bu araç nasıl sizce?

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bu araç nasıl sizce?

İleti yanattımdikgeldi » 29 Şub 2012, 01:22

Bu bölümde daha önce de başlık açtım,favorit arıyorum 93-94 model 4-5000 arası. kendim bir araç buldum araç sahibi arkadaşımın arkadaşı çıktı. aracın sağ kapı eteğinde avuç içi kadar çürük varmış, son kar yağışında bayırda kayıp bir kartalın önüne çıkması sonucu kartalın sağ kapısına vurmuş ve sol far kırılmış,çamurlukla farın birleştiği yerde de bir boya dökülmesiyle ezik oluşmuş. şimdi bu araç nasıl sizce? fiyatta indirim yaptı verebileceğim 5000 liraya. sizce alınmalımı? bu arada izmiti bilen varmı bilmiyorum ama araç içinde ortalama 75 kg 3 kişi ile umuttepeye çıkan en dik yokuşta 3. vitesle 70 le çıkıyormuş. motor yapıldıktan bir süre sonra da tüp takılıp muayeneye girmiş. şuan aracın motor ve yürüründe bir sorun yok ve bahsettiğim far değişecek kapı eteği ve far kenarındaki ezik giderilip macunlanıp uygun boya bulunursa vurulup satılacak. işte araç linki de bu favorit 135L

yanattımdikgeldi
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Kocaeli

İleti emre14 » 29 Şub 2012, 14:40

Bana kalırsa o araca fazla benim pek içime sinmedi daha temizini bulursunuz biraz daha araştırın derim. Ancak yine de siz bilirsiniz. Saygılar...
emre14
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Yunus Emre İpek
Nereden: Ankara
Arabanız: vw bora 2000 1.6 comfortline

İleti yanattımdikgeldi » 29 Şub 2012, 20:34

emre14 yazdı:Bana kalırsa o araca fazla benim pek içime sinmedi daha temizini bulursunuz biraz daha araştırın derim. Ancak yine de siz bilirsiniz. Saygılar...

bugün baktırdım arabaya,1000 liraya yakın parça ve işçilik çıktı. vazgeçtim. halen arıyorum..
yanattımdikgeldi
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Kocaeli

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir