HERGÜN BAŞKA İMKAN BAŞKA KAPI AÇILIYOR ARACIMI SATMAM GERKLİ

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

HERGÜN BAŞKA İMKAN BAŞKA KAPI AÇILIYOR ARACIMI SATMAM GERKLİ

İleti fırat3637 » 05 Eyl 2012, 19:49

ARKADASLAR, ÇOK SEVDİĞİM FELİCİA MI İŞİM GEREĞİ SATMAM GEREKİYOR.ARACIM COK TEMİZ ORJİNAL KAZASIZ 42.000 KM DE . SAHİBİNDEN.COM A İLAN VERDİM AŞAĞIYA LİNKİNI KOYUYORUM.SKODAM.COM AİLESİNDEN BİRİNE GİTMESİNİ ÇOK İSTERİM. GERÇEKTEN DOSTA GİDECEK BİNİLECEK BİR ARAÇTIR. BENZİNLİKTE,YIKAMACIDA, SERVİSİNDE,HATTA İNANMAYACAKSINIZ YOL KONTROLÜNDE POLİS BİLE MÜŞTERİ OLDU AMA SATMAK GİBİ BİR DÜŞÜNCEM YOKTU. ŞİMDİ DEDİĞİM GİBİ İŞİM GEREĞİ NAKİT PARAYA İHTİYACIM VAR. PAZARLIK ARAÇ BAŞINDA AZ DA OLSA YAPILACAKTIR. BEN ARACI 4 AY ÖNCE EMEKLİ BİR KOMUTANDAN ALDIM TEMİZ KALMASININ SEBEBİ BU DURUMDANDIR. BENİMDE İLK ARABAMDI ZATEN ONDAN İYİ BAKTIM DİYEBİLİRİM.
HERŞEY NASİP KISMET NİYETİ OLAN VARSA MUTLAKA GÖRSÜN DERİM ALANA HAYIRLI OLMASI DİLEĞİMLE.

TELEFONUM İLANDA VAR. ARAYABİLİRSİNİZ.NOT İLAN ONAY SÜRECİ OLABİLİR 06 EYLÜLDE GÖRÜNEBİLİR.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-cok-az-kullanilmis-tertemiz-seker-beyazi-felicia-98420539/detay/

fırat3637
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fıratGGS
Nereden: İstanbul (And.)

İleti fırat3637 » 06 Eyl 2012, 18:40

fırat3637 yazdı:ARKADASLAR, ÇOK SEVDİĞİM FELİCİA MI İŞİM GEREĞİ SATMAM GEREKİYOR.ARACIM COK TEMİZ ORJİNAL KAZASIZ 42.000 KM DE . SAHİBİNDEN.COM A İLAN VERDİM AŞAĞIYA LİNKİNI KOYUYORUM.SKODAM.COM AİLESİNDEN BİRİNE GİTMESİNİ ÇOK İSTERİM. GERÇEKTEN DOSTA GİDECEK BİNİLECEK BİR ARAÇTIR. BENZİNLİKTE,YIKAMACIDA, SERVİSİNDE,HATTA İNANMAYACAKSINIZ YOL KONTROLÜNDE POLİS BİLE MÜŞTERİ OLDU AMA SATMAK GİBİ BİR DÜŞÜNCEM YOKTU. ŞİMDİ DEDİĞİM GİBİ İŞİM GEREĞİ NAKİT PARAYA İHTİYACIM VAR. PAZARLIK ARAÇ BAŞINDA AZ DA OLSA YAPILACAKTIR. BEN ARACI 4 AY ÖNCE EMEKLİ BİR KOMUTANDAN ALDIM TEMİZ KALMASININ SEBEBİ BU DURUMDANDIR. BENİMDE İLK ARABAMDI ZATEN ONDAN İYİ BAKTIM DİYEBİLİRİM.
HERŞEY NASİP KISMET NİYETİ OLAN VARSA MUTLAKA GÖRSÜN DERİM ALANA HAYIRLI OLMASI DİLEĞİMLE.

TELEFONUM İLANDA VAR. ARAYABİLİRSİNİZ.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-cok-az-kullanilmis-tertemiz-seker-beyazi-felicia-98420539/detay/
fırat3637
CLASSIC
CLASSIC

İleti SARACOGLU » 06 Eyl 2012, 22:06

Hocam yanlış anlamayın ama aracınız cok temız ve hiç hatasız bile olsa 1.3 ve lpg siz oldugu için bu fiyata musteri bulmanız biraz zor gibi görünüyor çünki 2-3 lira daha verince fabia bulunuyor inşallah en kısa sürede satarsınız
SARACOGLU
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: abdurrahman saraçoğlu
Arabanız: fabia 1.4 16v elegance

İleti fırat3637 » 06 Eyl 2012, 22:12

hayırlısı olsun nasip kısmet Allah (c.c.) herşeyin hayırlısını nasip etsin İnşallah.
fırat3637
CLASSIC
CLASSIC

İleti fırat3637 » 07 Eyl 2012, 18:11

Satildi... Alan kisiye hayirli olmasi dilegimle...
fırat3637
CLASSIC
CLASSIC

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir