-special kullanıcısıyım. bu araca hayranım. mühendisliğine aşığım. bursada yaşıyorum. öğretmenim. 35 yaşındayım. evli ve çocuk sahibiyim. mekanik sporları severim. v.s.
şimdi bir sorum var

size zorla bir şey satmaya çalışmıyorum. bu fan kulubü ilk zamanlarından beri izlerim. yalan yanlış çok ifadeler gördüm ve güldüm geçtim. adı skoda olan bir başlık altında çok az bir azınlığın dışında geyik yapmaktan başka bir şey yapmayanlarla dolu. sonra o akşam dizel araçlarla ilgilenen arkadaşların bilgi arayışları dikkatimi çekti ve yazmak istedim. yazdım. sonra ne oldu biliyor musunuz? sizin gibi ön yargılı insanlar seviyesizce beni yargılamışlar. kulübe üye oldum sinir katsayılarım arttı. bir tanenizde yeni üye hoş geldin aramıza kendini tanıtır mısın? demediniz. evet bir hata yaptım. önce üye olacağım sonra 6 ay bekleyeceğim ve belki de bu parçaya ihtiyacı olan birine 6 ay sonra yardımcı olacağım. üstelik pandizotun şahin jenerasyonunu bilenler bu kulübe üye olmuşlar ve bana 10 liralardan bahsediyorlar. özel kalıp diyoruz kimse nedir bu demiyor. sizler mi ayakta tutacaksınız bu kulübü. bak yıldızları artırmışsınız ama o kadar. üstelik sitenin savunuculuğunu yapıyorsunuz. incittiniz beni. ben kendi skodamın kulüp çalışmalarını kendim yaparım.
bydmr
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: fabia 1.4 tdi/75 special

İleti hdoner » 23 Eyl 2010, 19:49

Ortada pandizotun resmi olmadığından herkes hayalinde canlandırdığı şekilde yorumlamış.Sonuçta 100 lira az değil bencede :idea: Malum skodacı demekte bi yerde fiyat/performansa bakan insanlardır ,zoruna gitmiş arkadaşların...Yoksa resim göndermiş olsanız sanırım bu durumlar yaşanmıyacaktı 8-) :roll:
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti diseqc » 24 Eyl 2010, 07:47

bence fırçayı yiyince kendine geldi ürün hakkında bilgi isteyen arkadaşlarda var neticede buraya gercek satıcılarda gelebilir ama onlarda başda der ben satıcıyım alan alır der ama ben sizden biriyim 100 lira alıyım sonra muhabbetlere katılırız cık cık yine tatmin etmedi
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti hetepe » 24 Eyl 2010, 07:53

bydmr yazdı:
Em-Ka yazdı:keşke önce bir kendinizi felan tanıtsaydınız.ilk msjdan böyle satış amacı güdmek bu siteye yakışmıyor...

kendimi tanıtmak için "araç arayanlar-satılık araç ve aksesuar" başlığında yazmazdım. nezaketen de olsa tanıtayım burada. 2003 yılından beri fabia tdi-special kullanıcısıyım. bu araca hayranım. mühendisliğine aşığım. bursada yaşıyorum. öğretmenim. 35 yaşındayım. evli ve çocuk sahibiyim. mekanik sporları severim. v.s.
şimdi bir sorum var

size zorla bir şey satmaya çalışmıyorum. bu fan kulubü ilk zamanlarından beri izlerim. yalan yanlış çok ifadeler gördüm ve güldüm geçtim. adı skoda olan bir başlık altında çok az bir azınlığın dışında geyik yapmaktan başka bir şey yapmayanlarla dolu. sonra o akşam dizel araçlarla ilgilenen arkadaşların bilgi arayışları dikkatimi çekti ve yazmak istedim. yazdım. sonra ne oldu biliyor musunuz? sizin gibi ön yargılı insanlar seviyesizce beni yargılamışlar. kulübe üye oldum sinir katsayılarım arttı. bir tanenizde yeni üye hoş geldin aramıza kendini tanıtır mısın? demediniz. evet bir hata yaptım. önce üye olacağım sonra 6 ay bekleyeceğim ve belki de bu parçaya ihtiyacı olan birine 6 ay sonra yardımcı olacağım. üstelik pandizotun şahin jenerasyonunu bilenler bu kulübe üye olmuşlar ve bana 10 liralardan bahsediyorlar. özel kalıp diyoruz kimse nedir bu demiyor. sizler mi ayakta tutacaksınız bu kulübü. bak yıldızları artırmışsınız ama o kadar. üstelik sitenin savunuculuğunu yapıyorsunuz. incittiniz beni. ben kendi skodamın kulüp çalışmalarını kendim yaparım.

Özel kalıp dediğiniz nedir? onu anlamadım...Özel kalıp gerektirecek bir şekli yok ki fabia pandizotunun...
Orjinal pandizotu sunta, sunta lam, mdf gibi bir parçanın üzerine koyup, kestiniz mi aracın üzerinde en ufak bir sallanma, vs olmadan oturuyor zaten.
Önlerdeki yere ölçüp 2 adet pim takıyorsunuz, açma kapama da yapıyor, gerisi standart kumaş kaplama ve hoparlör takma işi zaten.
Eğer fiberciyseniz kalıp işini anlarım.
İddamda ısrar ediyorum, 10 numara pandizot göndereceğim size 100 tl ye 10 adet...
Geyik te yaparız, güldürü de, ciddi toplumsal konu da, teknik çözüm de...Hepsi birarada burada...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti fıratt » 24 Eyl 2010, 08:06

özel kalıptan bahsettiği fiberglasstır buyuk ihtimal,sunta v.sden zaten ne tasarımı ve ne özel kalıbı olacakki?anlamış değilim..
Sorun satılan veya yapılan ürünün fotosunun olmamasından ve ilk msj ve ticari içerik olmasıdır..İssteyen istediği satar isteyende alır,.bu kadar basit,,kalp kırmak mantıksız,milletin birbirini zöt etme uğraşı var hissini uyandırıyor..
Adam fabiadan bahsediyor,bakılıyor 20 msjı var ne anlarsın sen yaa yargılaması yapılıyor.. BU msjıma kimsenin diş bilemesine veya alınmasına gerek yok..Genel olarak en göze batan eksikliğimiz bu bana göre,
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti hetepe » 24 Eyl 2010, 08:10

Dis is e hend meyd... kumaş kaplanmadan önceki hâli...Bu arkadaşın da yaptığı bundan farklı olamaz...
Eklentiler
Görüntü011.jpg
Görüntü014.jpg
Görüntü017.jpg
Görüntü018.jpg
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti BaTeRRiiSStt » 24 Eyl 2010, 08:26

adama ayıp olmuş daha makul cevaplar verilebilirdi.
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 24 Eyl 2010, 08:48

Ayıp olacak birşey demedi kimse...Küfür mü ettik?
Yeni bir üye eğer ticaret yapacaksa tanınacak bir süre geçirmeli forumda.
Tanımadığı adamdan kimse birşey almaya girişmez.
Yeni üye de girdiği forumda önce kendini tanıtır, sonra 50-100 mesaj atar, bir çevre oluşur.
Ama hooop üye ol, 2-3 mesajdan sonra satış ilanı ver, bu olmaz, olsa da böyle olur yani...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir