2007 Cordoba 1.4tdi Elegance - 53500km - Orjinal..!

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2007 Cordoba 1.4tdi Elegance - 53500km - Orjinal..!

İleti SARACOGLU » 05 Oca 2012, 23:44

HOCAM DİZEL ARABA ARIYORUM BENDE GÜMÜŞ GRİ RENK SENİN ARABAN GİBİ TEMIZ KAZASIZ FABİA ELEGANCE VAR 101 BEYGİR KOLTUK ISITMALI 141 BİNDE ÜSTE NE İSTERSİN

SARACOGLU
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: abdurrahman saraçoğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabia 1.4 16v elegance

İleti önder38 » 06 Oca 2012, 13:48

GhostRider yazdı:
önder38 yazdı:bu nasıl elegance mış, jantları bile kapaklı :?:

Önder piyasadan mı haberin yok, arabalardan mı anlamıyon anlamadım gitti :)

bu donanımla elegance olunca şaşırdım. arka camlar manuel, jantlar kapak, hava yastığı iki... vs. yanlış yazılmıştır diye düşündüm, seat te elegance böyle oluyor olabilir, eyvallah. ama benim orta donanım ambiante bile daha dolu.
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Kayseri
Arabanız: Fabia TDI

İleti GhostRider » 07 Oca 2012, 15:04

önder38 yazdı:
GhostRider yazdı:

bu donanımla elegance olunca şaşırdım. arka camlar manuel, jantlar kapak, hava yastığı iki... vs. yanlış yazılmıştır diye düşündüm, seat te elegance böyle oluyor olabilir, eyvallah. ama benim orta donanım ambiante bile daha dolu.

Kesinlikle çok doğru.. 2007'den sonra çıkan bi donanım zaten bu :) Hiç eksikliğini hissetmedim bu bahsettiğiniz eksik donanımların :)
Kullanıcı avatarı
GhostRider
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Celal YAVUZER
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Octavia 1.6 Collection Plus

İleti GhostRider » 07 Oca 2012, 15:05

SARACOGLU yazdı:HOCAM DİZEL ARABA ARIYORUM BENDE GÜMÜŞ GRİ RENK SENİN ARABAN GİBİ TEMIZ KAZASIZ FABİA ELEGANCE VAR 101 BEYGİR KOLTUK ISITMALI 141 BİNDE ÜSTE NE İSTERSİN

Aracınızın herhangi bi yerde linki falan varsa bi incelemek isterim doğrusu... Tek korkutan beni km :)
Kullanıcı avatarı
GhostRider
CLASSIC
CLASSIC

İleti SARACOGLU » 07 Oca 2012, 17:20

SATILIK FABİA ELEGANCE OLARAK KONU BASLIĞI VAR ARACIMIN RESİMLİ
ORDAN BAKABILIRSINIZ
SARACOGLU
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: abdurrahman saraçoğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabia 1.4 16v elegance

İleti önder38 » 07 Oca 2012, 21:52

GhostRider yazdı:
önder38 yazdı:
GhostRider yazdı:

Kesinlikle çok doğru.. 2007'den sonra çıkan bi donanım zaten bu :) Hiç eksikliğini hissetmedim bu bahsettiğiniz eksik donanımların :)

donanımın eksiği olmaz, olduğu kadarı o aracın artısıdır ;) aracın temiz boşver gerisini, iyi bi alıcı bulmanı isterim :)
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Kayseri
Arabanız: Fabia TDI

İleti GhostRider » 10 Oca 2012, 19:56

önder38 yazdı:
GhostRider yazdı:
önder38 yazdı:
GhostRider yazdı:

donanımın eksiği olmaz, olduğu kadarı o aracın artısıdır ;) aracın temiz boşver gerisini, iyi bi alıcı bulmanı isterim :)

Valla zaten maddi sıkıntımı bi gidereyim satmam bunu ben :))) Maşaallah sizin de dediğiniz gibi traktör mraktör ama beğenerek kullanıyorum :)
Kullanıcı avatarı
GhostRider
CLASSIC
CLASSIC

İleti bozdagbulent » 10 Oca 2012, 20:10

hocam yanlış anlamayın ama öyle bi açıklama yazmışsınız ki sanki insanlar sizden zorla araba alıyor.. "Abuk subuk mesaj atmayın...! 19000-20000'den başlıyor, 19000 vereyim 20000 vereyim diyen akıllılar gitsen o araçlara baksınlar..." abuk subuk atmayın yok efendim akıllılar gitsin başka araç baksın hiç hoş olmamış yazdıklarınız. sonuçta satıcısınız ve müşterinin de belli bütçesi vardır adam 15'e olur mu da der 16 da der siz dövecek gibi yazmışsınız bu şekilde yazınca bi çok kişi fiyat bile sormak istmiyor.. yinede hayırlı satışlar dilerim umarım iyi bi fiyata verirsiniz
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Arabanız: fabia elegance

İleti GhostRider » 14 Oca 2012, 17:50

bozdagbulent yazdı:hocam yanlış anlamayın ama öyle bi açıklama yazmışsınız ki sanki insanlar sizden zorla araba alıyor.. "Abuk subuk mesaj atmayın...! 19000-20000'den başlıyor, 19000 vereyim 20000 vereyim diyen akıllılar gitsen o araçlara baksınlar..." abuk subuk atmayın yok efendim akıllılar gitsin başka araç baksın hiç hoş olmamış yazdıklarınız. sonuçta satıcısınız ve müşterinin de belli bütçesi vardır adam 15'e olur mu da der 16 da der siz dövecek gibi yazmışsınız bu şekilde yazınca bi çok kişi fiyat bile sormak istmiyor.. yinede hayırlı satışlar dilerim umarım iyi bi fiyata verirsiniz

Bülent Bey ortalık menfaatci kaynıyor... Onu oraya yazmamın bi sebebi var elbet.. Adam gibi yazdığınız zaman bi ton hadsiz kendini bilmez kalkıp aynen belirttiğim gibi 'Abuk subuk' teklifte bulunup boş yere vaktimi alıyorlar.
Şimdi sorarım size, aracınız çok düzgün belli bi piyasası var diyelim 16 yazdınız. Be kardeşim göz var nizam var bi adam bi araca 16 yazmışsa vereceği maksimum tutar 15 falandır. Şimdi burda yazmam doğru olmaz forum kuralları açısından ancak aramızda resmen o şekilde tipler var. Empati kurun lütfen.
Kullanıcı avatarı
GhostRider
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir