Sizce Fabia Neden Yaygın Değil ... ?

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sizce Fabia Neden Yaygın Değil ... ?

İleti serhat_a89 » 15 May 2012, 11:05

bozdagbulent yazdı:
serhat_a89 yazdı:Eskişehirde hemen hemen hiç görmüyorum çünkü Eskişehirde servisi yok millet almıyo bende değiştirirsem Seat Cordoba alırım yada Hyundaı Accent çünkü servisleri var ve Hyundaı.lerin dizel motorları 4 silindir beygir güçleri daha yüksek. Skoda mükemmele yakın bir marka bence ama değeri bilinmiyor.

bende en çok bundan şikayetçiyim ancak yakın bi zamanda açmayı düşünmüyorlarmış.

Açılırsa süper olur ama ne zaman kesin mi?

Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti bozdagbulent » 21 May 2012, 22:17

serhat_a89 yazdı:
bozdagbulent yazdı:
serhat_a89 yazdı:Eskişehirde hemen hemen hiç görmüyorum çünkü Eskişehirde servisi yok millet almıyo bende değiştirirsem Seat Cordoba alırım yada Hyundaı Accent çünkü servisleri var ve Hyundaı.lerin dizel motorları 4 silindir beygir güçleri daha yüksek. Skoda mükemmele yakın bir marka bence ama değeri bilinmiyor.

bende en çok bundan şikayetçiyim ancak yakın bi zamanda açmayı düşünmüyorlarmış.

Açılırsa süper olur ama ne zaman kesin mi?

eskişehir'e servis düşünmüyorlarmış.. ancak belli bi grup biz skoda bayisi olmak istiyoruz diye müracaat ederse o zaman olabilir demişlerdi..
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti skoda53 » 06 Haz 2012, 21:50

ambiantem_06 yazdı:fabianın neresi cok sorun cıkartıyor yuzlerce arac degıstırmısımdır suan fabia tdi kullanıyorum hıc sorun yok aksine fazla üretim olmadıgından fabialar karaborsa ankarada ben bulana kadar geberdim.

ne kadar ilginç.size fabialar çok sorun çıkarıyor demiştim siz de bana az da olsa sitemde bulunmuştunuz.sonradan aracınızla ilgili birkaç sorun başlığı açtınız.lütfen yanlış anlamayın.ben de çok sorun yaşadım araçla ilgili.Allah yardımcınız olsun...
skoda53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Rize
Arabanız: 2013 toyota corolla d4d mm

İleti bayayhan » 07 Haz 2012, 09:26

Marka ne olursa olsun aldığımız hangi 2. el araba (Düzgün kullanıp kullanılmadığı belli değil) sorun çıkarmıyor ki.İyi diye alıyorsun arabada birçok problem çıkıyor, sorun olup olmadığını ancak 0 km alarak ve gerektiği şekilde kullanarak öğrenebiliriz. Ayrıca Türkiyedeki yollar malumunuz. Yolların bu durumda olmasından kaynaklanan araç sorunlarını mahkemeye verip hakkımızı arasak keşke... Geçen bir çukura girdim, şimdi sesler gelmeye başladı. Büyük ihtimalle salıncak burçlarında sorun var. Bakalım daha ne sorunlar yaşayacağız... Skoda, her ne kadar VW grubunun ürünü olsa da onların gölgesinden çıkmalı ve kendine özgün tasarımlar yapmalı bence...
bayayhan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ayhan
Nereden: Mersin
Arabanız: Skado Fabia

İleti balarest » 07 Haz 2012, 18:37

bulundugunuz bolge ıle alalkalıdır. bırde artık fıyatları ucmaya basladı. hergecen gun degerı anlasılıypr
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti skodkuzum » 17 Haz 2012, 20:21

bence skoda cok ıyı
skodkuzum
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: huseyın
Nereden: Kırşehir
Arabanız: skoda fabıa

İleti scania_seat_skoda » 17 Haz 2012, 20:40

fabia-octavia-süperB bu modellerin vw grubundan ve diğer grublardan daha çok ve daha yaygın olmaları için 1.3-1.6-2.0 çift eksantrikli dizel motor'lu üretilmeleri gerekir bence.
skoda'da çift eksantrik dizel motor çok büyük bir eksik.
Kullanıcı avatarı
scania_seat_skoda
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ufuk usta
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 2001 1.9 TDI octavia combi L&K 110 kw 6 vites

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir