satılık fabia hb pandizot. özel kalıp imalatıyla.

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

satılık fabia hb pandizot. özel kalıp imalatıyla.

İleti delidolu » 24 Eyl 2010, 08:52

bydmr yazdı:
kendimi tanıtmak için "araç arayanlar-satılık araç ve aksesuar" başlığında yazmazdım. nezaketen de olsa tanıtayım burada. 2003 yılından beri fabia tdi-special kullanıcısıyım. bu araca hayranım. mühendisliğine aşığım. bursada yaşıyorum. öğretmenim. 35 yaşındayım. evli ve çocuk sahibiyim. mekanik sporları severim. v.s.
şimdi bir sorum var

size zorla bir şey satmaya çalışmıyorum. bu fan kulubü ilk zamanlarından beri izlerim. yalan yanlış çok ifadeler gördüm ve güldüm geçtim. adı skoda olan bir başlık altında çok az bir azınlığın dışında geyik yapmaktan başka bir şey yapmayanlarla dolu. sonra o akşam dizel araçlarla ilgilenen arkadaşların bilgi arayışları dikkatimi çekti ve yazmak istedim. yazdım. sonra ne oldu biliyor musunuz? sizin gibi ön yargılı insanlar seviyesizce beni yargılamışlar. kulübe üye oldum sinir katsayılarım arttı. bir tanenizde yeni üye hoş geldin aramıza kendini tanıtır mısın? demediniz. evet bir hata yaptım. önce üye olacağım sonra 6 ay bekleyeceğim ve belki de bu parçaya ihtiyacı olan birine 6 ay sonra yardımcı olacağım. üstelik pandizotun şahin jenerasyonunu bilenler bu kulübe üye olmuşlar ve bana 10 liralardan bahsediyorlar. özel kalıp diyoruz kimse nedir bu demiyor. sizler mi ayakta tutacaksınız bu kulübü. bak yıldızları artırmışsınız ama o kadar. üstelik sitenin savunuculuğunu yapıyorsunuz. incittiniz beni. ben kendi skodamın kulüp çalışmalarını kendim yaparım.

ister istemez şahin jenerasyonu, 10 tl, bol yıldızlı vs ifadelerinizden üzerime alınıyor ve cevap veriyorum.

yalan yanlış ifadelerle dolu mesajınızıa tek tek cevap vereceğim ama anlarmısınız bilemem, çünkü ben de öğretmenlerin bol olduğu bi yerde çalışıyorum ve tek 1 şeyi onlara anlatmak için 10 kere anlatıyorum ama 1 kere bile anlamıyorlar, bu nedenle kavrayamazsanız buna üzülmem.

- öncelikle aynı yaştayız, ben de evliyim, benim de 1 çocuğum var, ve fi tarihinde 4 yıl öğretmenlik (bilgisayar programcılığı) yapmışlığım da....
- sitede yalan yanlış biçok şey olabilir, +/- de çok şey olabilir sonuçta burası başta skoda olmak üzere her tür düşüncenin kurallar çerçevesince paylaşıldığı 1 yer, 15 yaşında direksiyon başına geçmeyen de var, 60 yaşında araba tarihini döktürecek babamız yaşındakiler de...
- çok az bir azınlığın dışında geyik muhabbetinin döndüğüne katılıyorum hatta bu geyiğin başını ben bile çekiyor olabilirim, zaten sitenin kanımca en büyük sıkıntısı da bu. daha çok geyik daha az teknik. keşke tersi durum olsaydı da benim gibiler konuşacak meydan bulamasaydı. bu ifademde samimiyim. çünkü siteye üye olduğumdan beri aracım ile ilgili neredeyse hiç1 konuda fayda görmedim, genellikle kendim keşfedip çözüm buldum, nacizane bunları da kendin yap bölümlerinde paylaştım. parmağın varsa kaşı durumları... ama yine de buraya girmek beni psikoloji olarak rahatlatıyor, bi grubun parçası olma düşüncesini seviyorum, o kadar...
- önyargılı insanlar yargılamış diyorsun ancak ortaya önyargıyı giderecek birşey koymuyorsun, ister istemez insanın aklına şahin versiyonlu pandizot gelebilir ki benim aklıma direk o geldi, sanırım bu biraz ufkun genişliği ile ilgili, kusura kalma ama bu kadar laf edene kadar tek 1 resim ekleseydin, bu kâfiydi.... bu bütün önyargıları bitirebilirdi...
- bi tanemiz hoşgeldin dememiş, bence iyi de etmişiz, çünkü selamsız sabahsız pandizot satılık diyenlere başka ne söylenebilirdi ki? aslında size iyi bile davranıldı, genelde siteye yeni gelen ve selam vermeyenlere daha da iğneleyici sözler söylenir... ucuz kurtulmuşsunuz kanısındayım.
- eğer pandizotun jahin versiyonu bildiğim için üye olmam rahatsızlık veriyorsa, aydınlat beni bunun şu şu şu versiyonları da vardır, aha da bunlar da resimleridir, şöyle yapılır böyle kesilir vs vs teknik bilgi verki öğretmenliyin verdiği ışıktan benim gibi ameleler de faydalansın.. belki ufkumuz gelişir suntayı bırakırız o zaman, ya da sunta kafalı olduğumuz için utanıp bu siteden xtir olup gider, sizin gibi "özel yapım beyinler"e yerimizi ve TÜM YILDIZLARIMIZI bırakırız.... Bu arada 10 TL olayında hala daha ısrarcıyım, naparsın sunta kafam bu kadarlık, basmıyor işte...
- bu klübü bizler tutacak diye emin ol admin ile bi anlaşmamız yok. emir bey'in de böyle bir beklentisi olduğunu zannetmiyorum. herhangi bir maddi/manevi paylaşımımızda yoktur. ama rahatsız olduysanız varlığımızdan ? bey'e bir msg atın başta beni silsin bu siteden, hiç sorun değil dünyaya skoda ile gelmedik çok şükür... bizim yaptığımız bi nevi burada meydanı boş bırakmamak, 2de1 gayik yaparak popülariteyi ayakta tutmak, motor ustası olsam bak neler neler yapardım ama yok işte, yok!
- yıldızlarıma göz diktiysen al senin olsun hepsi de, ne yapayım ne kadr msg yaz o kadar yıldız al mantığı ile kuruluysa sistem benim suçum ne? herkes yıldız sayısının teknik bilgi ile alakalı olmadığını, gönderilen msg sayısı ile alakalı olduğunu zaten biliyor, keramet yıldızda ise sayın admine buradan duyurulur benim tüm yıldızları verebilir. hatta benden 1 tane da "ay" gitsin ki ay-yıldızlı olsun sizinkisi...
- sitenin savunuculuğunu inan kimse yapmıyor, burayı takip ettiğiniz söylüyorsunuz ki katılmıyorum. eğer takip etmiş olsaydınız, bir sticker olayında bile neler yazıldığını, hatta admine bile neler söylendiğini görürdünüz, burası bu yönüyle diğer forumlardan daha özgür, isteyen istediğini adabı mahşer ve site kuralları çerçevesinde söyleyebilir, bu admin de olsa değişmez, herkes bunun farkındadır.
- 150 tl satmak için özel yaptığınız/yaptırdığınız pandizotun orjinalini yetkili servis 120-130 TL diyorsa (bknz: zeki ünaldı / ankara) ve bunu da sitedekiler biliyorsa, millet sadece cahil ama enayi değil, 10 TL diye az bile söylemişim, isteyene bedaya yapıp veresim geldi şimdi.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti BaTeRRiiSStt » 24 Eyl 2010, 08:55

adam zaten ben bi yanlıs yaptım demış ama kişiye verılen cewaplarda yanlış.. tabii bu göreceli bir kavram bana doğru gelen size yanlıs gelebılır benım 1000küsür msjım var ama 1 tane çevrem yok mesela burda.gerek var mı bana göre yok.. dediğim gibi bu da kişiye göre değişir.Zaten satılık araç aksesuar bolumune yazmış.Bugun aracımı satıcak olsam bende ılan verırım ama alınır ama alınmaz angaralım ....
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti hetepe » 24 Eyl 2010, 09:35

delidolu yazdı:
bydmr yazdı:
quote]

ister istemez şahin jenerasyonu, 10 tl, bol yıldızlı vs ifadelerinizden üzerime alınıyor ve cevap veriyorum.

yalan yanlış ifadelerle dolu mesajınızıa tek tek cevap vereceğim ama anlarmısınız bilemem, çünkü ben de öğretmenlerin bol olduğu bi yerde çalışıyorum ve tek 1 şeyi onlara anlatmak için 10 kere anlatıyorum ama 1 kere bile anlamıyorlar, bu nedenle kavrayamazsanız buna üzülmem.

- öncelikle aynı yaştayız, ben de evliyim, benim de 1 çocuğum var, ve fi tarihinde 4 yıl öğretmenlik (bilgisayar programcılığı) yapmışlığım da....
- sitede yalan yanlış biçok şey olabilir, +/- de çok şey olabilir sonuçta burası başta skoda olmak üzere her tür düşüncenin kurallar çerçevesince paylaşıldığı 1 yer, 15 yaşında direksiyon başına geçmeyen de var, 60 yaşında araba tarihini döktürecek babamız yaşındakiler de...
- çok az bir azınlığın dışında geyik muhabbetinin döndüğüne katılıyorum hatta bu geyiğin başını ben bile çekiyor olabilirim, zaten sitenin kanımca en büyük sıkıntısı da bu. daha çok geyik daha az teknik. keşke tersi durum olsaydı da benim gibiler konuşacak meydan bulamasaydı. bu ifademde samimiyim. çünkü siteye üye olduğumdan beri aracım ile ilgili neredeyse hiç1 konuda fayda görmedim, genellikle kendim keşfedip çözüm buldum, nacizane bunları da kendin yap bölümlerinde paylaştım. parmağın varsa kaşı durumları... ama yine de buraya girmek beni psikoloji olarak rahatlatıyor, bi grubun parçası olma düşüncesini seviyorum, o kadar...
- önyargılı insanlar yargılamış diyorsun ancak ortaya önyargıyı giderecek birşey koymuyorsun, ister istemez insanın aklına şahin versiyonlu pandizot gelebilir ki benim aklıma direk o geldi, sanırım bu biraz ufkun genişliği ile ilgili, kusura kalma ama bu kadar laf edene kadar tek 1 resim ekleseydin, bu kâfiydi.... bu bütün önyargıları bitirebilirdi...
- bi tanemiz hoşgeldin dememiş, bence iyi de etmişiz, çünkü selamsız sabahsız pandizot satılık diyenlere başka ne söylenebilirdi ki? aslında size iyi bile davranıldı, genelde siteye yeni gelen ve selam vermeyenlere daha da iğneleyici sözler söylenir... ucuz kurtulmuşsunuz kanısındayım.
- eğer pandizotun jahin versiyonu bildiğim için üye olmam rahatsızlık veriyorsa, aydınlat beni bunun şu şu şu versiyonları da vardır, aha da bunlar da resimleridir, şöyle yapılır böyle kesilir vs vs teknik bilgi verki öğretmenliyin verdiği ışıktan benim gibi ameleler de faydalansın.. belki ufkumuz gelişir suntayı bırakırız o zaman, ya da sunta kafalı olduğumuz için utanıp bu siteden xtir olup gider, sizin gibi "özel yapım beyinler"e yerimizi ve TÜM YILDIZLARIMIZI bırakırız.... Bu arada 10 TL olayında hala daha ısrarcıyım, naparsın sunta kafam bu kadarlık, basmıyor işte...
- bu klübü bizler tutacak diye emin ol admin ile bi anlaşmamız yok. emir bey'in de böyle bir beklentisi olduğunu zannetmiyorum. herhangi bir maddi/manevi paylaşımımızda yoktur. ama rahatsız olduysanız varlığımızdan ? bey'e bir msg atın başta beni silsin bu siteden, hiç sorun değil dünyaya skoda ile gelmedik çok şükür... bizim yaptığımız bi nevi burada meydanı boş bırakmamak, 2de1 gayik yaparak popülariteyi ayakta tutmak, motor ustası olsam bak neler neler yapardım ama yok işte, yok!
- yıldızlarıma göz diktiysen al senin olsun hepsi de, ne yapayım ne kadr msg yaz o kadar yıldız al mantığı ile kuruluysa sistem benim suçum ne? herkes yıldız sayısının teknik bilgi ile alakalı olmadığını, gönderilen msg sayısı ile alakalı olduğunu zaten biliyor, keramet yıldızda ise sayın admine buradan duyurulur benim tüm yıldızları verebilir. hatta benden 1 tane da "ay" gitsin ki ay-yıldızlı olsun sizinkisi...
- sitenin savunuculuğunu inan kimse yapmıyor, burayı takip ettiğiniz söylüyorsunuz ki katılmıyorum. eğer takip etmiş olsaydınız, bir sticker olayında bile neler yazıldığını, hatta admine bile neler söylendiğini görürdünüz, burası bu yönüyle diğer forumlardan daha özgür, isteyen istediğini adabı mahşer ve site kuralları çerçevesinde söyleyebilir, bu admin de olsa değişmez, herkes bunun farkındadır.
- 150 tl satmak için özel yaptığınız/yaptırdığınız pandizotun orjinalini yetkili servis 120-130 TL diyorsa (bknz: zeki ünaldı / ankara) ve bunu da sitedekiler biliyorsa, millet sadece cahil ama enayi değil, 10 TL diye az bile söylemişim, isteyene bedaya yapıp veresim geldi şimdi.

Afferim ''Angaralı''... detaycı adamsın vesselam...bedava fikri güzel ama gene kimse almaz merak etme..(bkz:akü konusu)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti BaTeRRiiSStt » 24 Eyl 2010, 09:50

Bedavaysa ben istiyorum hadi bakalım :)
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazza » 24 Eyl 2010, 09:54

valla çok üstüne gidilmişş ya gerek varmı sizleri bilmeme ama benim ilk kayıt olduğum sitye buydu onun için unutulmuştur atlanmıştır hatayı yüze vurmamak büyüklüktür bence ( ben selamlı sabahlı gelmiştim kendim içinde söylemiyom )
birde selamsız girenlerin çoğunda aynı şey yaşanıyo eğer selamsız gelenlere ilk mesajı yazan uyarıpta diğerleri üzerine gitmesse o kişide bu kadar suçlandığını hissetmez
yanlış anlaşılmasın buradaki arkadaşı savunmuuyoprum bence ihtiyacıda yok savunulmaya zaten hatasını görmüş ve yazmış
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti hetepe » 24 Eyl 2010, 11:58

BaTeRRiiSStt yazdı:Bedavaysa ben istiyorum hadi bakalım :)

Evet, bedava...
2005 Fabiamdan çıkardığım 44 Ah, 12 V Akuma Marka, Çek malı akü var elimde...
''istiyorum'' diyorsan göndereyim.
Hadi bakalım....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti BaTeRRiiSStt » 24 Eyl 2010, 12:52

akü istemıyorum pandizot lazım yolla hemen alayım..
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 24 Eyl 2010, 14:11

Özelden ver adresini, yollayayım.Ayrıca takacağın hoparlörün tipini de belir ki ona göre deleyim.
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti diseqc » 24 Eyl 2010, 14:27

hetepe yazdı:
BaTeRRiiSStt yazdı:Bedavaysa ben istiyorum hadi bakalım :)

Evet, bedava...
2005 Fabiamdan çıkardığım 44 Ah, 12 V Akuma Marka, Çek malı akü var elimde...
''istiyorum'' diyorsan göndereyim.
Hadi bakalım....

aküyü ben istiyorum kargo nekadar tutarki acaba benim akü kışa çıkmaz herhalde ::(
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti hdoner » 24 Eyl 2010, 15:21

hetepe yazdı:Dis is e hend meyd... kumaş kaplanmadan önceki hâli...Bu arkadaşın da yaptığı bundan farklı olamaz...
Kumaşta kaplanınca cok iyi olacağına eminim fakat özel yapım pandizot+woofer agırlıgından dolayı kavalelerin oturduğu kulakçıklar otuduğu plastiğe aşırı yük binecek ve üsütüne bindiği plastikleri aşağı çekecek.O kısımları nasıl sağlamlaştırdınız?
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 24 Eyl 2010, 16:01

Oraları sağlamlaştıramadım ve kulakları kırıldı.
Yani el yapım bu tür malzemeleri taşıyamıyor kenarlar.
Orjinalini çok dirençli ve hafif bir malzemeden yapmışlar.
Pahalı olmasının nedeni bence bu...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti hetepe » 28 Eyl 2010, 15:36

hetepe yazdı:Özelden ver adresini, yollayayım.Ayrıca takacağın hoparlörün tipini de belir ki ona göre deleyim.

Her zaman dediğim gibi maksat üzüm yemek değil, bağcı dövmek...
Adres istedim gelmedi, ''hadi bakalım''...
burada amacım sadece arkadaşlara teknik destek vermek ve tecrübelerimi paylaşmak...
4 gün olmuş hâla adres bilgisi gelmedi.
Demek ki ihtiyaç yok, laf olsun...Aklınca köşeye sıkıştırmak...
Yermiyim? ...yemem. Bu arada sadece sub woofer için aracıma yaptığım pandizotu beğenilerinize sunuyorum.
('' %100 özel kalıp imalatıdır.:lol: '')
Eklentiler
Görüntü001.jpg
Görüntü000.jpg
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti e144552 » 28 Eyl 2010, 15:44

Elinize sağlık çok hoş görünüyor..
Oturman mümkünse ayakta durma, yatman mümkün ise, oturma!
Kullanıcı avatarı
e144552
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: OCTAVIA 1.4 TSI Elegance

İleti frostbite19 » 28 Eyl 2010, 17:00

hetepe dostum felicia ya olsa verirdim valla adresimi çok güzel olmus eline sağlık gule gule kullan...

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004

İleti felicia_3437 » 28 Eyl 2010, 17:48

hetepe yazdı:
hetepe yazdı:Özelden ver adresini, yollayayım.Ayrıca takacağın hoparlörün tipini de belir ki ona göre deleyim.

Her zaman dediğim gibi maksat üzüm yemek değil, bağcı dövmek...
Adres istedim gelmedi, ''hadi bakalım''...
burada amacım sadece arkadaşlara teknik destek vermek ve tecrübelerimi paylaşmak...
4 gün olmuş hâla adres bilgisi gelmedi.
Demek ki ihtiyaç yok, laf olsun...Aklınca köşeye sıkıştırmak...
Yermiyim? ...yemem. Bu arada sadece sub woofer için aracıma yaptığım pandizotu beğenilerinize sunuyorum.
('' %100 özel kalıp imalatıdır.:lol: '')

güzel olmuş eline sağlık
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti murat11h1 » 28 Eyl 2010, 20:15

hetepe yazdı:Ayıp olacak birşey demedi kimse...Küfür mü ettik?
Yeni bir üye eğer ticaret yapacaksa tanınacak bir süre geçirmeli forumda.
Tanımadığı adamdan kimse birşey almaya girişmez.
Yeni üye de girdiği forumda önce kendini tanıtır, sonra 50-100 mesaj atar, bir çevre oluşur.
Ama hooop üye ol, 2-3 mesajdan sonra satış ilanı ver, bu olmaz, olsa da böyle olur yani...

+10000000000 katılıYORUM.
Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti delidolu » 28 Eyl 2010, 21:16

enginim bu kıyağı bana bile yapmadın ya aşk olsun, zmanında yapsaydın bana da bi özel kalıp imalatlı pandizot, 2 hoparlör için kesmek zorunda kalmazdım gül gibi orjinal parçayı, gettiiii gettiii güzelim pandizotum, vıyy vıyy, ciyyaaaakkk :p
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti akan-kan » 28 Eyl 2010, 22:06

güzel olmuş bende bagaja fiberglastan döşüyorum şuanda yarım bitince detay resim filan eklerim.
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

ÖncekiSonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir