BU ARABA NASIL !!!

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BU ARABA NASIL !!!

İleti teknoloji16 » 20 Nis 2011, 23:16

Arkadaşlar uygun fiyatlı bir araba ararken bu ilan gözüme çarptı... Aslında Skoda felika bakıyordum ama 1.6 glxi olanlarına çok fiyat istiyorlar..Şimdi diyeceksiniz bu arabada çok diye ama bunda abs,hava yastığı,klima ve sunroof dahi var..

Sizce bu tipo lar nasıldır.. Ve resimde aklıma takıldı kapıların rengi değişik gibi duruyor nedendir.. Adama sordum bişi yok dedi.. Ama servise göstermedim dedi alırken...ama boya değişen yok biliyorum dedi..

cevap bekliyorum teşekkürler...

araba linki;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 228/detay/

Kullanıcı avatarı
teknoloji16
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MEHMET KARAYEL
Nereden: Bursa
Arabanız: ROOMSTER COMFORT

İleti forman37 » 20 Nis 2011, 23:34

bence hoş duruyo tıpoları severım buyuk ıhtımal sol on kapı boyanmıs bellı edıyo baya bi ama araba guzel bence
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti agros » 21 Nis 2011, 06:43

arkadaşım aracın iki ön kapısıda boyalı, kabak gibi belli oluyor. mpi motor tiponun en pahalı motor parçalarına sahip araç. biz üst kapağının çıkmasını bundan 4 sene evvel 400tl ye almıştık. ben hiç bulaşma derim.
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti onurson » 21 Nis 2011, 07:45

başına bela alma derim. gacur gucur heryerinden ses yapıyordur. temiz olmadıkça yanaşma derim tempra tipoya. 93 95 opel vektra fln bak daha iyi
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti diseqc » 21 Nis 2011, 08:31

fotodan arabanın kaplarına boyalı demek zor arabaya o an vuran ışık renk farklıymış gibi gösterebiliyor resimde cok temiz görünen ne hurdalar var yanına gitmeden ustaya göstermeden resme takılma, tipolar güzel arabadır ama fazla yakar parçası diğer tipolara göre belki pahalıdır ama skoda fabia kadar pahalı değildir... artık avrupa arabalrda ucuz parca diye bişey kalmadı birinin enjektörü pahalı diğerinin farı... ama 11.000 banada biraz pahalı geldi gibi neticede 97 model araba fiyata biraaz asıl
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir