2003 Collection Plus - AYDIN

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2003 Collection Plus - AYDIN

İleti GhostRider » 27 Şub 2012, 20:21

Arkadaşlar aşağıdaki linkteki aracı almayı düşünüyorum... Aranızda aracı tanıyan bilen arkadaşlarım varsa değerli bilgilerini paylaşırlarsa çok memnun olurum...

Tramerde hasarı cıkıyor. Satıcı bunu doğruladı ve sağ ön çamurluk boyalı, sol arka kapıda da kalem boya falan dedi... Sahibi polis memuru... Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum...

Keyifli forumlar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 785/detay/

Kullanıcı avatarı
GhostRider
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Celal YAVUZER
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Octavia 1.6 Collection Plus

İleti skodahastası » 27 Şub 2012, 20:37

güzele benziyor bizdede vardı collection çok güzel arabalar
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti GhostRider » 27 Şub 2012, 20:46

skodayeti yazdı:güzele benziyor bizdede vardı collection çok güzel arabalar

Göstertecek bi eş dost bulamazsam adamla açık açık konuşacağım. Bak o kadar yoldan geleceğim başka biseyi var mı diyeceğim... Çıkarsa masrafıma kefil misin diyeceğim... Sonra büyük ihtimal alacağım bu aracı...
Kullanıcı avatarı
GhostRider
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 27 Şub 2012, 21:04

aydında bir volkswagen servisine gidin çünkü orda skoda yok arabanın heryerine bakın
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti GhostRider » 27 Şub 2012, 21:51

skodayeti yazdı:aydında bir volkswagen servisine gidin çünkü orda skoda yok arabanın heryerine bakın

Muhakkak altına üstüne baktıracağım... Adamla da iyice bi konuşayım da boşa gitmeyeyim... Dediği gibi sadece ön çamurluk değişik ve diğer kalem boyalar şeklindeyse sıkıntı yok... Ama yalan söylüyorsa polis molis dinlemem basarım kalayı vallaha :)
Kullanıcı avatarı
GhostRider
CLASSIC
CLASSIC

İleti mustklc » 27 Şub 2012, 22:49

o kadar yoldan geldim..vs dersen pazarlık şansını düşürürsün "almazsan alma , işine gelirse " durumu olur.

adresini biliyorsan sanki o ilde oturuyormuş gibi gidersin yanına güzel güzel pazarlığını eder alırsın.

Bir de polis milleti (hepsi değil) biraz havalı ve tehditkar olurlar. hepsi değil altını çiziyorum polis arkadaşlar alınmasın.

Eski aracımı satışa koydum. Adamın biri telefonda soruyor bakmaya gelecek diyor ki "ben bilmemnerde emniyet müdürüyüm, ona göre". üstüne basa basa 3-4 kez söylüyor. İstiyor ki saygı görsün "amirim amirim " diyeyim ona telefonda. Alttan alttan diyor ki; aracının bir hilesi hurdası varsa beni kandıramazsın, tepene binerim. demek istiyor. Ben de " ben şurda şurda öğretim görevlisiyim hemşerim" dedim. aynen konuşma böyle. alttan almak yok.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti GhostRider » 28 Şub 2012, 02:24

mustklc yazdı:o kadar yoldan geldim..vs dersen pazarlık şansını düşürürsün "almazsan alma , işine gelirse " durumu olur.

adresini biliyorsan sanki o ilde oturuyormuş gibi gidersin yanına güzel güzel pazarlığını eder alırsın.

Bir de polis milleti (hepsi değil) biraz havalı ve tehditkar olurlar. hepsi değil altını çiziyorum polis arkadaşlar alınmasın.

Eski aracımı satışa koydum. Adamın biri telefonda soruyor bakmaya gelecek diyor ki "ben bilmemnerde emniyet müdürüyüm, ona göre". üstüne basa basa 3-4 kez söylüyor. İstiyor ki saygı görsün "amirim amirim " diyeyim ona telefonda. Alttan alttan diyor ki; aracının bir hilesi hurdası varsa beni kandıramazsın, tepene binerim. demek istiyor. Ben de " ben şurda şurda öğretim görevlisiyim hemşerim" dedim. aynen konuşma böyle. alttan almak yok.

Aynen zaten alttan alacağım bi durum yok... Sen polismişsin ben de askerim dedim... :) Nazilli'de falan olsa tanıdık var ama işte Aydın gidip bakmak lazım :)
Kullanıcı avatarı
GhostRider
CLASSIC
CLASSIC

İleti zeybek » 28 Şub 2012, 12:16

İlah tarihi çok eski değil mi :)
zeybek
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Karabük
Arabanız: Felicia 1.3 GLX

İleti GhostRider » 28 Şub 2012, 22:50

Evet... Zamanında ilan vermiş... Gerekli görüşmeyi yaptık... Herşeyin garantisini verdi. Söyledikleri dışında bi arıza, bi eksiklik çıkarsa karşılamaya razı...

Yetkili servise ekspertize sokacağız aracı, herhangi bi sıkıntı masraf çıkarsa servisin söylediği rakamı da fiyattan düşebileceğinin garantisini verdi. Ben de ok dedim... Yarın gece (tabi yollar kapanmaz bi aksilik olmazsa) gidip aracı servise göstereceğim... Dediği gibi ise alıp geçiyorum :)
Kullanıcı avatarı
GhostRider
CLASSIC
CLASSIC

İleti erenefem » 29 Şub 2012, 10:35

aracı collection plus yazmışsınız ama elegance olarak ilan verilmiş. bir de incelediğiniz araçta asr veya esp sistemi yok. ilanda ikisi de var olarak işaretlenmiş. eğer olsaydı ya asr yazılı olur ya da asr yi de kapsayan esp yazılı olur koltuk ısıtma tuşunun solundaki tuşta. ama fiyat iyi. hayırlısı olsun. saygılar.
[b][b] Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil,
omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
[/b][/b]
erenefem
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gokhan emmi
Nereden: İzmir
Arabanız: Volvo V70 2.0T-2001 Otomatik

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir