ALAŞIM JANT İHTİYACI OLAN SKODACILAR

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ALAŞIM JANT İHTİYACI OLAN SKODACILAR

İleti Balıkcı » 18 Şub 2011, 11:13

Merhabalar forumdaşlar :)

Kısa bir süre önce JANT işine girdim. Her türlü aracın jant tamirini yapan bir yer açtık, jant boyası da dahil jantla ilgili her sorunu çözebilen bir yer. İkinci el ve özellikle ekipman (orjinal) jant tamiri, boyası ve tedariki yapıyoruz. Şu an için elimde işinize yarayacağını düşündüğüm iki takım Skoda uyumlu (bir takımı orjinal) jant bulunmakta.

Hiç tanımadığım Skoda aracımı tanıma imkanı sağlayan Forumumuzdan ilgilenen arkadaşlara her türlü kolaylıkta sağlayacağım. İlgilenenler için linkleri aşağıya alıntılıyorum. İlandaki telefonumdan ya da forumdan bana ulaşabilirsiniz. Saygılar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-17-orjinal-skoda-janti-takim-43054628/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-skoda-fabia-polo-golf-4-janti-takim-41106141/detay

Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serdar
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia Combi 1.3 LX

İleti onurson » 18 Şub 2011, 18:06

fiyatlar uygun bence.. jant boyamayı kaça yapıyorsunuz bende sincandayım..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti quickcan » 18 Şub 2011, 20:19

merhabalar öncelikle şirketiniz hayırlı olsun.

çok kollu jant var mı elinizde? alessio spyder'a benzeyen.

Sağlıcakla kalın.

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti Balıkcı » 18 Şub 2011, 21:31

onurson yazdı:fiyatlar uygun bence.. jant boyamayı kaça yapıyorsunuz bende sincandayım..

İlanlarıma şöyle bir baktıysanız genel olarak fiyatlarımız çok uygun. Forumumuz üyelerine o fiyatlar üzerinden de elimden gelen kolaylığı sağlayacağımdan emin olun :)

Jant boyama, eğer jantlarınızda bir sorun yoksa (kontrolünü illaki yapıyoruz) jant ebatlarına göre değişmekle birlikte, 180-200 TL gibi bir rakama çıkıyor. Fiyatlar ilk etapta biraz yüksek gelebilir ama, boyama tekniğini ve boya kalitesini, en önemlisi de yaptığımız işin arkasında durduğumuzu görünce fiyatların hiçte fazla olmadığını görürsünüz. Sadece boya işi değil, jant üzerine her türlü tamirat, kaynak ve torna işlerini de yapıyoruz. Bu fiyatlardan da forum üyelerimize "hatırı sayılır" indirim yapacağımı da özellikle belirteyim.

Aslında çok detaylı, hatta fotoğraflayarak anlatabilirim ama forumumuzu ticari anlamda kullanmak (en azından şu an için) istemiyorum. Sadece Skodacı arkadaşlar için ekipman (orjinal) jantlar elime geçtiği ve forumdan bazı arkadaşların da jant ihtiyacı olduğunu bildiğim için haberdar etmek istedim. Şu anda zaten perakendeye tam anlamıyla başlayamadık, ileride perakendeye başlayınca forumdan ilan ve satış işlemleri konusunda önce Emir Bey'le bu konuyu konuşmamız gerektiğinin farkındayım.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balıkcı » 18 Şub 2011, 21:37

quickcan yazdı:merhabalar öncelikle şirketiniz hayırlı olsun.

çok kollu jant var mı elinizde? alessio spyder'a benzeyen.

Sağlıcakla kalın.

Çok teşekkür ederim :)

Biz genelde ekipman (orjinal) jant ağırlıklı çalışıyoruz, sizin dediğiniz aksesuar janta giriyor ve aklımda kaldığı kadarıyla şu an için Skoda uyumlu çok kollu aksesuar jantımız elimizde yok ama istediğiniz jantı temin etme imkanımız var. Uygun olduğunuz bir zaman uğrarsanız nasıl bir şey istediğinizi ve nasıl bir boya istediğinizi kararlaştırır, ona göre temin etme yoluna gideriz.

Sizlerde sağlıcakla kalın.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti umitfatihgenc » 18 Şub 2011, 22:35

Arkadaşlar Serdar bey sağolsun hertürlü yardımda bulunuyor.Forumda böyle kaliteli insanların olması bizim için büyük şans doğrusu.Ankara skodacıların jant sorunu son buldu bence.bende inş en kısa zamnda kendisinin yanına uğrayacağım.
Kullanıcı avatarı
umitfatihgenc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: U-F-G
Nereden: İzmir
Arabanız: 2012 Yeni İ30

İleti ertanbabs » 18 Şub 2011, 23:16

selamun aleykum hayırlı olsun dükkanınız. bana bir takım 205 45 16 lastik lazım çıkma. 195 taban da olur. elinizde varmıdır veya elinize geçerse bana ulaşırsanız sevinirim saygılar...
ertanbabs
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ertan öztürk
Arabanız: fabia 1.4 comfort

İleti Balıkcı » 19 Şub 2011, 06:24

umitfatihgenc yazdı:Arkadaşlar Serdar bey sağolsun hertürlü yardımda bulunuyor.Forumda böyle kaliteli insanların olması bizim için büyük şans doğrusu.Ankara skodacıların jant sorunu son buldu bence.bende inş en kısa zamnda kendisinin yanına uğrayacağım.

Teşekkür ederim övgünüz için, her zaman bekliyorum. Görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balıkcı » 19 Şub 2011, 06:27

ertanbabs yazdı:selamun aleykum hayırlı olsun dükkanınız. bana bir takım 205 45 16 lastik lazım çıkma. 195 taban da olur. elinizde varmıdır veya elinize geçerse bana ulaşırsanız sevinirim saygılar...

Aleyküm selam, elimde var mı bakmam lazım, biliyorsunuz çıkma lastik şans işi, öyle siparişle zor :) Ama elimde yoksa da esnaf arkadaşlardan da araştırabilirim.

Sizi haberdar ederim.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti wehby » 19 Şub 2011, 12:13

aslında banada 13'' lik 4 tane jant lazım... kış lastiklerini takmak için... ama erzurumdayım , siz ankaradasınız...
DENİZİN İÇİNDEKİ CANAVARI GÖRÜP DE ŞAŞMA , İÇİNDEKİ DENİZ OLAN CANAVARI GÖR DE ŞAŞ...
wehby
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: vehbi öz.
Nereden: Kayseri
Arabanız: 97 felicia 1.6 glxi

İleti teknoloji16 » 19 Şub 2011, 17:16

KALDIRIMA SÜRTÜLEN VE ÜSTÜ AŞINAN JANTI TAMİR EDEBİLİYORUMUSUNUZ ?
Kullanıcı avatarı
teknoloji16
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MEHMET KARAYEL
Nereden: Bursa
Arabanız: ROOMSTER COMFORT

İleti zurna1788 » 19 Şub 2011, 22:48

RS jantına bittim. fiyatı çok uygun. ama fabiamı sattım :(
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti Balıkcı » 19 Şub 2011, 22:54

teknoloji16 yazdı:KALDIRIMA SÜRTÜLEN VE ÜSTÜ AŞINAN JANTI TAMİR EDEBİLİYORUMUSUNUZ ?

Elbette işimiz bu :) Onarımdan sonra da orjinal rengine de boyayabiliriz, dilediğiniz herhangi bir renge de.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balıkcı » 19 Şub 2011, 22:55

zurna1788 yazdı:RS jantına bittim. fiyatı çok uygun. ama fabiamı sattım :(

Canınız sağolsun, daha yenilerini alırsınız umarım, hayırlı olsun.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balıkcı » 19 Şub 2011, 22:58

wehby yazdı:aslında banada 13'' lik 4 tane jant lazım... kış lastiklerini takmak için... ama erzurumdayım , siz ankaradasınız...

Sizin canınız sağolsun kargo denen bir şey var, kendi Felicia Combi'mdekileri söker yollarım :)
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti zurna1788 » 20 Şub 2011, 11:41

sizin gibi işini tüm kalbiyle yapan esnaflar herzaman kazançlı çıkarlar. umarım başarılı olursunuz.
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti bersu » 20 Şub 2011, 13:32

Hayırlısı olsun inşallah işleriniz umduğunuz gibi gider,ben yeti aracıma çelik jant almayı düşündüm izmirde jant satan bir yerde alman malı 17" 5x112 janta taksitli 650 tl istediler 5x112 her yerde bulunmaz dediler almayı düşündüm ama aracın üzerinde gelen jant ve lastik16" idi yetinin üst donanımlarında 17" jant kullanıldığını bildiğim için 17" alaşım jant takmak istedim fakat lastikleride değiştirmem gerekeceği için bu fikrimi lastiklerin eskimesi sonuna erteledim,çünkü üzerinde gelen lastiklerde fransız good year sanırım iyi bir ürün
bersu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erhan ÇAYAN
Nereden: İzmir
Arabanız: YETİ-1,2 DSG 2011

İleti Balıkcı » 20 Şub 2011, 19:34

zurna1788 yazdı:sizin gibi işini tüm kalbiyle yapan esnaflar herzaman kazançlı çıkarlar. umarım başarılı olursunuz.

Çok teşekkür ederim. Benim felsefem "ne iş yaparsan yap en iyisini yap" bütün çabam bu yönde :)
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir