1.elden satılık elegance 2004

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1.elden satılık elegance 2004

İleti gbasara » 24 Ağu 2007, 02:07

merhaba arkadaşlar
uzun süre yoktum buralarda, yurtdışında idim. hala da ordayım aslında. bu vesile ile aracımı satıyorum. istemediğimden değil, seviyorum arabamı, ancak kapının önünde durmak yerine bir sevenine vereyim dedim. hem de bulunduğum yerde araçlar ucuz, buradan geçici bir araç alacağım.

3 yıldır hiç pişman olmadım aldığıma. sanayinin ne olduğunu unuttum. sadece 4 kez bakıma girdi. yaz kış hiç ekstra bir şey yapmadım.

ilk ve tek sahibiyim. benden başka kimse kullanmadı. şehir içi trafiğe girmedi. 1000-1500 km de arka sağ jantı boyandı, geçen mayısta da direksiyon açı sensörü değişti.

2004 model granit gri

35437 km

1.6 elegance 102bg

çokca resimlerinden gönderebilirim

araç şu an edirne de plakası 06 AG 6054

aracımı adana bayisinden aldım. ilk 2.5 yılını k.maraş/elbistanda kullandım. altı aydır da edirnede.

aracın fiyatı 22.800 TL ve son fiyattır.

usülen 50-100 TL pazarlık payı olabilir.

ama lütfen diğer piyasa araçlarıyla kıyas için aramayın. daha ucuzu var diyorsanız gidip onu alın.

çok itinalı kullandım. devir aralıklarını çok nadir zorladım. sakin ve yavaş kullandım. koltuklar bebeğimden dolayı biraz kirlendi ama temizlenebilir

hafta sonları 15:00 den sonra pazar akşamı 23:30 a kadar

gbasara
CLASSIC
CLASSIC

İleti ünsal » 25 Ağu 2007, 13:32

hayırlı satışlar ...!

hafta içi edirnedeyim belki karılaşırız...Tongue
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti mygokhan » 25 Ağu 2007, 13:37

hayırlı satışlar :) güzel araca benziyor..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti ahmetva » 25 Ağu 2007, 13:48

daha ucuzu varsa kimse aramaz zaten merak etme LOL
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 25 Ağu 2007, 18:18

bu ilan araba.com da çok uzun süredir yayınlanıyor,satamadı arkadaş demekki...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nuriatasoy » 26 Ağu 2007, 01:22

[quote="guvenxoca"]bu ilan araba.com da çok uzun süredir yayınlanıyor,satamadı arkadaş demekki...[/QUOTE]

evet uzun süredir bu ilan var ve o fiyata da zor satar gibi geliyor bana.
nuriatasoy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 26 Ağu 2007, 02:36

http://www.araba.com/758255.html  moralinizi bozmak gibi olmasın ama gerçekten fiyat biraz yüksek gibi....Embarrassed
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Audi A3

İleti guvenxoca » 26 Ağu 2007, 13:23

[quote="minik"]http://www.araba.com/758255.html  moralinizi bozmak gibi olmasın ama gerçekten fiyat biraz yüksek gibi....Embarrassed[/QUOTE]

kardeş o ilan ambiante donanımı için,bu araç elegance çok daha dolu,hem fiyat gayet normal 1 hafta önce benimkini 22000 ytl ye veriyordum,araba temiz olduktan sonra bu fiyat normal
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gbasara » 26 Ağu 2007, 22:11

evet arkadaşlar, yani, ambient ile elegance arasında elbette fiyat farkı var. "0 km" alırken de böyledir. konforu belirleyen donanımlardır. eskinin marjinal otomobil anlayışı kalmadı. düğmesi çok olan daha pahalı. yoksa gaza basınca hepsi de gidiyor...

uzun süre ilanda kalması satılamayan bir araç olduğundan değil arkadaşlarım. zira satmak konusunda çok katı bir isteğim yok. malum hanımlar daha çok ev olsun isterler. o yüzden ilana koydum.

alırken çok uğraştım marka-modeller arasında. fiyat/donanım bazında en son octavia kaldı elimde. hele ön görüntüsü yok mu...

iş nedeniyle avrupadayım hafta içi. görmelisiniz. skoda markası bizim tofaş gibi. çoğu şirketin filosu octavi tdi.

işte aldığınız birşeyin sizi 3-4 yıl ileriye taşıması böyle birşey. birkaç kez gidip geldim aracımla hiç yabancılık çekmedim.

bence temel sorun, bir Türk tüketicisi olarak skodayı henüz tanımıyoruz. firma da bu konuda çok etkin değil. inandığımız şeylerden ziyade inandırıldığımız şeyleri yapıyoruz. konuştuğum birçok insan -özellikle doğu'da- genelde klasik tercihlerden yana. çok cesur değiller. çok kişi bana octavia'yı alırken sitem etti. ama zaman ilerledikçe tercihimin doğru olduğunu anlıyorum.

bir alışveriş binasının önüne park için yanaşırken büyük camlı binada kendinize bir bakın. o an hissettiğiniz şey aracınızdan duyduğunuz memnuniyetin bir seviyesidir...

bana göre otomobil, sizin yansımanızdır. "neyin içinde görünmek istersiniz" sorusunun cevabıdır (abartmayın tabi ki mercedesi kastetmiyorum). şu an kullandığınız aracı verip -zorunluluklar hariç- bir murat 124 de düşünün kendinizi. öyle mi görünmek isterdiniz!

konu uzamış, kaptırdım yine, ilk ve tek kullanıcısı olarak fren/baskı balataları bile orjinal olan aracım için bu fiyat çok da yüksek değil.

bilgilerinize...

saygılar...
gbasara
CLASSIC
CLASSIC

İleti şimşek2334 » 07 Eyl 2007, 01:30

nuri kardeş amma hoşlanıyorsun bu zor satarsın cümlesinden bu aracada öyle yazmışsın Smile kusuruma bakma hep dikkatimi çekiyorda 
şimşek2334
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nuriatasoy » 07 Eyl 2007, 01:44

[quote="şimşek2334"]nuri kardeş amma hoşlanıyorsun bu zor satarsın cümlesinden bu aracada öyle yazmışsın Smile kusuruma bakma hep dikkatimi çekiyorda [/QUOTE]
kardeş pazarda durum ortada herkes birbirinin arabasının fiyatını soruyor. 2004 model oktavia 22500 dedi pazarlık yaptım 18000 ytl bırakacağını söyledi. Şahinler Otomotiv. tertemiz boyasız araç. Malesef durum bu. Oktavia gibi bir araç için çok düşük ikinci el. Gerçekten arabayı bilerek binicisini bulursan istediğin fiyata satabilirsin ama acil vermek istediğinde o fiyata vermek zor be kardeş. İstersen bu aracın sonunu beraber bekleyelim. Ben yanılmaya razıyım. Keşke istediğimiz fiyata skodalarımızı versek de Türk tüketicisi kulaktan dolma araba bilgisi ile arabaya binmese.
nuriatasoy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustafa » 07 Eyl 2007, 11:15

slm.
ben çorlu dan mustafa

arkadaşım aracın gerçekten temiz ben ankaradan beri takip ediyorum.

ama aracının fyatı biraz yüksek.

satma nedenin nedir.

mustafa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gbasara » 07 Eyl 2007, 13:26

merhaba mustafa
aracımdan memnunum ve hiç pişman olmadım. özellikle bu kasa için.

satma nedenim de uzun planda bir ev alabilmek. hanımlar genelde otomobil yerine evi tercih ederler, söylenip dururlar. ben de olursa diye satış ilanı verdim. ama istedim ki sattığım zaman çok da içimde kalmasın diye öyle düşük fiyat istemedim..

bir arkadaş ile 22800 konusunda anlaşmıştık fakat hafta içi bulgaristanda olduğumdan devrini hemen veremedim ve vazgeçti.

hikayesi kısaca böyle...

selamlar...
gbasara
CLASSIC
CLASSIC

İleti Cdemir » 07 Eyl 2007, 23:36

Merhaba,
19000 YTL ye satmayı düşünürmüsünüz?
Selamlar
Cdemir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustafa » 08 Eyl 2007, 17:03

slm.
ben çorlu dan mustafa

1988 senesinden beri skoda kullanıyorum.sahib olmadığım modeli kalmadı. ve ben şunu idda ediyorum skoda sağlam olduğu kadar problemsiz ve konforlu bir araçtır. ben 3 aydır skodanın 2.nci elini yapmaktayım. malesef satarken biraz zorlanıyorum.ama sattığım ve ilk skoda alan müşterilerim oldukça memnun kalıyorlar. ama bence ihtiyacın yoksa arabanı satma. çorlu ya gelirsen beklerim.

mustafa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 08 Eyl 2007, 20:35

[quote="mustafa"]slm.
ben çorlu dan mustafa

ve ben şunu idda ediyorum skoda sağlam olduğu kadar problemsiz ve konforlu bir araçtır.  

[/QUOTE]

hocam şaka yapıyorsun değilmi problemsiz derken....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 03 Kas 2007, 13:11

özelden msj attım cevap bekliyorum....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC