Octavia Satmayı Düşünüyorum

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octavia Satmayı Düşünüyorum

İleti maximous » 11 Arl 2012, 14:37

Herkese selamlar,

2011 model Skoda Octavia 1.6 dizel Elegance manuel vites, metalik cappucino bej aracımı satmayı düşünüyorum. Aracım şu an 29 bin km dedir. Kredisi devam ediyor, alan kişi krediyi kapatıp kalanını elden verebilir veya kredi alacaksa bankadan yeni kredi de çekebilir.

Aracımda kaza,değişen, boya vs. yok. Sadece sağ arka kapıda 3-4 parmak kalınlığında ufak bir ezik var. Orjinalliği bozulmasın diye boyatmadım. ( Mini onarımdan ücretsiz yapma hakkım var. )
15 ve 30 bin bakımları yetkili serviste yapılmıştır. Aldığımdan beri full iç-dış Ziebart koruma yaptırıyorum. Ayrıca yine Zieabart ta ömür boyu garantili ses yalıtım sistemi de yaptırmıştım.

Sizce ne kadar aracım, ne istemeliyim ?

maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

İleti kispest » 11 Arl 2012, 21:11

Hayırlı satışlar olsun. Ne kadar istemeniz gerektiği konusunda Octavia'nın piyasasını takip eden arkadaşlar fikir beyan etsin ama şunu söyleyeyim, param olsaydı mutlaka niyetlenirdim. Hayırdır, neden satıyorsunuz?
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti maximous » 12 Arl 2012, 09:09

Son dönemde qashqai ler çok hoşuma gidiyor. Dün bir arkadaş için test sürüşüne gittik, benzinli ve yeni cvt şansumanı çok beğendim. Ayrıca araç full+full, cam tavan, multimedya ve bir sürü güvenlik ekipmanı standart. Bu ay için çok iyi avantajları var. Eşim için artık bir otomatik araç almak istiyorum. Bakalım bugün bayiden beri arayacaklar fiyat için, ona göre karar vericem..
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti KMLGNS » 12 Arl 2012, 10:50

dizel bir araçtan sonra benzinliye heleki o segmentteki bi araçta yakıt konusunda çok üzülürsün diye düşünüyorum. tamam fiyat farkları amortisi vs benzinli mantıklı gelebiliyor ama biçok kişi her depoyu doldurdugunda cebinden çıkana bakıyor. sonuçta aracının değeride bunla orantılı değişiyor. aracımdan çok memnunum ama değiştiricek olsam dizel tercih ederim sanırım...
Go To Power ?
Kullanıcı avatarı
KMLGNS
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kamil GÜNEŞ
Nereden: Antalya
Arabanız: Fabia 1.2 TSİ & Superb 1.6 TDİ

İleti maximous » 27 Şub 2013, 20:48

Arkadaşlar aracımı ciddi ciddi satmayı düşünüyorum. Henüz ilan vermedim, düşünen arkadaşlar veya yakınları varsa
öncelikli olsun istedim. Çünkü aracım gerçekten dosta gidecek bir araç.

Konuyu açaraken yazdığım ilk mesajdaki detaylara ilaveten aracım şu an 32.000 km dedir. Ekstra kauçuk paspas ve bagaj havuzu da vardır. Sürekli işyerimin garajında muhafaza ediyorum. Borcu, harcı yoktur.

Tamamen eşimin kullanabileceği küçük ve otomatik bir araç almak için satıyorum. Yoksa aracımdan çok ama çok memnunum.

Fiyat olarak da 48.000 TL düşünüyorum.
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti elegance » 27 Şub 2013, 21:00

Galiba sizin eski ilanınızı hatırlıyorum.Mesleğiniz gazetecilik mi?
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti maximous » 27 Şub 2013, 21:03

Yok bankacıyım :)

Bu arada eski ilan derken bu konunun ilk mesajından mı bahsediyorsunuz ?
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti elegance » 27 Şub 2013, 21:48

Yok sahibinden.com dagezeteciden sizinkiyle aynı fiyat ve kmde bir ilan vardı bir-iki ay önce acaba o mu diye merak ettim.
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir