BURSA'DAN ALINIK SKODA FABIA

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BURSA'DAN ALINIK SKODA FABIA

İleti ozan47 » 01 Arl 2011, 16:48

Merhaba Arkadaşlar Bursa'da ikamet etmekteyim temiz skoda fabia arıyorum 2001 2002 model tekliflerinizi bekliyorum.

Şimdiden Tşk.ler.

ozan47
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ozan
Nereden: Bursa
Arabanız: Fabia 1.4 Comfort

İleti Bluedays » 01 Arl 2011, 17:37

Bursa ile sınırlı kalma bence. Çevre illerden de temiz bulursan, gidip alabilirsin. Mesela ankara gibi. Pek çevre sayılmaz ama :D
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti onurson » 02 Arl 2011, 11:36

hocam arabanı satıyosun heralde :)
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti Bluedays » 02 Arl 2011, 11:59

onurson yazdı:hocam arabanı satıyosun heralde :)

Onur, daha öncede belirttiğim gibi arabamla ilgili hiçbir sıkıntım yok. Çok memnunum Allah'a şükür fakat dediğim gibi macera arıyorum galiba kendime. Tutup, sahibinden sitesine ilan koyma niyetinde değilim fakat temiz bir araba isteyen olur, istediğim değeri verirse de, satabileceğim kanaatindeyim.
Kendimde o potansiyeli görüyorum yani, sonrasına dair de hiçbir fikrim yok. Ne alırım, alabilir miyim, param zaten yok dedim ya macera arıyorum galiba. :D
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti artrockm » 02 Arl 2011, 12:13

hocam kesinlikle macera arıyosun :) sorunsuz bir aracın varsa sakın satma, ben 7 aydır temiz bi araba arıyorum şöyle içime sinen ama malesef bulamadım, piyasada temiz araba cok nadir denk gelio çoğu haşat olmuş araba ve inan bana araba almak satmaktan cok daha sıkıntılı bir iş :)
Kullanıcı avatarı
artrockm
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: engin basaran
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 Comfort

İleti umutgiray » 02 Arl 2011, 14:32

bütçeniz nedir?
dizelmi, benzinlimi, lpg limi arıyorsunuz?
kaç beygir bir araç arıyorsunuz?
kaç model bir araba düşünüyorsunuz?
araba sedan mı olacak combimi hatcback mi?
km aralığı ne olucak?

tamam araba arıyorsunuzada nasıl bişey arıyorsunuz?
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti ozan47 » 02 Arl 2011, 16:42

Arkadaşlar Yorumlarınız ve sorularınız için tşk. ederim hepinize 2001 model 1.4 68 fabia comfort hatchback sahibi oldum bugün itibari ile hepinize iyi forumlar.
ozan47
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Bluedays » 02 Arl 2011, 16:45

Dostum, ne kadara satın aldın?
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ozan47 » 02 Arl 2011, 16:49

13750
ozan47
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Henien » 02 Arl 2011, 16:59

Bluedays yazdı:

Onur, daha öncede belirttiğim gibi arabamla ilgili hiçbir sıkıntım yok. Çok memnunum Allah'a şükür fakat dediğim gibi macera arıyorum galiba kendime. Tutup, sahibinden sitesine ilan koyma niyetinde değilim fakat temiz bir araba isteyen olur, istediğim değeri verirse de, satabileceğim kanaatindeyim.
Kendimde o potansiyeli görüyorum yani, sonrasına dair de hiçbir fikrim yok. Ne alırım, alabilir miyim, param zaten yok dedim ya macera arıyorum galiba. :D

Üzerine koyacak 6-7 bin liran yoksa arabanı sakın satma Selçuk. Sonra kafanı aldığın arabanın direksiyonuna vurur durursun.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti kemal1135 » 02 Arl 2011, 18:06

ozan47 yazdı:13750

Hayırlı olsun arabanız kaç binde lpg var mi biraz bilgi verirmisiniz
Kullanıcı avatarı
kemal1135
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2011 1.4 polo comfortline

İleti Bluedays » 02 Arl 2011, 18:31

Henien yazdı:
Bluedays yazdı:

Üzerine koyacak 6-7 bin liran yoksa arabanı sakın satma Selçuk. Sonra kafanı aldığın arabanın direksiyonuna vurur durursun.

Haklısın ağabey. +1000
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir