2008 Roomster 1.2 48,000km'de Satılık Veya Takas

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2008 Roomster 1.2 48,000km'de Satılık Veya Takas

İleti fıratt » 27 Eyl 2011, 10:48

Arkadaşlar 2008 1,2 70 hp metalik gri roomster aracımı satıyorum.
Aracımda ekstaradan yağmur sensoru-far sensoru-comfort vites topuzu-comfort donanımı kalorifer ızgaraları-cms 257 çelik jantlar ve marshall duo performans lastikleri 4,000 km once takıldı-sis farları-2 numara ziebart cam filmi-arka kapılarda hoparlor ve tweter(4 hoparlor 4 tweter var yani) stepnesi dahi bir kez kullanılmamış.Sgara v.s igrençliklerle arac içinde meşguliyet kurulmamış içi tertemiz bir aractır.Yılda 2 kez boya koruma ve detaylı iç temizlik yapıldı.Bakımlar özel servisimiz tarafından yapıldı.
Hemen arkadaşlar soracaktır kazası ve boyası filan varmıdır diye;sadece sağ sol ön kapıda ve arka sağ kapıda boya vardır,herhangi macun çekicleme v.s asla yapılmamıştır.Sebebine gelecek olursak ablam okula gitmişti ve okul bahçesinde oğrenciler tarafından çizildi,derin çiziklerdi ve arac kaskoluydu mini hasar paketinden boyandı.Bu konuda soze itimat edemeyenler veya kandırılmaktan korkanlar olur ise boyanmadan once serviste fotograları çekildi gosterebilirim.Ciddi alıcı arkadaşlara şasi numarasını ve tc kimlik numaramı verebilirim tramerden sorgulayabilirler.
Elime bir aya kadar bir miktar nakit gececek ve arac değişikliği ile bunu deperlendirmek istiyorum.Satış sebebim budur.
Aracın resimlerini bir kaç güne kadar ekleyeceğim,satış sitelerinde ilan yayımlamayacağım keyfi bir satış benimki.Fiyatına gelecek olursak 20,500 istiyorum pazarlık payı var :idea: çok değil ama..:x

Kullanıcı arkadaşlardan a5 kasa octavia(2005-2008) ile takas yapabilirim veya dizel roomster veya fabia II(2008 VE ÜZERİ)

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir