Fabia Almayı Düşünüyorum

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia Almayı Düşünüyorum

İleti blind_of_07 » 15 Tem 2011, 00:47

Herkeze Merhabalar Arkadaşlar. Uzun Zamandır Fabiayı Takip Ediyorum Gerçekten Çok Hoşuma Gidiyor. Daha Sürmek Nasip Olmadı Ama Sizlerin Yorumlarını Okudukca Daha Çok İştahlanıyorum Bu Arabaya Karşı. Nasip Olursa Ağustosta Elime Bir Miktar Para Geçicek ve Bende Fabia Sahibi Olmak İstiyorum. Gözüme Bi İlan Çarptı Bilgili Arkadaşlardan Bi Yardım İsteyecektim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 544/detay/ Bu İlandaki Araç Sizce Çokmu Darbeli ? Fiyatı Çok Uygun Geldi. Alsam Ne Kadar Fiyata Toplayabilirim. Şimdiden Vereceğiniz Her Türlü Yanıt İçin Teşekkür Ederim.

blind_of_07
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: SzRKFS
Nereden: Antalya

İleti taner_octavia » 15 Tem 2011, 01:02

fabia alıcaksanız benzinli ise 101hp olanlardan düsünün.polo motoru vardır üzerinde.veya dizel alabilirsiniz.sonucta alman kalitesinde.konforlu ve kullanımı rahat bi aractır.direksiyonu ve pedalları oldukca yumusaktır.benim en hosuma giden yanlarından biridir.
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti unlztrk » 15 Tem 2011, 09:52

Bu tip kazalı araçlara kesinlikle yaklaşmayın.Özellikle vw grubu ise. Düşünki aracın sadece bir airbag açmış olsa bile 3-5 bin lira masrafı var kaporta motor vs saymıyorum bile. Bunu geçin, mümkünse kazasız az boyalı hatta hiç boyasız biraz daha düşük model bir araç alın hem kafanız rahat etsin hemde anında satma şansınız olsun.
Lakin fabia kaliteli araçtır şiddetle tavsiye ederim :)
Kullanıcı avatarı
unlztrk
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ünal
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Seat TOLEDO

İleti zurna1788 » 15 Tem 2011, 10:06

fabia iyi bir tercih. ancak bu ilandaki araç zaten toparlanmış görünüyor. uzak durun bence. zaten 1.6 tdı diyor. o bile yanlış. 1.6 tdı 2008 den sonra yeni kasada kullanılmaya başlandı.
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti abdullah41 » 15 Tem 2011, 12:43

bu ilanda önceden "aracımızın fazla bir hasarı yoktur , sadece kısmi olarak toparlanmıştır" :S yazıyordu. sanırım bunu gören ya direk kaçıyor yada gülmekten kırılıyordu ki değiştirmişler.

yani bu araç kazalı ve toparlanarak bile anca bu hale gelmiş bir araç. bence uzak durun. daha iyisi olabilse neden bu fiyata verceğine güzelce yapıp bunun 6 7 bin tl fazlasına satmasın.
abdullah41
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kocaeli

İleti alper33 » 15 Tem 2011, 21:35

Verilen ilanda arabanın rengi siyah olarak yazılmış fakat fotolarda her ne hikmetse gri gözüküyor, bu tip ne oldugu belli olmayan arabalardan uzak dur, illaki ben hasarlı araba alıp toplayacagım dersen bunun gibi ne oldugu belli olmayanlardan ziyade sigorta şirketlerinden pert araç alıp satan galeriler var onlara baksan daha iyi olur derim.
Kullanıcı avatarı
alper33
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erkan gül
Nereden: Kırklareli
Arabanız: Honda civic 2005

İleti blind_of_07 » 15 Tem 2011, 21:53

Çok Teşekkürler Arkadaşlar Önerileriniz İçin. Aramayı Düşünüyordum Adamı Ne Gibi Hasarı Var Diye Ama Gerek Yok Artık Aramama. Bide Dizelle Benzinli Arasında Yakıt Olarak Çok Fark Olurmu ? Antalyada Oturuyorum Senede En Fazla 10 Kere Aydına ve En Fazla 5 Kere Marmarise Gider Gelirim. Diğerini Şehir İçinde Kullanırım. Böyle Bi Kullanım İçin Yakıt Konusunda Hangisi Beni Daha Üzer ?
blind_of_07
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: SzRKFS
Nereden: Antalya

İleti erdemguner35 » 16 Tem 2011, 10:22

tabiki benzinli üzer...

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti Bluedays » 16 Tem 2011, 11:39

Dizel ile benzinli arasında evet artık dağlar kadar fark kalmadı ne yazıkki. Bu sebeple benim önerim, benzinli bir araç alıp, iyi bir lpg kiti taktırmandır. Şu anda neredeyse yarı yarıya farkediyor. Araç 33-34 kuruş yakarken şehir içi benzinde, lpgde 18 kuruş yakıyor.
Dizelde bu kadar az yakacağını sanmıyorum. Olsun olsun da 25 kuruş yaksın (o da düşük ihtimal)
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti erdemguner35 » 16 Tem 2011, 11:47

şehiriçi şehırdışı karışık ortalama 5.2 litre yakıyorum 100 km de. güncel mazot fiyatıyla çarpınca 5.2x3.73=19,396 tl yani km de 0,19 kuruş....

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti skodahastası » 16 Tem 2011, 15:38

Dizel al bu kadar kullanıyorsan benzin her dakika zamlanıyor dün bile 20 kr galiba zamlandı hemde unlztrk arkadaşımza katılıyorum onun dediklerine uy.
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir