satılık 2005 model fabiam satılık

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

satılık 2005 model fabiam satılık

İleti denizkent » 31 Mar 2012, 22:17

arkadaşlar skoda yeti almak için fabiamı satıyorum. arabam
2005 model 1.4 16v. classic sedan modelidir. lpg li ve ruhsata işlidir. sahibinden.com a ilan verdim az önce yayınlanınca onuda adresini vereceğim. 17.750 istiyorum. arabamda değişen yoktur. tamponun köşesini yol kenarındaki bariyere vurduğum için ön tampon değişti. çamurluk ve kaputta az boya vardır. kaza fotoları elimde vardır. çok küçük bir kazadır. onun dışında öğretmen olduğum için öğrenciler tarafından çizilmiş muhtelif küçük çizikler mevcuttur. onun dışında bir şey yoktur. dosta gidecek bir araçtır. arabam 89 bin kilometrededir. ağır bakımları 80 binde yapılmıştır.triger set olarak değiştirilmiştir. lastikler iyi durumdadır. e-mai ladresim [url=mailto:denizkent@hotmail.com]denizkent@hotmail.com[/url] sakarya karasuda ikamet etmekteyim. sormak istediklerinizi cevaplandırbailirim. saygılar.

denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 01 Nis 2012, 12:58

denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 01 Nis 2012, 14:44

arkadaşlar araba ilanım konyadan bir arkadaşa salı gününe kadar satılmak üzere söz verildiğinden dolayı satıştan kaldırılmıştır. saygılarımla. inşallah salı günüde skoda yeti greenline 1,6 tdi almayı düşünüyorum.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir