satılık temiz choice 2004

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

satılık temiz choice 2004

İleti BaCHeLoR » 12 Eyl 2012, 10:47

arkadaşlar severek bindiğim aracımı istemeyerekte olsa satıyorum fiyatı abartı bulanlar olacaktır ölücüler aramasın diye gerçek alıcılar arasın diye saygılarımla...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-fabia-2004-choice-99050883/detay/

BaCHeLoR
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Mersin
Arabanız: Fabia 1.4 Choice 04"

İleti Bluedays » 12 Eyl 2012, 11:13

Araç temiz görünüyor. Km'si de düşük. Bence 19'dan aşağı gitmez.
Hayırlı satışlar.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti BaCHeLoR » 13 Eyl 2012, 15:56

düşüncemde o diyebilirim aşşa yukarı :)
BaCHeLoR
CLASSIC
CLASSIC

İleti mustklc » 13 Eyl 2012, 21:42

Araç temiz görünüyor

ilan pasif,
resim gözükmüyor.
nasıl temiz olduğuna kanaat getirdiniz?

el insaf yahu
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti BaCHeLoR » 14 Eyl 2012, 08:44

fiyatında değişiklik yaptım o yüzden askıda olabilir baktınızda şuan yayında ilan
BaCHeLoR
CLASSIC
CLASSIC

İleti Bluedays » 14 Eyl 2012, 10:12

Mustafa Hocam,
Eğer aracın fotoğraflarına bakıp, temiz olduğu kanaatine varıyorsan, vay haline. (ki ben ilana baktığımda fotolar vs vardı) bence ikinci el araç alırken sen çok dikkatli olmalısın. Malum pert aracı tertemiz hatasız diye adama verebilirler :)

Gelelim bu kanaate nasıl vardığıma.
Birincisi aracın hatası, değişeni yok.
İkincisi araç 2004 model olmasına rağmen kmsi çok düşük. Bu da az kullanıldığını gösterir.
Üçüncüsü de resimlerden hakikaten güzel görünüyor.

Sanıyorum bu kadar faktör bir aracın temiz olduğu kanaatine varmamız için yeterlidir...!?!
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti gokhanbek » 14 Eyl 2012, 13:13

hey maşallah fiyata bak :)
gokhanbek
CLASSIC
CLASSIC

İleti BaCHeLoR » 14 Eyl 2012, 13:27

fiyat normal bence sende varsa ucuza verebilirsin arabanı
BaCHeLoR
CLASSIC
CLASSIC

İleti termo16 » 15 Eyl 2012, 16:05

Bluedays yazdı:Mustafa Hocam,
Eğer aracın fotoğraflarına bakıp, temiz olduğu kanaatine varıyorsan, vay haline. (ki ben ilana baktığımda fotolar vs vardı) bence ikinci el araç alırken sen çok dikkatli olmalısın. Malum pert aracı tertemiz hatasız diye adama verebilirler :)

Gelelim bu kanaate nasıl vardığıma.
Birincisi aracın hatası, değişeni yok.
İkincisi araç 2004 model olmasına rağmen kmsi çok düşük. Bu da az kullanıldığını gösterir.
Üçüncüsü de resimlerden hakikaten güzel görünüyor.

Sanıyorum bu kadar faktör bir aracın temiz olduğu kanaatine varmamız için yeterlidir...!?!

Araca LPG takılmış. Motor ve beyni LPG sistemine göre üretilmemiş bir araca LPG takarsanız o araçta şu an hata yoksa bile ilerde çıkarması çok büyük bir ihtimaldir. Aracın Km'si de bildiğiniz üzere düşürülebiliyor çok kolay bir şekilde. Aracın az kullanıldığı anlamına da gelmez bu sebeple.Yani aracı ustasıyla test etmeden veya serviste kontrol edilmeden temiz olduğu kanaati getirilemez pek açıkçası. Fakat ilanda ki araç temiz olduğu hissini kesinlikle veriyor. Umarım tez vakitte istediğiniz fiyata gider.
Kullanıcı avatarı
termo16
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia 1.4 Classic HB

İleti Bluedays » 15 Eyl 2012, 16:33

Aracımı 17.000 km'de 3 yaşında aldım. Aldığım ay lpg taktırdım. Şu anda 85.000 kmyi aştı. LPG ye yönelik hiçbir sıkıntı yaşamadım. Araçlarımızın %80'i lpgli. Pek sıkıntı yaşayanıda duymadım. İyi bir lpg kiti taktırıldığında motoru sorunsuz çalışmaktadır.
Aracı teknik serviste bilgisayara bağladığınızda size teknik elektronik arızaları söyleyebilir. Aracın kaportası değişmişmi, hatası var mı, motor açılmış mı, baskı balata yemiş mi, bunları öğrenme şansınız var mı?
Ne yapıyorlar serviste? Almanların cam kontrol aletiyle kaportanın boya ölçüsüne bakıp, değişip, değişmediğine karar veriliyor. KM oynanabiliyor evet ama zaten araca baktığında kmnin oynanıp, oynanmadığını anlıyorsun. Vites topuzundan, pedalından, döşemesinden, direksiyonundan kısacası bir çok şekilde kendini belli ediyor.

2004 model olan görünümünde herhangi bir sıkıntısı olmayan ve sahibinin hatası olmadığını ileri sürdüğü bir araca bu araç temiz değil diyorsanız, asıl ben size EL İNSAF derim.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti termo16 » 15 Eyl 2012, 17:03

Bluedays yazdı:Aracımı 17.000 km'de 3 yaşında aldım. Aldığım ay lpg taktırdım. Şu anda 85.000 kmyi aştı. LPG ye yönelik hiçbir sıkıntı yaşamadım. Araçlarımızın %80'i lpgli. Pek sıkıntı yaşayanıda duymadım. İyi bir lpg kiti taktırıldığında motoru sorunsuz çalışmaktadır.
Aracı teknik serviste bilgisayara bağladığınızda size teknik elektronik arızaları söyleyebilir. Aracın kaportası değişmişmi, hatası var mı, motor açılmış mı, baskı balata yemiş mi, bunları öğrenme şansınız var mı?
Ne yapıyorlar serviste? Almanların cam kontrol aletiyle kaportanın boya ölçüsüne bakıp, değişip, değişmediğine karar veriliyor. KM oynanabiliyor evet ama zaten araca baktığında kmnin oynanıp, oynanmadığını anlıyorsun. Vites topuzundan, pedalından, döşemesinden, direksiyonundan kısacası bir çok şekilde kendini belli ediyor.

2004 model olan görünümünde herhangi bir sıkıntısı olmayan ve sahibinin hatası olmadığını ileri sürdüğü bir araca bu araç temiz değil diyorsanız, asıl ben size EL İNSAF derim.

Sizin gibi aracın fotoğraflarına bakıp araç sahibinin ilana yazdığı bilgilerle 19 Bin TL den aşağı gitmez yorumunu yapmıyorlar orası kesin :) Vites topuzundan, pedalından, döşemesinden, direksiyonundan da anlaşılmaz km'sinin düşük olduğu bu arada.Hepsi değişebilen aksamlar. Benim araç ile ilgili bir problemim yok. Temiz değil de demedim ayrıca. Sizin yorumunuza takılmıştım sadece. Araç belki de Türkiye'nin en temiz aracı. LPG konusunda da hiç inat etmeye gerek yok bence. Benim başıma bişey gelmedi , senin başına bişey geldilerle bu konu hakkında bi yere varamayız...
Kullanıcı avatarı
termo16
CLASSIC
CLASSIC

İleti mustklc » 16 Eyl 2012, 13:15

bu aracı 20.000 TL ye satılırsa, hemen bana haber verin. alan arkadaşa benden de paspas + temizlik seti + kış bakım seti hediye edeceğim. şaka olarak yazmadım. bu temizliğe, bu orjinalliğe benim de bir katkım olsun.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti Bluedays » 17 Eyl 2012, 10:47

Bir arkadaşımız aracını sattığını söylüyor. Kendi beyanatına göre de araçta hata yok. Görünürde de bir sıkıntı yok.
Bende aracın temiz göründüğünü söyledim. Söylemez olaydım. Birisi diyor nereden anladın, birisi diyor öyle anlayamazsın. Birisi diyor araç çok temizse, satılırsa, benden alana hediye...
Yav, satan adama bi "Dolandırıcı, çık git, senin araçtan bir yol olmaz." demediğiniz kaldı!!!
Adam zaten iyiniyetle yazmış, fiyatı yüksek yazdım, gerçek alıcılar arasın diye demiş.
Beğenirsin, beğenmezsin ama eleştirmeye, rencide etmeye ne hakkın var?
Her malın bir değeri, ederi vardır. Satıcısı da ister 150 ister ister 1500.

Ne zaman adam gibi yorum yapmayı öğreneceğiz acaba çok merak ediyorum.

Eskiden hakikaten bu forum böyle değildi. İnsanlar birbirine yardımcı olmaya çalışır, yapıcı eleştirilerde bulunurdu.
Şimdi herkes birbirine laf geçirme derdinde. Bu lafımı herkes üzerine alınmasın. Seviyeli, düzgün yazan arkadaşları yazımın dışında tutuyorum.
Cidden forumun tadı tuzu kalmadı.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti erginbkr » 17 Eyl 2012, 11:24

Bluedays yazdı:Bir arkadaşımız aracını sattığını söylüyor. Kendi beyanatına göre de araçta hata yok. Görünürde de bir sıkıntı yok.
Bende aracın temiz göründüğünü söyledim. Söylemez olaydım. Birisi diyor nereden anladın, birisi diyor öyle anlayamazsın. Birisi diyor araç çok temizse, satılırsa, benden alana hediye...
Yav, satan adama bi "Dolandırıcı, çık git, senin araçtan bir yol olmaz." demediğiniz kaldı!!!
Adam zaten iyiniyetle yazmış, fiyatı yüksek yazdım, gerçek alıcılar arasın diye demiş.

Eskiden hakikaten bu forum böyle değildi. İnsanlar birbirine yardımcı olmaya çalışır, yapıcı eleştirilerde bulunurdu.
Şimdi herkes birbirine laf geçirme derdinde. Bu lafımı herkes üzerine alınmasın. Seviyeli, düzgün yazan arkadaşları yazımın dışında tutuyorum.

takılma üstad o kadar...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti BaCHeLoR » 17 Eyl 2012, 17:27

gülüyorum sadece şu yazılanlara alıcıysan ara yok alıcı değilsen sus ha yorum yapacaksan bilmediğin araç için 2 kelime yaz HAYIRLI OLSUN... lafım fiyat hakkında komik komik yorum yapanlara ilk mesajımda belirttim ben düşüncemi anlayana tabi :)
BaCHeLoR
CLASSIC
CLASSIC

İleti termo16 » 17 Eyl 2012, 18:18

Bluedays yazdı:Bir arkadaşımız aracını sattığını söylüyor. Kendi beyanatına göre de araçta hata yok. Görünürde de bir sıkıntı yok.

Bak kardeşim benim satıcıyla ilgili bir sorunum yok. İsterse 30 Bin TL 'ye versin ilanı. Senin bir diğer kullanıcıya verdiğin cevap sonrasında yorum yazmak istedim sadece. Rencide etmeye ne hakkın var diye soruyorsun, adama verdiğin cevaba bir bak yukarı. Kim kimi rencide ediyor... Ayrıca sen mi karar veriyorsun adam gibi yorumun hangisi olup olmadığına ? Herkesin kendi görüşünü bildirmeye hakkı vardır. Yorum üzerine konuşmaya ve tartışmaya da hakkı vardır. Satıcı arkadaşa moral vereceğim derken diğer üyeleri rencide etmek de kimin haddine öyleyse ? Gerçekçi olalım biraz. Fiyat fazla diye söylenen de çıkabilir. Herkese eşit cevap vermek mecburiyetindesiniz öyleyse. Varsa sende, git ucuza ver arabanı demek kolay. Ayrıca bilmediğim araç için illa satıcı moral bulsun amacıyla 2 hayırlı kelime de etmek zorunda değilim. Fotoğraflarına bakarım, görünüşte bana uyarsa gider görür aracı alırım yada almam.
Kullanıcı avatarı
termo16
CLASSIC
CLASSIC

İleti BaCHeLoR » 18 Eyl 2012, 08:25

konu kapanmıştır araç satılmıştır.
BaCHeLoR
CLASSIC
CLASSIC

İleti Bluedays » 18 Eyl 2012, 16:34

termo16 yazdı:

Bak kardeşim benim satıcıyla ilgili bir sorunum yok. İsterse 30 Bin TL 'ye versin ilanı. Senin bir diğer kullanıcıya verdiğin cevap sonrasında yorum yazmak istedim sadece. Rencide etmeye ne hakkın var diye soruyorsun, adama verdiğin cevaba bir bak yukarı. Kim kimi rencide ediyor... Ayrıca sen mi karar veriyorsun adam gibi yorumun hangisi olup olmadığına ? Herkesin kendi görüşünü bildirmeye hakkı vardır. Yorum üzerine konuşmaya ve tartışmaya da hakkı vardır. Satıcı arkadaşa moral vereceğim derken diğer üyeleri rencide etmek de kimin haddine öyleyse ? Gerçekçi olalım biraz. Fiyat fazla diye söylenen de çıkabilir. Herkese eşit cevap vermek mecburiyetindesiniz öyleyse. Varsa sende, git ucuza ver arabanı demek kolay. Ayrıca bilmediğim araç için illa satıcı moral bulsun amacıyla 2 hayırlı kelime de etmek zorunda değilim. Fotoğraflarına bakarım, görünüşte bana uyarsa gider görür aracı alırım yada almam.

Dostum, benimde satıcıdan herhangi bir çıkarım yok. Tanımam, bilmem.
Adam ilan koymuş. Fotoları var, beyanatı var. Araç temiz görünüyor dedim.
Söylediğim bu ya.

Üç günlük dünyada hatır gönül kırmaya değmeyeceğini düşünüyorum.
Bu sebeple konuyu uzatmıyorum. Arkadaşımız aracını satmış.
Hayırlı uğurlu olsun.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir