satılık favorit 94 glx

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

satılık favorit 94 glx

İleti junior » 30 Oca 2012, 21:38

junior yazdı:arkadaşlar aracım satılıktır 450000 km dedir.ful+fuldur. yani klima hidrolik direksiyon alarm renkli cam komple ziebart en açık renk filimli deri direksiyon simidi iç dış ısı göstergeli termometre pioneer mp3 çalar 4 kapı kolon on camlar otomatik arka silecek zamanlı çalışır istendiginde piranha navigasyon cihazı montelidir amfi vardır koltuk altında bagaj içerden açılır elektrik kumandalıdır dış aynalar ısıtmalıdır sunruf vardır webasto elektrikli 2 sene once boyanmış ve toplanmıştır dipdiri bir araçtır. teyp direksiyondan kumandalıdır merkezi kilit vardır lastikler minşleyn 185/55 14 çelik jant vardır araç bakım zamanlarında tamamen orijinal parçalar kullanılmıştır evet zannediyorum unuttugum bişey kalmadı yazacak gelelim fiata 11000 tl istiyorum araç meraklısınadır .benzeri turkiyede yoktur bu özelliklerde .foto koymaya çalışacagım .

arkadaşlar satılıktır güncel 9ooo tl.

junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit 1994 glx

İleti junior » 23 Mar 2012, 00:28

junior yazdı:
junior yazdı:
junior yazdı:arkadaşlar aracım satılıktır 450000 km dedir.ful+fuldur. yani klima hidrolik direksiyon alarm renkli cam komple ziebart en açık renk filimli deri direksiyon simidi iç dış ısı göstergeli termometre pioneer mp3 çalar 4 kapı kolon on camlar otomatik arka silecek zamanlı çalışır istendiginde piranha navigasyon cihazı montelidir amfi vardır koltuk altında bagaj içerden açılır elektrik kumandalıdır dış aynalar ısıtmalıdır sunruf vardır webasto elektrikli 2 sene once boyanmış ve toplanmıştır dipdiri bir araçtır. teyp direksiyondan kumandalıdır merkezi kilit vardır lastikler minşleyn 185/55 14 çelik jant vardır araç bakım zamanlarında tamamen orijinal parçalar kullanılmıştır evet zannediyorum unuttugum bişey kalmadı yazacak gelelim fiata 11000 tl istiyorum araç meraklısınadır .benzeri turkiyede yoktur bu özelliklerde .foto koymaya çalışacagım .

güncel

fiat güncellemesi yapıldı 9000 tl
araç satılmıştır teşekkürler
junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit 1994 glx

İleti sercangökay10 » 23 Mar 2012, 12:33

hadi hayırlısı
Kullanıcı avatarı
sercangökay10
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sercangökay
Nereden: Balıkesir
Arabanız: skoda favorit

İleti felicia-dizel_ahmet » 23 Mar 2012, 13:17

Araç Süpermiş.... hayırlı satışlar. Eğer motorunda sorun yoksa 9000 lira meraklısına satılır diye düşünüyorum. Hidrolik direksiyon ve klima olması büyük avantaj....
felicia-dizel_ahmet
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Felicia 1.9D

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir