Kılcal çizik dahi yok 1,5 aylık cihaz..İphone 3GS 8GB

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kılcal çizik dahi yok 1,5 aylık cihaz..İphone 3GS 8GB

İleti mygokhan » 19 Arl 2011, 15:38

1,5 ay önce almıştım..İphone 4s alacağım için satılıktır.En ufak çizik, problem dahi yoktur..Çizik bulursanız geri alırım :)

Kutusu,faturası hepsi mevcut..
ŞARJ CİHAZI HİÇ KULLANILMADI..(Eski şarj aletimi kullandım.) KULAKLIĞI 1 KEZ KULLANILDI SADECE, USB KABLOSU AÇILMADI BİLE HİÇ!
KILIF HEDİYEMDİR.YENİ ALMIŞTIM ZİRA..
SIFIRDAN FARKSIZDIR..ŞARJ GİRİŞ YERİNDEN ZATEN FARKEDİLİR.ÇATLAK, KIRIK, ÇİZİK YOKTUR..
ELDEN TESLİM TERCİHİMDİR..
KARGO TUTANAĞI HARİCİ İADE ALMIYORUM.
BİLİNEN DİĞER AÇIK ARTTIRMA ALIŞVERİŞ SİTELERİNDEN REFERANSIMA BAKILABİLİR.KULLANICI ADIM AYNIDIR.
İSTEYENE GET AÇILIR..KOMİSYON FARKI EKLENEREK TABİKİ..

EN SON VERSİYON YÜKLÜDÜR.GAYET STABİL ÇALIŞMAKTADIR..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-kilcal-cizik-dahi-yok-1-5-aylik-cihaz-iphone-3gs-8gb-68079800/detay/

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti C@GL@R » 19 Arl 2011, 22:13

gökhan en son ne olur fazla gibi fiyat??
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti srkndnc » 19 Arl 2011, 22:33

Hocam kusura bakmada aldığın rakama satma gibi bir düşüncen var sanırım... eğer 11-12 kasım gibi dağıtılan media markt broşürlerine bakabilirseniz zaten fiyatı 899 TL idi. nasıl oluyorda 1,5 aylık cihaza 900 TL istiyorsun. isterse 1 aylık bile olmasın cihazın ederi en en fazla 700 bilemedin 750 TL dir. 6 yılımı bu işe verdim ve bu maalesef kabul etmeliyizki böyle !!!
Hayırlı satışlar...
Kullanıcı avatarı
srkndnc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERKAN D.
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA OCTAVİA 1.6 TDI ELEGANCE CR BEYAZ

İleti muhammed emin » 19 Arl 2011, 23:26

srkndnc yazdı:Hocam kusura bakmada aldığın rakama satma gibi bir düşüncen var sanırım... eğer 11-12 kasım gibi dağıtılan media markt broşürlerine bakabilirseniz zaten fiyatı 899 TL idi. nasıl oluyorda 1,5 aylık cihaza 900 TL istiyorsun. isterse 1 aylık bile olmasın cihazın ederi en en fazla 700 bilemedin 750 TL dir. 6 yılımı bu işe verdim ve bu maalesef kabul etmeliyizki böyle !!!
Hayırlı satışlar...

aynen öyle çok dogru söyledin ağzına sağlık ama cihaz adamın olduğu için isterse iki milyar ister hani bir laf varya alan yokki satanı öpiyim
muhammed emin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: muhammed emin
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda octavia 1,6 classic

İleti mygokhan » 20 Arl 2011, 08:03

Çok dogru diyorsunuz.Mediamarkt işi bozmuş :)

Mediamarkt olmasa idi bu fiyata alıcı cikabilirdi.

Neyse artık yolunu şaşıran bir alıcı çıkmaz ise böyle kalacak artık.Zira çok fazla zarar etmek istemiyOrum.

Normalde piyasada sıfırı 1060 civariydi..O fiyata göre ben değerlendirmiştim.
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti xXx » 20 Arl 2011, 14:23

muhammed emin yazdı:
srkndnc yazdı:Hocam kusura bakmada aldığın rakama satma gibi bir düşüncen var sanırım... eğer 11-12 kasım gibi dağıtılan media markt broşürlerine bakabilirseniz zaten fiyatı 899 TL idi. nasıl oluyorda 1,5 aylık cihaza 900 TL istiyorsun. isterse 1 aylık bile olmasın cihazın ederi en en fazla 700 bilemedin 750 TL dir. 6 yılımı bu işe verdim ve bu maalesef kabul etmeliyizki böyle !!!
Hayırlı satışlar...

aynen öyle çok dogru söyledin ağzına sağlık ama cihaz adamın olduğu için isterse iki milyar ister hani bir laf varya alan yokki satanı öpiyim

Senin bu dediğine satanı öpiyim değilde başka birşey denirya hadi neyse..

Yanlış anlaşılmasın ben sadece sözün doğrusunu belirtmek istedim yoksa satıcı arkadaşımıza hiçbir sözüm yok!!

SKODA FELİCİA 01''

Kullanıcı avatarı
xXx
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Henien » 20 Arl 2011, 17:20

Çok güzel bir açıklama olmuş, tebrik ederim. nick'den mesaja devam diyorsunuz yani :x
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir