Kasetçalar Blaupunkt Feli'den çıkma

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kasetçalar Blaupunkt Feli'den çıkma

İleti fencolic » 17 Mar 2013, 19:19

İşine yarayan olursa alsın, forum üyelerine hurda fiyatına, 20 lira :D Yoksa parçalayıp motorunu hobi amaçlı kullanacağım. :P

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-kasetcalar-blaupunkt-dublin-c30-radyo-kasecalar-112312143/detay/

biR dERdiM vaR biN dERMaNA dEĞişMeM

Kullanıcı avatarı
fencolic
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Düzce
Arabanız: Felicia 1.3 GLXi

İleti efboacestc » 18 Mar 2013, 01:49

ustam işine karışmak gibi olmasında bende felinin orjinal teybini forumdan birisine hediye olarak göndermiştim 20 lira dediğin 2 paket sigara parası gönder ihtiyacı olan birine ustam allah razı olsun dese yeter
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti fencolic » 18 Mar 2013, 07:57

efboacestc yazdı:ustam işine karışmak gibi olmasında bende felinin orjinal teybini forumdan birisine hediye olarak göndermiştim 20 lira dediğin 2 paket sigara parası gönder ihtiyacı olan birine ustam allah razı olsun dese yeter

Öneriniz için teşekkür ederim. Sigara kullanmadığım için olaya iki paket sigara olarak bakmayı düşünmedim. Kaldı ki forumda arabası olupta kıytırık teybe muhtaç olan biri olduğunu düşünmüyorum. 20 liralık teybe tenezzül edecek birinin internete dahi ulaşamaması lazım. Ben 20 lirayı kendime harcarsam namertim, öğretmenim, okulda durumu kötü çocuklara kantin harçlığı olsun diye veriyorum. Çünkü bazı babalar o iki paket sigara parasının yarısını çocuğuna vermiyor. Böyle bir işin içinde olunca çocuklar arasındaki diyalogları işitince bile bazen içiniz sızlıyor, elinizi cebinize atıyorsunuz. İşini yaparken kendi cebinden para harcayan yegane meslek öğretmenliktir. Karşınızdaki adam olunca çalışşın diyebilirsiniz ama çocukla muhatap olunca işler değişiyor. Ben çok konuştum, herkese hayırlı sabahlar, bol kazançlar.

biR dERdiM vaR biN dERMaNA dEĞişMeM

Kullanıcı avatarı
fencolic
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Düzce
Arabanız: Felicia 1.3 GLXi

İleti hetepe » 18 Mar 2013, 09:26

fencolic yazdı:
efboacestc yazdı:ustam işine karışmak gibi olmasında bende felinin orjinal teybini forumdan birisine hediye olarak göndermiştim 20 lira dediğin 2 paket sigara parası gönder ihtiyacı olan birine ustam allah razı olsun dese yeter

Öneriniz için teşekkür ederim. Sigara kullanmadığım için olaya iki paket sigara olarak bakmayı düşünmedim. Kaldı ki forumda arabası olupta kıytırık teybe muhtaç olan biri olduğunu düşünmüyorum. 20 liralık teybe tenezzül edecek birinin internete dahi ulaşamaması lazım. Ben 20 lirayı kendime harcarsam namertim, öğretmenim, okulda durumu kötü çocuklara kantin harçlığı olsun diye veriyorum. Çünkü bazı babalar o iki paket sigara parasının yarısını çocuğuna vermiyor. Böyle bir işin içinde olunca çocuklar arasındaki diyalogları işitince bile bazen içiniz sızlıyor, elinizi cebinize atıyorsunuz. İşini yaparken kendi cebinden para harcayan yegane meslek öğretmenliktir. Karşınızdaki adam olunca çalışşın diyebilirsiniz ama çocukla muhatap olunca işler değişiyor. Ben çok konuştum, herkese hayırlı sabahlar, bol kazançlar.
+1000
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti kale » 18 Mar 2013, 11:13

hocam gittigidiyor"a açık arttırma ilanı verin 1 liradan başlatın, en az 35-40 liraya yükselir uğraşmadan satarsınız...
kale
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti forman37 » 18 Mar 2013, 17:16

hetepe yazdı:
fencolic yazdı:

+1000

+1000000000000000000
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti furunotr » 18 Mar 2013, 19:50

Bu modelin daha yeni olan neslini kullanıyorum; bendeki Dublin C32, 4X45 ve kumandalı... Temiz ve güçlü bir sesi vardır; kaset adaptör ile mp3 çalar v.s. bağlanabilir ve eğer sorun yoksa bu paraya bedava bence; alınır ve kullanılır...
furunotr
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Haluk Pirinç
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Felicia Combi GLXİ

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir