Alınık Dizel Octavia

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Alınık Dizel Octavia

İleti erdemguner35 » 01 Haz 2011, 16:36

Selam skodaşlar. okuldan öğretmen bi arkadaşa Temiz bir dizel octavia arıyoruz. yeni kasa eski kasa farketmez. km si çok olmayan ve Manisa -izmir-Aydın-Denizli-Balıkesir civarında. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti erdemguner35 » 01 Haz 2011, 21:54

Kimse kıyamıyo heralde octisine. gerçekten internetten de araştırdım ilan az. heralde tadını alan vazgeçemiyo bu skodalardan :D

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti erenefem » 01 Haz 2011, 22:50

erdem bey haklısınız. keyfine varan pek elden çıkarmak istemiyor. ben 1 yıl önce buldum tam
sizin aradığınız gibi bi octiyi. şimdi 75 binde.. gerçekten çok keyifli, ekonomik ve güvenli bi araç.
satmayı kesinlikle düşünmem, tabi ki bi aksilik olmazsa (inşallah olmaz). binebildiğim kadar binerim,
sonra mı? motor yapar gene octime binerim. zamanla herşeyini öğreniyorsunuz ve ailecek günün
belli bir zamanını mecburen de olsa içinde geçiriyorsunuz, işte oldu aileden biri :)
beklediğimden fazlasını bulduğum bi araç benim için. umarım kısa zamanda dilediğiniz gibi bi araç bulursunuz.
kazasız sürüşler...saygılar.
[b][b] Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil,
omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
[/b][/b]
erenefem
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gokhan emmi
Nereden: İzmir
Arabanız: Volvo V70 2.0T-2001 Otomatik

İleti erdemguner35 » 02 Haz 2011, 15:24

haalaa arıyoruzzz

Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir