Feliciam Sonunda Satılıyor

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Feliciam Sonunda Satılıyor

İleti unknown1 » 14 Şub 2012, 00:30

Merhaba arkadaşlar.
10 000 - küçük bir pazarlık payı ile sattığım 2001 skoda feliciamı model yükseltmek için satıyorum. Alacağımı aldım gibi. Bilen arakdaşlar bilir daha önce araba tavsiyesi istemiştim. Herşeyini ama bildiğim bilmediğim herşeyini yazıyorum.

Şimdi aracıma gelelim. Samimi ve dürüst olarak tüm bildiklerimi yazdım. Hurdacı mezatçılar hiç yazmasınlar lütfen.

Aracın muayenesi 2014 ocak 16 ya kadar geçerli dir. Ve muayeneden sadece hafif yağ kaçağı kusuruyla geçti başkada sıkıntısı yok.
Egzost muayenesini yaptırdım. İlk dönem vergisini ödedim.Borcu harcı , belası hacisizi cezası vs si yok. Aracın yakıtı denedim ki forumda da paylaştım 100 km de 45 kuruş. Bu benzin pahalılığında gayet normal. Hiç gaz takılmamış. Masrafı yok. Biraz yıpranmışlık var ama komple boya da yok. Pert araba değil yani. Tramer de yani pert kaydı kaza vs kaydı yok.

Kapartoa durumu : Daha sonradan öğrendiğim kadarıyla aracın kaputu yarıya kadar boyanmış.Direkler sağlammış. Bagaj kapağı değişmiş ve hafif işlem görmüş. Ben kaza yapmadım kaza yapılmadı diye aldım öğrendiklerim bunlar. Kaporta yaşını gösteriyor.

Motor cam vb : Benden önce Yüce motorda cam değişimi yakıt pompası değişimi trgier seti vs değişimi yapılmış. Motor a kefilim.İzmir e gittim. Full bagaj 5+1 yolcu ile normal gidişle bir depo ile gittim ve yakıtım kaldı bile.

Benim yaptıklarım :

110 000 bakım (full bakım yaptırmıştım şu an 123 000 de )
Yüce motorda bakımı yapıldı. Bazı değişimler yüce motorda bazıları onlarda parça olmadığından dışarıda yaptırdım.
Yaptırdıklarım :
Baskı balata,V kayışı , debriyaj bilyası telivs komple baskı balata ve debriyaj seti,Hava filtresi , yağ filtresi, fren hortumlarının değişimi , ön iki far değiştirildi, orjinal alarm duruyor. teyp aldım , bujilerin değişini,bir adet rot kolu değişimi(gevşeklik vardı) bagaj fitili değişimi, akünün değişimi, ön aks ve aks körüklerinin değişimi, fren balataları kontrolü, disk kontrolü, vs vs aracın sileceğinden sis farına plaka lambasına kadar çalışmayan yada aksak çalışan tek aksam far yükseklik ayarı oda kimsede çalışmıyor zaten.

Aracim 2001 model Skoda Felicia GLXi MPi 1,3 marka ve modeldir.
İstediğim fiyat aldığım fiyat+pazarlık payı. 10 000 lira üzerinden küçük bir pazarlık payı yapılır.

Yazdıklarımda eksik varsa buyrun sorun. Yazdığım yorumlardan arabama dair kullanışılına dair bilgi alabilirsiniz.
Gene yetmezse sorun cevaplayayım.

unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti forman37 » 14 Şub 2012, 00:43

hayırlı satıslar bu ıslerde durust olmak ısın ılerlemesınde buyuk bı etken :) ınsallah kısa zamanda alıcısın bulursunuz
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti PİCK-UP » 14 Şub 2012, 00:48

hayrlı satışlar...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti unknown1 » 14 Şub 2012, 09:57

Teşekkürler yakında ilanı suncam sizlere.
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir