satılık 2000 model 1,6 civic

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

satılık 2000 model 1,6 civic

İleti erdemguner35 » 10 Oca 2011, 21:19

selam arkadaşlar. dayımın emektar 2000 model Civic i var. 135000 km de. son zamlardan sonra satmaya karar verdi daha az yakan bir araba alacam dedi. o anlamaz internet işlerinden ben ilgileneyim dedim. araç kaporta hasarlı ön ve arka çamurluklar ve kaput değişti. şasede podyelerde direklerde bir işlem yok. araca 15000 istiyo ama 14500 e kadar iner.araca hiç tüp takılmadı. motor diri.araç izmirde. aracı satıp dayımı skoda ailesine sokmak istiyorum. fabia aldıracağım. bakalım hayırlısı. sizinde bilgilerinize sunayım dedim. sahibindene ilan verdim ama onay sürecinde fotolarıda en kısa zamanda yüklerim.

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti erdemguner35 » 21 Oca 2011, 14:55

arkadaşlar dayım aracın fiyatını 14000 e indirdi... linkini veriyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4951/detay

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir