Satılık Fabia 1.2 Classic 2004 Model

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık Fabia 1.2 Classic 2004 Model

İleti hemoroidandroid » 19 Mar 2013, 13:20

Merhaba Arkadaşlar, yaklaşık 7 aydır bende olan fabiamı satmak istiyorum satış sebebim ise maddi durumdan dolayı daha uygun fiyatlı uno veya palio tarzı bir araç almak zorunda olmam,
Araç 66600 km de ve orjinaldir. 3 adet lokal boyası vardır sağ ön çamurlukta sol arka çamurlukta ayrıca yaklaşık bir ay önce aracın debriyaj baskı plaka setini 500 tl harcayarak komple değiştirdim sebebi ise benden önceki kullanıcısının bayan olması ve debriyajı biraz hor kullanmış olmasıdır. Ek olarak araca abimin yurtdışından getirdiği sony marka yaklaşık 500 tl değeri olan kaliteli bir teyp takılmıştır, aracın orjinal teybide alana yanında verilecektir. Yedek anahtarı kitapçıkları vs hepsi evde muhafaza edilmektedir. Resimleri şuanda telefonun internet bağlantısından bağlandığım ve yavaş olduğu için ekleyemiyorum yakın zamanda ekleyeceğim, Genel olarak alacak kişi üzmeyecek iyi bakılmış içi dışı temiz bir arabadır resimleri eklediğimde göreceksiniz.Araç Bursadadır. Fiyatı 17.750

05546812527 Berat

hemoroidandroid
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Berat Adiloğulları
Nereden: Bursa
Arabanız: fabia 1.2

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir