FABİAMI SATIYORUM ARKADASLAR

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİAMI SATIYORUM ARKADASLAR

İleti fabiablack » 17 Oca 2012, 00:09

ARACIMI SATIYORUM ARKADASLAR 1,6 OTOMATİK

Eklentiler
388288_265333650189033_100001371990060_684974_1148079350_n.jpg
fabiablack
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: melih yılmaz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabia 2

İleti berkin » 17 Oca 2012, 03:08

biraz daha detay yazabilrsen yada ilan linki verebilsen ona göre yorum yapabliriz.
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti SARACOGLU » 17 Oca 2012, 10:51

sevgili arkadaşım arac skoda olunca satarken bıraz beklersin
skoda yı kullanandan bılenden baskası yuzune bıle bakmaz.
piyasanın altında verıyorsan satarsın aracın dıyerleri arasında en temızlerındensede satarsın
yoksa sana kardeş olur.
allah gönlüne göre versin.
SARACOGLU
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: abdurrahman saraçoğlu
Arabanız: fabia 1.4 16v elegance

İleti Bluedays » 17 Oca 2012, 12:10

SARACOGLU yazdı:sevgili arkadaşım arac skoda olunca satarken bıraz beklersin
piyasanın altında verıyorsan satarsın aracın dıyerleri arasında en temızlerındensede satarsın
yoksa sana kardeş olur.

Bir, isyan sezdim sanki. :D
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti skodahastası » 17 Oca 2012, 12:17

SARACOGLU yazdı:sevgili arkadaşım arac skoda olunca satarken bıraz beklersin
yoksa sana kardeş olur.

sizin arabanın km si çok onun için satılmıyor bide parası çok geldi heralde insanlara aynı zamanda sahibinden.com a koyun orda daha çabuk satılıyor araba
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti SARACOGLU » 17 Oca 2012, 12:43

yok arkadaşlar ne isyanı dolmuşa bile binemeyecek 1 dolmuş parası daha az vermek için 15-20 dk yol yürümek zorunda kalan insanlar bile varken isyan edilirmi aksine şükretmek lazım..
ben isyan değil gerçeğini söyledim.skodayı kullanan ve bilmeyenden baskası yüzüne bakmaz dedim sizce isyanmı cok dogru bir bilgimi?
burda çoğu kişi aracını ilana koydu forumdaki kullanıcılar fiyat çok v.s v.s yorum yapıyorlar peki bu yorum yapan araba piyasası hakkında müthiş bilgili! arkadaşlarımız fabia larla 2000-2001 eski kasa polo corsa markalı araçları tartısma konusu bile görmezken o arabalara bile 16-17000 bin istendiğini bilmiyorlarmı?
her arabanın bir ederi var herkes aracına para isterken pıyasasına bakar inanın ben temiz bakımlı kazasız rengide cırtlak olmayan bir 68 lik comfortu bile 15000den aşağıya görmedim.hatta 16-17000 bin isteyende var.
kazasız değişensiz km düşürülmemiş elegance donanım araca 16250 istemişim gerçeten uçuk bir rakammı?
bu öve öve biteremediğiniz fabia elegance eski kasa 2000 model boş bir polo kadar para etmıyormu?
eğer sizde öyle diyorsanız bu skodaların trafiğe bile çıkmaya hakkı yoktur..benim için 250 500 ün önemi yok ama bu kadar temiz bir eleganceyi bu paranın altında vereceğime dod ta takasa girerim en azından keske diye düşünmem..
elegance fabia arayan piyasadan haberdar arkadaşımda gider ordan 17000 bine alır.
neyse konu nerden nereye geldi:) aslında konuyla hiç alakalı değil yazdıklarım ama skodahastasının mesajı için yazdım
herkese iyi günler.
SARACOGLU
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Bluedays » 17 Oca 2012, 13:03

SARACOGLU yazdı:yok arkadaşlar ne isyanı dolmuşa bile binemeyecek 1 dolmuş parası daha az vermek için 15-20 dk yol yürümek zorunda kalan insanlar bile varken isyan edilirmi aksine şükretmek lazım..
ben isyan değil gerçeğini söyledim.skodayı kullanan ve bilmeyenden baskası yüzüne bakmaz dedim sizce isyanmı cok dogru bir bilgimi?
burda çoğu kişi aracını ilana koydu forumdaki kullanıcılar fiyat çok v.s v.s yorum yapıyorlar peki bu yorum yapan araba piyasası hakkında müthiş bilgili! arkadaşlarımız fabia larla 2000-2001 eski kasa polo corsa markalı araçları tartısma konusu bile görmezken o arabalara bile 16-17000 bin istendiğini bilmiyorlarmı?
her arabanın bir ederi var herkes aracına para isterken pıyasasına bakar inanın ben temiz bakımlı kazasız rengide cırtlak olmayan bir 68 lik comfortu bile 15000den aşağıya görmedim.hatta 16-17000 bin isteyende var.
kazasız değişensiz km düşürülmemiş elegance donanım araca 16250 istemişim gerçeten uçuk bir rakammı?
bu öve öve biteremediğiniz fabia elegance eski kasa 2000 model boş bir polo kadar para etmıyormu?
eğer sizde öyle diyorsanız bu skodaların trafiğe bile çıkmaya hakkı yoktur..benim için 250 500 ün önemi yok ama bu kadar temiz bir eleganceyi bu paranın altında vereceğime dod ta takasa girerim en azından keske diye düşünmem..
elegance fabia arayan piyasadan haberdar arkadaşımda gider ordan 17000 bine alır.
neyse konu nerden nereye geldi:) aslında konuyla hiç alakalı değil yazdıklarım ama skodahastasının mesajı için yazdım
herkese iyi günler.

Üstad, söylediklerinde tabiki haklısın. Her aracın bir ederi vardır fakat kullanıcılar için genel önem km düşüklüğü ve temiz olmasıdır. Senin aracın çok temiz mesela, 150.000 km'de diyelim, ben olsam 1 parça değişen 1 parça boyalı olup, 50.000 km'deki aracı tercih ederim. Bir de şu mantık var, ben alacağım arabaya en kötü 3-4 yıl bineceğim, yılda 25.000 km yapıyorum ortalama 4 yılda 100.000 km eder ki, ben 250.000 km de olacak olan arabayı nasıl satabilirim o zaman? Bunu düşünerekten, düşük kmli araç almayı tercih ederim. Sanıyorum, çoğunluk benim gibi düşünüyor. Bu sebeple aracınızın kmsi yüksek ise ne yazık ki, mukayese edilebilecek fiyatın minimum 1.000 TL altına satabilirsiniz.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti SARACOGLU » 17 Oca 2012, 13:20

hocam tabı söylediklerinde haklısın dogru bir tane olsaydı herkes doğru şıkkı işaretlerdi.senın bakıs açından mantıklı.mesela alıcı benım yılda 15-20 bin yapıyorum ve 2 sene bineceğim diyelim 80-90 binde boş bir araba ile 140 binde full bir araba aynı fiyat olsun ben konforu ve donanımı seçerek 140 binde dolu olanı alırım.peki niye?
-140 bindeki full arac 180 bin
-80 bindeki bos araç 120 bin olacak peki şimdi satacagımız zaman ne oldu hem arabamız boş hemde km var fiyat iyice düştü
180 bindeki aracımız ne oldu km fazla araba dolu en kötü ihtimalle ikiside asağı yukarı aynı paraya satılır.(km ile oynayıp onu düşük fiyata alıp garibanın birine satacak olanları saymıyorum)
şimdi özetle biz napmıs olduk full olan araca bindik donanımından lüksünden faydalandık atıyorum 180 bindeyken 14000bine sattık
diyeri alsaydık alırken 1500 lira ucuza aldık kullandık full araba tadını alamadık km yaptık hem arabamızın km fazla hemde aracımız boş yıl 2015 kimse boş arabaların yüzüne bile bakmıyor eyvah çok zarar etmeden nasıl satacagız:) diyeceğiz
ya kısaca bu tip secenek cok fazla benım ilanım daha 10 gün oldu 15800 ve 16 bin veren bir kaç kişi oldu ama kırpa kırpa 16250 dedim en son ama o fiyattan aşağıya zaten vermeyeceğim bu arabanın ederi budur satılmassa problem yok biniyorum illaki satayım demiyorum o yuzdende sahibindene koymadım zaten.aciliyetim yok milletin kafasındaki fiyatlara verecek olsam zaten bu arabayı ınternete bıle koymam cunkı dısardaki 2.elciler bile o parayı veriyor sonuçta araba kendını belli ediyor ne ugrasayım ınternete ver arayan adama aracı anlat bulus servise göster pazarlık et gununu mesgul et değermi?
SARACOGLU
AMBIENTE
AMBIENTE

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir