Satılık Fabia arıyorum

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık Fabia arıyorum

İleti Mavi » 21 Tem 2012, 13:09

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum, öncelikle hepinize merhaba.
Biraz araştırmadan sonra bende bir fabia almaya karar verdim. Bütçem 18 000 belki biraz zorlarsam 19 000 civarı.
Bu fiyat aralığında alabileceğim 2006-2007 dizel Fabia ambiente satan arkadaş olursa irtibata geçmek isterim.
Tabiki her otomobil alıcısı gibi aracın temiz olması vs gibi şeyler bende isterim.Şunu söyliyim boya takıntım ufak tefek boyalar için yok ama parça değişimi olmassa iyi olur. Araç Sedan,HB ve SW olabilir sorun değil.Kendimde Sahibinden de, araba.com da bakıyorum ama henüz uygun bir araç bulamadım.

Birde şu soruya bu konularda tecrübesi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.
2. el Araba(Fabia) alırken nelere dikkat etmem gerekir.

Bağımsızlıktan yoksun bir ulus, uygar insanlık karşısında uşak olmaktan kurtulamaz.
M. K. ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Trabzon

İleti ambiantem_06 » 21 Tem 2012, 18:08

o fıyatlara ambıente dızel bulabılırmısın bılemem bızım arkadas 7 ay once 2005 hacback ambıente dızel aldı 21.500 e cruıse controlunden herseyı mevcut gayette verımlı guzel bır arac.
ambiantem_06
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: can
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia ambiante tdi

İleti Mavi » 22 Tem 2012, 10:52

Nette oluyo galeriden ama pek güvenemiyorum, galericiler çok şey yapabiliyor, km oynama vs..Şöyle bi durum var 2005 de araç alabilirim ama 60 bin ve ya 70 bin artık ağır bakımı ne zaman yapılmışsa, o bakımının yapılmş olması lazım. Nerden baksanız oda 1000-1500 tl tutuyormuş.
Valla beklicem eğer bulursam sizlerede sorarım fikir almak için.
Bağımsızlıktan yoksun bir ulus, uygar insanlık karşısında uşak olmaktan kurtulamaz.
M. K. ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Trabzon

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir