ALAŞIM JANT İHTİYACI OLAN SKODACILAR

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ALAŞIM JANT İHTİYACI OLAN SKODACILAR

İleti Balıkcı » 20 Şub 2011, 19:40

bersu yazdı:Hayırlısı olsun inşallah işleriniz umduğunuz gibi gider,ben yeti aracıma çelik jant almayı düşündüm izmirde jant satan bir yerde alman malı 17" 5x112 janta taksitli 650 tl istediler 5x112 her yerde bulunmaz dediler almayı düşündüm ama aracın üzerinde gelen jant ve lastik16" idi yetinin üst donanımlarında 17" jant kullanıldığını bildiğim için 17" alaşım jant takmak istedim fakat lastikleride değiştirmem gerekeceği için bu fikrimi lastiklerin eskimesi sonuna erteledim,çünkü üzerinde gelen lastiklerde fransız good year sanırım iyi bir ürün

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler :)

5x112 öyle zor bulunan bir jant ölçüsü değil. Jant fiyatı çok uygun ama önemli olan orjinal jant mı? Üstünde skoda veya en azından Volkswagen arması var mı? Eğer yoksa aksesuar jantıdır, göbekleri bilezik takarak uyar, fiyata göre bana aksesuar jantı gibi geldi. Fakat lastik değiştirme zamanını bekleme fikriniz bence çok doğru. Lastikleriniz kullanılacak durumda olduğu müddetçe değiştirmeniz size ek bir külfet demektir, yazık günah açıkçası.

Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serdar
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia Combi 1.3 LX

İleti canfezzz » 22 Şub 2011, 13:12

Öncelikle yeni işiniz hayırlı olsun...Banada kış çıkışı 4 tane 13 inç kara jant lazım kışlıkları ona takcam...Yazlıklarıda şuanki çelik jantlarıma takcam...Sökme ve balans derdiyle uğraşmayım kış gelince hemen kolay bir şekilde değiştiriyim die düşünüyorum... Eğer böle 4 adet kara jant varsa 13 inç nisan ayında alıp takmak istiyorum bir fiyat alabilirmiyiz 4 adet kara jant için yani...Tabi söküp takmada dahil içine işin...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM DİYORUM...
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti Balıkcı » 22 Şub 2011, 22:16

canfezzz yazdı:Öncelikle yeni işiniz hayırlı olsun...Banada kış çıkışı 4 tane 13 inç kara jant lazım kışlıkları ona takcam...Yazlıklarıda şuanki çelik jantlarıma takcam...Sökme ve balans derdiyle uğraşmayım kış gelince hemen kolay bir şekilde değiştiriyim die düşünüyorum... Eğer böle 4 adet kara jant varsa 13 inç nisan ayında alıp takmak istiyorum bir fiyat alabilirmiyiz 4 adet kara jant için yani...Tabi söküp takmada dahil içine işin...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM DİYORUM...

Teşekkürederim, daha iyileri sizlerin olsun.

Şu anda elimde 13 sac jant yok ama Nisan ayına daha çok var, notumu aldım o zamana kadar tedarik ederim. Fiyatı kafanıza takmayın, Hele jantları tedarik edeyim gerisini kolay hallederiz. Ben teşekkür ederim görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti fbmt » 24 Şub 2011, 17:50

öncelikle Allah hayırlı etsin,rabbim bol rızık ihsan eylesin.hayırlı işleriniz olsun.
fbmt
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Balıkcı » 24 Şub 2011, 22:37

fbmt yazdı:öncelikle Allah hayırlı etsin,rabbim bol rızık ihsan eylesin.hayırlı işleriniz olsun.

Allah razı olsun, cümlemize bol kazançlar nasip etsin inşallah. Sağolun, var olun :)
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balıkcı » 01 May 2011, 19:40

Merhabalar;

Ara uzayınca jant işini bıraktım mı sandınız? :D

Arkadaşlar, stepne yerine LPG tüpü koyduran arkadaşlara ilgilenecekleri bir gelişme var. "İnce" stepne jantı tedarik etmeye başladık, şu anda lastik bulma konusunda bağlantılar yapıyoruz. Yakın zamanda maliyet belirlenecek.

Sizlere alaşım (çelik) jant konusunda ve ince stepne konusunda elimden gelen yardımı yaparım. Buradan soru sorabileceğiniz gibi, Ankara'daki arkadaşları dükkanıma da beklerim.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti felicia_3437 » 01 May 2011, 19:47

balık cı abım ya ben benım aracın jantlarından sıkıldım guzel ofsetli jant bakıyorum elınızde varmı aceaba yada önere bılecehınız jant markası ve modeli varmı ama en az dış ofsetı 3 cm olmasını ıstıyorum şünkü benım arka basık ve camurluk ağızlarınıda değiştirmiştim cürükten dolayı bıraz şişiktir vurmuyacahı kesın yanı 185 lastık düşünüyorum
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti alwaysloser » 01 May 2011, 20:11

dj 100 14 lük ihtiyacım var
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti Balıkcı » 01 May 2011, 20:13

Normalde orjinal jant üzerine çalışıyoruz ama sizin için bakayım, hafta içi ne yapabiliriz haber veririm.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 02 May 2011, 07:52

Balıkçı abimin işyerine bir-iki defa gittik, çayını içtik, yemeğini yedik...
Geniş ferah bir ortam, stoklar iyi, makina, teçhizat ise full...Çok temiz işler çıkarıyorlar, orj ekipman jantlarının 2000-3000 gibi olduğunu düşündüğümüzde burada en fazla 3 te 1 fiyatına ürün sunuluyor.Tamir fiyatları da çok uygun.
Ben şahsen çin üretimi olup, nasıl bir maddeden üretildiği belli olmayan, güvensiz bir jant alacağıma tamir edilmiş de olsa orjinal jantı tercih ederim.
İyi forumlar.... :)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Balıkcı » 04 May 2011, 08:37

felicia_3437 yazdı:balık cı abım ya ben benım aracın jantlarından sıkıldım guzel ofsetli jant bakıyorum elınızde varmı aceaba yada önere bılecehınız jant markası ve modeli varmı ama en az dış ofsetı 3 cm olmasını ıstıyorum şünkü benım arka basık ve camurluk ağızlarınıda değiştirmiştim cürükten dolayı bıraz şişiktir vurmuyacahı kesın yanı 185 lastık düşünüyorum

Acele etmezseniz dilediğiniz gibi jant bulabilirim. Ama hem ofsetli jant hem de 185 lastik çamurluklara sığsa bile aracına ağır gelmeyecek mi? Yakıtını da artıracak, çekişini de düşürecek. En azından 13" istiyorsundur umarım :)

Elime geçince fotoğraflar, özel mesaj atarım. Beğenirseniz bir şekilde anlaşırız. Selamlar.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

İleti felicia_3437 » 10 May 2011, 20:54

CAMURLUKLARA SÜRTMEYECEHI KESIN YAKITI DA TAKMIYORUM GAZ OLMUŞ 2.400 AZ YAKSA NE COK YAKSA NE BIZ BIYERDEN KISTIKCA NASIL OLSA FIYATINI ARTIRIYORLAAR CEKİŞİ GAYET IYI ŞUANDA USTUNDE 15 185 VAR GAYAET IYI GIDIYOE
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir