sıfır oktavia fabia teybi

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sıfır oktavia fabia teybi

İleti bora-feat » 02 Kas 2011, 22:46

02112011312.jpg
02112011311.jpg
02112011310.jpg
02112011309.jpg
arkadaşlar bu gün galeriden 2 tane teyb aldım sıfır satıyorum resimlerini koyucam sıfır hiç kullanılmamış
tanesine 850 lira istiyorum ama teyblerin kodlarını bilmiyorum yarın kodları bulucam satıcağım kişiye vericem

bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mustafa yılmaz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: oktavia

İleti lostar58 » 03 Kas 2011, 13:14

bende de var bunun double si teyp dokunmatik suprbden çıktı navigasyonlu takıldı isteyen olursa satacağım bende
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti erdemguner35 » 03 Kas 2011, 16:39

ben aracımı alırken daha trafiğe çıkmadan üstündeki teyibi(radio blues) söktürüp resimlerdeki teypten(radio swing ) taktırdım. sıfır... taktırması işçilik dahil 600 tl idi..... faturası da mevcut.... sizin 850 tl iyiymiş yani açıkçası...

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti bora-feat » 03 Kas 2011, 19:45

valla kardeşim fiyatını bilmiyorum ama bana denilen olay bu teybin sıfırı 1200 tl onun için bu fiyatı koydum bende hani tam ortalama fiyatını bilmiyorum
bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

İleti erdemguner35 » 03 Kas 2011, 19:53

iyi niyetinden şüphem yok kardeşim ama sen teypleri karıştırmışsın. 1200 tl lik teyp bu;
Eklentiler
1640616167.jpg

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti bora-feat » 03 Kas 2011, 19:56

anladım o zaman hemen bi fiyat indirimine gireyim ben :)
bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

İleti bora-feat » 03 Kas 2011, 19:58

o zman fiyatı 500 tl diyorum isteyen olursa ulaşır zaten
bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodaizm » 03 Kas 2011, 19:58

bora-feat yazdı: arkadaşlar bu gün galeriden 2 tane teyb aldım sıfır satıyorum resimlerini koyucam sıfır hiç kullanılmamış
tanesine 850 lira istiyorum ama teyblerin kodlarını bilmiyorum yarın kodları bulucam satıcağım kişiye vericem

Asıl anlamak istediğim; araç alınırken eğer değişim yapılırsa üzerinden çıkan teyp elde kalır.
Siz ise babanıza araç alırken niçin 2 adet teyp alıp bir kenara koydunuz ki? Octavia da ki teybi multimedya bir teyp ile mi değiştirdiniz? Değiştirdiyseniz bir teyp neden iki oldu?

Beni ilgilendirmez diyecektim ama sattığınıza göre merak ettim. Sanırım teyp taliplilerinin de bu sorular ilgisini çekmiştir.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti bora-feat » 03 Kas 2011, 20:22

oktavianında teybi aynı teyb :) aracın teybi üstünde bu iki tane teyb fazladan geldi bana skoda beyisi babamın arkadaşı demişki babam adama dükkanda çocuklara teyb lazım dükkanda kullanmak için adamda vermiş babama demişki arac alırken vatabndaşlar fark verip multimedyalı teyb aldıkları için bu teybler bizde boşta kalıyo onun için vermiş bende teybleri gördüm dükkanda kullanılmayacak kadar güzel vede sıfır değerlendirmek amaçlı satışa çıkardım ve şunuda söleyim benim kangomun konsolunda bu kadar büyük cercevelik yer olsaydı birinide kendime takardım çünki çok güzel teyb yani ben babamın aracının teybini sökmedim anlıcan orj teyb i sökmeye karşıyım ben kangoma bile tesisat yaparken orhj teybe yaptım ama yer olsa buda orj bi teyb kendi aracoma takardım açıkcası çünki bunun ekranı üstünde bizim kangoolarınki torpidoda anlıcan bu yüzden satıyorum
bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodaizm » 03 Kas 2011, 20:29

Bayağı şanslıymışsınız. Herkese nasip olmaz böyle kalliteli teyplere yakın dosluk ile sahip olmak. Keşke sizin renault ya uysa da takabiseniz.
Umarım size gülen şansı, bu kadar yüksek fiyat çekmeyip; ihtiyacı olan bir arkadaşa daha makul bir fiyata verirsiniz

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti bora-feat » 03 Kas 2011, 20:52

teyb çok güzel bi teyb olmadı çıkmacı arkadaşım var ona bırakcam teybleri çünki dükkanda kullanılcak bi teyb değil makul bi fiyata bırakırım gerekirse sonucunda para vermedim yani ama her malın belli bi değeri vardır veren çıkarsa vericem nasıl desem allaha şükür durumum çok çok iyi birisi gelse kelepir fiyata almak istese parayı görüp vermem yani çünki para sıkıntım yok keyfe keder koydum belki bi arkadaşımızın işine yarar diye ve arkadaşlarım a söledim böle bi teyb var aklınızda bulunsun diye aceleci değilimde çıkarsa alıcısı vericem sadece sonuçta malzeme sıfır
bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

İleti muhammed emin » 05 Kas 2011, 23:02

sana özelden bir mesaj atıyorm
muhammed emin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: muhammed emin
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda octavia 1,6 classic

İleti KEMALYUM » 07 Kas 2011, 17:44

mustafa kardeş,

bahsetmiş olduğun teyp sahibinden comda 250 tl satılıyor...hani bana düşmezde bir arkadaşım arıyor ona bakmıştık 300 tl yazmışlar adam telefonda 250 tl ye gönderim diyor....ordan biliyorum hem sen fiat olarak aşırı istemişsin ...

madem sonucta para da vermeden sahip olmuşsun fiatını uygun sayda ihtiyacı olan arkadaşlarımız alıp araçlarındaki kasetçalarla değişsinler :idea: sonucta bu skoda clup form dayanışma fsayfasıdır...tüm skodacıların bayramını kutluyorum...
KEMALYUM
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: KEMAL YÜMÜN
Nereden: Antalya
Arabanız: SKODA FABİA

İleti hetepe » 07 Kas 2011, 22:43

KEMALYUM yazdı:mustafa kardeş,

bahsetmiş olduğun teyp sahibinden comda 250 tl satılıyor...hani bana düşmezde bir arkadaşım arıyor ona bakmıştık 300 tl yazmışlar adam telefonda 250 tl ye gönderim diyor....ordan biliyorum hem sen fiat olarak aşırı istemişsin ...

madem sonucta para da vermeden sahip olmuşsun fiatını uygun sayda ihtiyacı olan arkadaşlarımız alıp araçlarındaki kasetçalarla değişsinler :idea: sonucta bu skoda clup form dayanışma fsayfasıdır...tüm skodacıların bayramını kutluyorum...

Kusura bakma da sen de tam ölücüymüşün bee...
Bedava aldı diye neden bedava versin ki?
Ayrıca bu teypten 1 adet bul bana 300 tl ye...fabianın uyduruk cd çaları bile 350 den aşağı yok piyasada, cd yi okur mu okumaz mı o bile belli değil bi de...
Girişimini kutluyorum, ama iş çıkmaz, fazla umutlanma...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti kemal1135 » 08 Kas 2011, 16:28

arkadaşlar bu teyp 2001 model fabia için uygunmudur takılabilir mi eski teybi ve altındaki gözü söksek tam oturur mu boşluk kalmadan bilgisi olan var mi acaba
Kullanıcı avatarı
kemal1135
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2011 1.4 polo comfortline

İleti bora-feat » 08 Kas 2011, 22:25

KEMALYUM yazdı:mustafa kardeş,

kardeş ihtiyacı olana her türlü yardımcı olurum fiyat önemli değil neyse piyasası veririm bu sorun değil ama her malın bi değeri vardır hani bu malın acelesi yok ben elektronikçi falan değilim sonuçta bu işi ticarete dökme gibi bi durumum yok elimde var sadece bedavaya geldi sıfır malzeme resmini koydum isteyen olursa diye acelecide değilim para ihtiyacım yok keyfe keder ihtiyacı olan için koydum hani acele satılık bu fiyat olur tarzından satmıyorum görsünler beğensinler istanbulda olursa beğenen vatandaş buluşalım gidelim beraber taktıralım aracına tamamen iş bitsin temiz bi şekilde sonra parasını versin amaçlı anlıcan vede acelesi yok sadece isteyen çıkarsa yok şu olsun değildir bu olay bu teyp universal değil bu markanın teybi ve sıfır bu teybinde 250 liraya falan sıfırını bulamazsın buda bi gerçek
bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

İleti KEMALYUM » 13 Kas 2011, 20:51

gönderen hetepe » 07 Kas 2011, 22:43
Kusura bakma da sen de tam ölücüymüşün bee...
Bedava aldı diye neden bedava versin ki?
Ayrıca bu teypten 1 adet bul bana 300 tl ye...fabianın uyduruk cd çaları bile 350 den aşağı yok piyasada, cd yi okur mu okumaz mı o bile belli değil bi de...
Girişimini kutluyorum, ama iş çıkmaz, fazla umutlanma...

kardeş yanlış anlama benim ihtiyacım yokki ölücü olayım...sahibinde com.da halen duruyor...ilgili ilan ben gördüğümü söyledim .. en azından ihtiyacı olananın ihtiyacı karşılanır...
KEMALYUM
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: KEMAL YÜMÜN
Nereden: Antalya
Arabanız: SKODA FABİA

İleti hetepe » 14 Kas 2011, 08:55

bence o malın bir sorunu vardır, ya da satanın...
Şu an fabia 1 kasetçaları 100-150 gibi, fabia 1 cd çaları 250-400 arası gidiyorken bunun gibi yeni nesil, üstün bir cihaz bu kadar düşemez...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir