siz olsanız 13-15 tl arası hangi aracı alırsınız...

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

siz olsanız 13-15 tl arası hangi aracı alırsınız...

İleti mustklc » 07 Oca 2011, 13:08

günümüz şartlarında gazda şu kadar dizelde bu kadar yakar demek olanaksız artık. Alllah bu zam koyanları kahretsin ki, gün aşırı zam geliyor.

ayrıca tüketim arabadan arabaya göre değişir, ilk arabam lpg li idi, lpg 1.40 tl iken, 100 kmde 50 lira yakıyordu. ne yaptımsa düzelmedi sattım.

yaşı düşük lpgli araçtansa, yaşı yüksek benzinli araç daha iyidir. lpg aracı yorar, tüm elektrik sisteminin ta ağzına mıçar. senelik bobin, buji , buji kablosu değiştirir adama.

aracın en iyi raporunu servis verir. eğer satıcı servise göstermekten uzak duruyorsa, vaktim yok mıy mıy diyorsa orada irtibatı kesmekte fayda var. skoda servisi 100-150 arası para alıyor. aşağı yukarı 2-3 saat sürebiliyor. randevu almakta fayda var. satıcının istediği servise değil, sizin belirlediğiniz servise gidilmeli.

siyah renk zor gider ama renge aldanmayın. tekrar ediyorum ARAÇ TEMİZSE RENGİ ÖNEMLİ DEĞİL!. ilk aracım hacı yeşili idi. öğrenciler arkamdan hacı yeşili diye lakap bile takmışlar. temiz de olsaydı binerdim daha.

WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti lionrem » 07 Oca 2011, 17:52

Felicia dan sonra Octavia Elegance size yakışır.
Kullanıcı avatarı
lionrem
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Octavia Elegancemi sattım

İleti y.emre » 07 Oca 2011, 18:39

o fiyat aralığına 1.4 dizel C3 alırdım 92 bg olanından.
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti sonerx » 07 Oca 2011, 22:16

hepinize çok teşekkür edeim.

Bugün arabayı sürdüm eşimde arka koltukta idi.Eşim arabayı çok dar buldu.Ne diyeyim bana da dar geldi.Felicianın arka kısmı ve bagajı fabiadan daha genişti.Ben bile şaşırdım.

Ayrıca aracın sonradan yapılan kumaş döşemesi çok kirli idi. Tavanda sağda solda lekeler var idi,kapordada ezikler ve bir çok kalın çizikler beni şok etti. Yani resimlere bakıp araba yorumlanmıyor. 101 bg olmasına rağmen ilk kalkışta feliciam daha iyi sıçrıyordu. Fabia sevenler bana kızacak ama araç bana feliciadaki yola yatışı,güveni vermedi.
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti mustklc » 07 Oca 2011, 22:29

sonerx yazdı:hepinize çok teşekkür edeim.

Bugün arabayı sürdüm eşimde arka koltukta idi.Eşim arabayı çok dar buldu.Ne diyeyim bana da dar geldi.Felicianın arka kısmı ve bagajı fabiadan daha genişti.Ben bile şaşırdım.

Ayrıca aracın sonradan yapılan kumaş döşemesi çok kirli idi. Tavanda sağda solda lekeler var idi,kapordada ezikler ve bir çok kalın çizikler beni şok etti. Yani resimlere bakıp araba yorumlanmıyor. 101 bg olmasına rağmen ilk kalkışta feliciam daha iyi sıçrıyordu. Fabia sevenler bana kızacak ama araç bana feliciadaki yola yatışı,güveni vermedi.

demek ki haşatmış o araba. sizin felicia bakımlıdır haliyle o araçtan daha iyi güven hissi verir. Allah bilir sahibi ne lastik almıştır, ne rot ayarı yaptırmıştır.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

Önceki