fabia sedan yorumlarınız

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia sedan yorumlarınız

İleti mfaarat » 17 Mar 2013, 22:54

Merhabalar; skoda kullanıcısı olarak yeni katıldım foruma aracım, 2006 model 45000 km de Fabia sedan 1.4 granit gri renk aldıgım fiyat 19500 tl. boya darbe yok sadece ön sag çamurluk agzında az bi rutuş var. bu araçlar hakkında pek fazla bilgi ve tecrübem yok. daha önce hep hb tarzı arabam oldu bagaj hacmi ve derli toplu duruşu ilgimi çekti fiyat olarak nasıldır, kullanım konforu, saglamlık konularında tecrübe ve bilgisi olan arkadaşların degerlendirmesine ihtiyacım var. saygılar.

mfaarat
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: fatih fatih
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia 1.4 sedan classic

İleti mustklc » 17 Mar 2013, 23:02

3 senedir, 80 bin kmdir kullanıyorum. Dizel mi benzinli mi aldınız bilmiyorum ama fabialar, sınıfındaki ve aynı yaştaki araçlara göre daha sağlam, yol tutuşu daha iyi, daha dayanıklı araçlardır.

Sedanların bagajı , C sınıfındaki araçlarla yarışacak kadar, hatta bazılarından daha büyüktür. Bakımlarını düzgün yaptırdıktan sonra sizi kesinlikle üzmez.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti erginbkr » 18 Mar 2013, 00:48

hoşgeldiniz...araba temiz, fiyat iyi...ama skoda kullanıcıları genelde hb tercih ederler...hayırlısı olsun...kazasız belasız... :)
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti hakanerdogan » 18 Mar 2013, 11:36

Güle güle kullanın, 7 yıldır üstündeyim bir tanesinin. Alt takım, yürür falan korkunç sağlamdır. Daş gaya beton.

Lakin kemikli araç, ve sonuçta sınıfı belli ama emsalleri içinde iyidir. Fabia Sedan'ım boşta yatıyor aslında acilen satmam lazım ama bir türlü elim ilan açmaya gitmiyor :) Öyle de bir araba.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mustklc » 18 Mar 2013, 15:37

hakanerdogan yazdı:Güle güle kullanın, 7 yıldır üstündeyim bir tanesinin. Alt takım, yürür falan korkunç sağlamdır. Daş gaya beton.

Lakin kemikli araç, ve sonuçta sınıfı belli ama emsalleri içinde iyidir. Fabia Sedan'ım boşta yatıyor aslında acilen satmam lazım ama bir türlü elim ilan açmaya gitmiyor :) Öyle de bir araba.

satmaya karar verirsen bana bir özel mesaj salla, arkadaşın biri soruyordu
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
BLOG:
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

İleti kispest » 18 Mar 2013, 16:28

Dizelse fiyat çok iyi. Benzinliyse de gayet iyi. Benzinli aldıysanız bir de LPG taktırır, ata biner gibi binersiniz. Sedan Fabia'nın geniş bagaj hacmi gibi bir artısı var tabii ama tipten fena kaybediyor. Estetik kaygınız yoksa her şeyiyle uygun bir araç. Güle güle kullanın.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti önder38 » 18 Mar 2013, 23:37

kucuk bikac modifiye ile orjinalligini bozmadan tipide cok guzel olabiliyor yaptim ordan biliyorum ;)
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Kayseri
Arabanız: Fabia TDI

İleti mustklc » 19 Mar 2013, 09:34

önder38 yazdı:kucuk bikac modifiye ile orjinalligini bozmadan tipide cok guzel olabiliyor yaptim ordan biliyorum ;)

sedansa resmini paylaşırsın artık
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
BLOG:
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

İleti önder38 » 20 Mar 2013, 14:22

mustklc yazdı:
önder38 yazdı:kucuk bikac modifiye ile orjinalligini bozmadan tipide cok guzel olabiliyor yaptim ordan biliyorum ;)

sedansa resmini paylaşırsın artık

eski resimlerden bikaç tane. kaliteli değil ama fikir verebilir. işte benim çirkin...
Eklentiler
IMG_20121201_124021.jpg
IMG_20121201_123936.jpg
IMG_20121201_123912.jpg
IMG_20121201_123823.jpg
IMG_20121201_123738.jpg
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fabıa34 » 20 Mar 2013, 17:07

öncelikle hayırlı olsun aynı aracın 2007 tdı ambiante modeline sahibim yaklaşık 2 yıl oldu alalı ve hala bi masraf yapmadım servis bakımlı aldım ve araç inanmıycaksınız ama 250000 km devirmiş ve hala gaza bastığımda kafa kaldırıyor..Bagaj olarakta yarısı bagaj diyebilirim tek sıkıntısı biraz dar bozuk yolda sanki yolu tutmuyor gibi bi his veriyor ama genel olarak memnunun yakıt olarak konuşmaya bile gerek yok zaten ve bi 10 yıl binerim diye düşünüyorum...
fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: xskodacıx
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: arabam yok

İleti mustklc » 21 Mar 2013, 09:01

telefondan göremiyorum kapıda da mı cıta var. Spoiler güzel olmuş bu arada
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
BLOG:
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

İleti önder38 » 21 Mar 2013, 11:43

mustklc yazdı:telefondan göremiyorum kapıda da mı cıta var. Spoiler güzel olmuş bu arada

ön tampon ızgarası ve panjur, kapı eşikleri, bagaj kapağı çıtası, kapı kolları ve cam çıtaları krom. camlar film + B sütunu piano black. stop ledli spoiler. ön arka amblem logoları ve jant göbekleri kırmızı-nikel. kampana kırmızı beyaz. ön kaliper metalik gri. 2 kademeli webasto elektronik sunroof, gövde rengi tampon koruma bantları . park sensörü, sis farları, Mtec 4300K xenon. çift ledli parklar. sis farı çerçevesinde güzdüz led farları(kapalıyken gizli). stop farları üzerinde kırmızı şeffaf şeritler. C deseninde led arka parklar. parlement mavi led plakalık. beyaz-mavi led tavan lambası. beyaz led bagaj aydınlatma. arka tampon altı difüzör. koltuğa monteli orijinal ön kol dayama.bej renk deri direksiyon, vites körüğü ve el freni . havalandırma ızgaraları ve teyp çerçeveleri, kalorifer kademe ayar butonlerı, ön kapı açma kolları, far açma düğmesi metalik gri karbon. bej halılı paspaslar, dijital müzik changer 6 CD 596 müzik kapasiteli+hafıza kartı+ aux girişi+ USB. pioneer oval arka pandizot hoparlörleri, sac karter muhafaza. kat iptali... vs aklıma gelenler. bikaç farkı var işte diğerlerinden :roll:
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kispest » 21 Mar 2013, 15:55

Önder arkadaşım, tüm samimiyetimle söylüyorum, sedan Fabia gibi çirkin bir arabayı olabilecek en şık hale getirmişsin. Çok başarılı. Tabii bunu Ali Tuna yazısını görmezden gelerek söylüyorum. Tebrik ederim, güle güle bin.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti önder38 » 21 Mar 2013, 20:31

kispest yazdı:Önder arkadaşım, tüm samimiyetimle söylüyorum, sedan Fabia gibi çirkin bir arabayı olabilecek en şık hale getirmişsin. Çok başarılı. Tabii bunu Ali Tuna yazısını görmezden gelerek söylüyorum. Tebrik ederim, güle güle bin.

Teşekkür ederim. Arabayla ilgilenmeyi seviyorum ama artık eskisi kadar zamanım olmuyor. ilk aldığımdaki fotoğraflarına bakıyorumda haklısınız çirkinmiş, şimdi banada çok yakışıklı görünüyor.

Sizin beğenmediğiniz yeriise endeğerlisi... Oğlum Ali Tuna.
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kispest » 21 Mar 2013, 20:37

önder38 yazdı:
kispest yazdı:Önder arkadaşım, tüm samimiyetimle söylüyorum, sedan Fabia gibi çirkin bir arabayı olabilecek en şık hale getirmişsin. Çok başarılı. Tabii bunu Ali Tuna yazısını görmezden gelerek söylüyorum. Tebrik ederim, güle güle bin.

Teşekkür ederim. Arabayla ilgilenmeyi seviyorum ama artık eskisi kadar zamanım olmuyor. ilk aldığımdaki fotoğraflarına bakıyorumda haklısınız çirkinmiş, şimdi banada çok yakışıklı görünüyor.

Beni yanlış anlamayın arkadaşım, ben estetik açısından söylemiştim. Yoksa oğlunuz olduğunu tahmin etmiştim zaten. Allah bağışlasın. :)
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti önder38 » 21 Mar 2013, 21:55

kispest yazdı:
önder38 yazdı:

Beni yanlış anlamayın arkadaşım, ben estetik açısından söylemiştim. Yoksa oğlunuz olduğunu tahmin etmiştim zaten. Allah bağışlasın. :)

Yanlış anlama değil kusura bakmayın şimdi okudumda kendimi ifade edememişim. bende yazı vs şeyleri arabaya pek yakıştırmam aslında. kerata doğunca bi hevesle yazmıştım.
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti selanikli79 » 22 Mar 2013, 16:34

Arabanız gayet güzel. Allah, kazasız belasız dilediğiniz sürece binmeyi nasip etsin. İlk arabam olduğundan mıdır nedir benim gözüme fabia sedan hiç te denildiği kadar çirkin gözükmüyor. :)
selanikli79
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fatih DAŞDEMİR
Arabanız: Fabia 1.4 Ambiente Sedan

İleti mfaarat » 25 Mar 2013, 16:28

bütün arkadaşlara yorumları ve degerli fikirleri için teşekkürler buaralar aracıma yeni yeni alışmaya başladım en kısa zamanda fotoda yükleyecegim inşallah, buarada arac 1.4 classic olan model benzinli donanim olrak zayif abs vs.yok sanki iraz pahalı oldu gibi19500 e hayırlısı km nin dusuk olmsı (45000) ve hasar b oya olmayisi avantaj.
mfaarat
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: fatih fatih
Arabanız: fabia 1.4 sedan classic

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir