1.4 TDI Fabia

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1.4 TDI Fabia

İleti eengineer » 30 Arl 2012, 20:28

eengineer
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ömer aslanbaş
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia TDI

İleti emre14 » 30 Arl 2012, 22:13

Ömer abi sen ne yaptın bu arabaya maşallah görünce tekrar alasım geldi :) Çizik olan yerler gitmiş lastik almışsın baya bi masraf etmişsin anlaşılan :) Hak ettiği parayıda yazmışsın inşallah çok geçmeden satılır ki hemen gidicek bir hal almış araba. Hayırlı olsun diyorum inşallah daha iyisini alırsın ileride :)
emre14
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Yunus Emre İpek
Nereden: Ankara
Arabanız: vw bora 2000 1.6 comfortline

İleti emre14 » 30 Arl 2012, 22:14

Sis farı da gelmiş :)
emre14
CLASSIC
CLASSIC

İleti eengineer » 31 Arl 2012, 08:24

emre14 yazdı:Ömer abi sen ne yaptın bu arabaya maşallah görünce tekrar alasım geldi :) Çizik olan yerler gitmiş lastik almışsın baya bi masraf etmişsin anlaşılan :) Hak ettiği parayıda yazmışsın inşallah çok geçmeden satılır ki hemen gidicek bir hal almış araba. Hayırlı olsun diyorum inşallah daha iyisini alırsın ileride :)

Saolasın Emre Kardeşim, satış ilanı verdim hala fırsat oldukça birşeyler alıp takıyorum Senden aldığımda üzülmemiş bir arabaydı, bende nazlamaya devam ettim işte dediğin gibi tam binilmelik oldu, dolayısı ile ettiğim masrafı karşılayacak şekilde satılmazsa yaza kadar bineceğim zaten.. Benim niyet model yükseltmek yoksa aramız iyi aslında

Bu arada İstanbul'a geldiğinde bir çay kahve içelim yahu tanışmak kısmet olmadı... çok memnun olurum...
eengineer
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ömer aslanbaş
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia TDI

İleti emre14 » 09 Oca 2013, 15:05

Evet tam binilmelik olmuş valla ne diyim dursada zararı yok :) Bir haftadır finallerim vardı hala var anca girebiliyorum buraya mesajı da geç yazmış oldum. İnşallah kısmet olmadı tanışmak gerçekten. Yakınmışız da nasılsa tatil gelsin bi uğrarım Ömer abi yanına bende çok memnun olurum. :)
emre14
CLASSIC
CLASSIC

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir