Satılık 2007 fabia hb dizel

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık 2007 fabia hb dizel

İleti hanifi » 08 Haz 2012, 22:39

Bugün itibariyle nihayet aracımı geri aldım, eskiye nazaran çok atik ve seri olmuş, daha önceki konumdada belirtiğim gibi, bana çok masraf oldu, borç harç ancak yaptırabildim, şimdi mecburen satacam

dürüstçe herşeyi yazacam, fiyat ölçüsü nedir bilmiyorum ne olur bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Araç benimle birlikte su an 4. sahibiyim. benden önce oluşmuş bir iki kazadan dolayı sanırım aracın sağ ön çamurluğu ve kaputu boyalı, ancak hava yastıkları falan sağlam herhangi büyük bi kaza gibi görünmüyor, şaseler sağlam, oynama falan yok, birde aracın sağ arka çamurluğu boyalı.

aracın motoru önceki konularda anlattığım gibi yağ pompası değişti, dişlisi , triger kayışı falan toplamda 3 bin lira maliyet yaptım simdi tık tıkır işliyor bi sıkıntı görmedim çok şükür bugün baya bi gezdim araçla,

araç 2007 model fabia 1.4 dizel ambiante, bej renginde orjinal 125 bin kilometrede, bu hafta yetkili servise götürüp expertiz raporuda alacam, su an fiyat aralıkları nedir tam olarak bilmiyorum sahibinden.com a baktığımda uçanları gördükçe o fiyatı yazmakta istemiyorum açıkcası, ben aracı 21 e aldım, kaskosu bakımı moturu falan 4-5 bine mal oldu üstüme, halledebileceğimi düşündüm ama olmadı açıkcası,

aracın şaşesiyle tramerde kontrol yapıldığında 1 adet hasar geliyor,
isteyen olursa plakayı ve şase numarasınıda yollayabilirim. Araç fabia hb

hanifi
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia 2007

İleti Bluedays » 09 Haz 2012, 08:59

Üstad,
Bizim insanımız aracın motoruna, yürüyenine değil, kaportasının değişip, değişmediğine, boyası olup, olmadığına bakıyor.
Kaporta hususunda da, özellikle ön kaput değişmişse, tavanda boya varsa, ağır kusur olarak algılanıyor.
Maalesef durum bu şekilde.
Sizin araçta da bu hususlar dikkat çekiyor. Bunlar aracın piyasa fiyatına göre - olarak size geri dönüyor.

Normalde sizin aracın (kazasız, hatasız olması koşuluyla) piyasa ederi, bana göre 21.000 TL'yi geçmez.

Şu kusurlar ile, 18.000-21.000 fiyat aralığında satabileceğinizi düşünüyorum.
Bu benim tamamen şahsi görüşüm.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti SARACOGLU » 09 Haz 2012, 15:07

18-18.5 GİBİ SATABİLİRSİNİZ
SARACOGLU
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: abdurrahman saraçoğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabia 1.4 16v elegance

İleti hanifi » 09 Haz 2012, 18:41

hayırlısı bakalım sahibinden.com a koydum ilanı umarım satılır. Satılmazsada binmeye devam ne edelim varsın skoda gibi malımız olsuh :)
hanifi
CLASSIC
CLASSIC

İleti skoda53 » 09 Haz 2012, 19:57

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 0371/detay

2010 yılında hatasız diye aldığım aracıma motor yaptırmak zorunda kaldım.galiba siz de motoru yaptırdığınızı yazmayı unutmuşsunuz.geçmiş olsun...
skoda53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Rize
Arabanız: 2013 toyota corolla d4d mm

İleti hanifi » 09 Haz 2012, 20:39

yok bir kaç konu açmıştım zaten forumu takip eden arkadaşlar bilirler sorunu, hatta cümlenin başına yazmışım nihayet aldım aracı diye :) tamirdeydi yeni çıktı zaten

değişen parçalar dahil olmak üzere hepsini yazmıştım, bir daha yazayım merak eden arkadaşlar için

yağ pompası
yağ pompası zinciri
krank dişlisi ( 21 dişli yağ pompa zincirini çeviren dişli)
keçeler
yataklar
triger kayışı
hanifi
CLASSIC
CLASSIC

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir