2001 model 101bg lik Fabia comfortlar nasıldır?

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2001 model 101bg lik Fabia comfortlar nasıldır?

İleti sonerx » 04 Oca 2011, 22:28

2001 model 101bg lik benzinli Fabia comfort var arkadaşımda onu almak istiyorum ama fazla bilgim de yok , lütfen beni aydınlatınız.

Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti ünsal » 04 Oca 2011, 23:33

2001 comfort genelde 1.4 68 hp lik olur 101 lik motor seçeneği elegans modelinde var dikkat edin yanılmayın ..!
ama bir kaç tane denk geldim 101 hp olup confort olanı sitemizden samet arkadaşımızda vardı hatta inanmadım gözümle görünce inandım ...

101 hp en çok tercih edilen motor seçeneği az yakar çok kaçar .. :D
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti sonerx » 05 Oca 2011, 06:34

çok sağol am km 173 binde ve ilanda şu açıklamalar var.:

ARAC EN COK TUTULAN MODELDİR 101 BEYGİR OLDUĞU İÇİN HEM AZ YAKIT TÜKETİR HEM ÇEKİŞİ 68 BEYGİRLERE GÖRE ÇOK İYİDİR. CD,KİLİMA,YOLBİGİSAYARI,COCUK KİLİDİ, ABS,ASR(ANTİ PATİNAJ SİSTEMİ)İKİ HAVA YASTIĞI,ÖN CAMLAR OTAMATİK,MERKEZİ KİLİT,ELEKTİRİKLİ AYNALAR,TORPİDO SOĞUTUCU BÖLMESİ, SİS FARLARI,KİRİKOLU ŞÖFER KOLTUĞU AYARLAMA KOLU,İÇERİDEN ACILABİLEN BAGAJ KAPAĞI,MANUEL FAR AYARLAMA SİSTEMİ GİBİ ÖZELLİKLERİ VARDIR. AKÜSÜ YENİ DEĞİŞTİ,TİRİGER SETİ YENİ DEĞİŞTİ,DEBYAJ SETİ YENİ DEĞİŞTİ,08/11/2010 DA KIŞLIK BAKIMLARI YAPILDI,YAPILAN İŞLEMLER ÖZEL SERVİSTE YAPILDI KAYITLARI MEVCUT. BU FİYATA LÜKS KONFORLU EN DONANIMLI ARABA EKSOZDAKİ KATALİZÖR YOK ONUN YERİNE SUSTURUCU TAKILMIŞ KATALİZÖR ÜN GÖREVİ DIŞARI ATILAN GAZLARI TEMİZLEYİP ATMASI USTAMA GÖRE ARABAYA HİÇBİR ETKİSİ VE YAN ETKİSİ YOK.MUAYENE TÜVTÜRK TARAFINDAN YAPILDI 03/12/2012 KADAR GEÇERLİ İKİ SENE MUAYENE DERDİ YOK…MASRAFSIZ BİNİLECEK. ARACTA 5-6 PARCA BOYA VARDIR SÜRTMEDEN VE CİZİKTEN DOLAYI TEMİZ KULLANILMIŞTIR SAÇMA SAPAN TEKLİFLER ETMEYİN LÜTFEN 101 BEYGİR AYNI ARAÇLARIN PİYASASINI ARAŞTIRIN ÖYLE KIYASLAYIN YÜKSEK MODEL ARACLARLA TAKAS OLUR.. TRABZON ORDU ARASINDA KİLOMETREDE NE KADAR YAKIYO DİYE ÖLÇTÜM KM.17 KURUŞ YAKIYOR.....TAKAS FİYATI 14 800 TL DİR....SATMA NEDENİM MODEL YÜKSELTMEK.KİLOMETRESİ ORJİNAL..YEDEK ANAHTARI MEVCUT..
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir