Satılacak Fabia :(

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılacak Fabia :(

İleti tuzsuz » 10 Nis 2013, 10:34

Arkadaşlar herkese merhaba,
Biraz uzun yazdım ama okuyanlara ve ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.
2013 haziran/ temmuz gibi satmayı düşündüğüm 2005 model, 1.4 motor, 101 beygirlik, lacivert, hatchback , special fabiam var.
Şu an 79 bin km’de 2011 mayısta 64 bin km’de almıştım ve % 99 oranda hafta sonları kullandım. Az kullandığım için LPG taktırma ihtiyacı duymadım, oturduğum yer ve kullandığım yollar itibariyle kışın bile kilometrede 30 kuruştan fazlasını da görmedim şu an ortalama yakıt tüketimi 6,5 L/100 km benzinde. Bu süre zarfında debriyaj balatası , fren balataları komple, triger seti, ön amortisör bilyaları, aks körükleri, ön tabya fişeklerini değiştirdim (bunu geçen hafta değiştirdim), göstergeli arka park sensörü taktırdım (ucuz bir şey ama çok iş görüyor), bagaj açma özelliği olan sustalı anahtar yaptırdım. Yağı, suyu, filtreleri, antifrizi, hidrolik yağları vs. ve bu saydığım bakımların hepsini özel vw servisinde yaptırdım ve orijinal parça kullandılar. İsteyen olursa firmanın ismini vs. de verebilirim. Aldığımda 5 parçada lokal boya vardı. Sağ ön çamurluk, ön kaput, sağ arka kapı, sağ arka çamurluk ve tavan. Tavandaki boya kalınlığı mikronun altındaydı yani yüzeysel. Ufak bir kazam oldu (forumda kaza fotoğrafları vs. de mevcuttu ama bulamadım) servis aracının çarpması sonucu, servis aracı aracımın ön tamponu tekerine taktığı için çekti ve tırnakları kırıldı. Kaskodan yaptırdığım için sağ davlumbazla birlikte ön tampon değişti ve sağ ön çamurluk düzeltilerek boyandı. Aldığımda kasko sorgulamasında 500-600 liralık bir kazası vardı benim kaza da 900-1.000 lira civarında tuttu. Şu an için yapılması gereken bir bakımı yok, 2012 ağustos sonunda muayenesini de yaptırdım. Far ayarını saymazsak kusursuz geçti. Ufak tefek arızalar verdi cam tırnağı, kapı kilidi gibi ama bunlar dışında beni hiç üzmedi. Arabamdan çok ama çok memnunum ama önümüzdeki 3-4 ay içerisinde satmak zorundayım. Kafamda henüz bir rakam belirlemiş değilim ama piyasasının da altına satmayı düşünmüyorum.
İlgilenenlere ilanen dururum.

Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti kispest » 10 Nis 2013, 17:46

Hayırlısı olsun. :) Neden satıyorsun Angaralı kardeşim?
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti tuzsuz » 10 Nis 2013, 20:30

kispest yazdı:Hayırlısı olsun. :) Neden satıyorsun Angaralı kardeşim?

teşekkür ederim. çok seviyorum fabiamı ama hayırlı bir iş için satıyorum :)
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tuzsuz » 10 Nis 2013, 20:36

fotoğrafları da bunlar
Eklentiler
029.JPG
027.JPG
030.JPG
026.JPG
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tuzsuz » 10 Nis 2013, 20:41

plakayı kapattım burda özellikle. henüz ilan da vermedim. 3-4 ay içerisinde aracını değiştirmeyi düşünen olursa ben burdayım.
Eklentiler
019.JPG
028.JPG
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tuzsuz » 19 Nis 2013, 15:45

benim fabia pek ilgi görmemiş :) neyse her türlü satarız :)
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BaCHeLoR » 20 Nis 2013, 09:01

hayırlı satışlar bu aralar fabialara pek ilgi yok benim arabada satışta sitedede sahibindende en ucuz yazdım yine ilgi fazla yok :D acep nedendirki daha önce fiyata 20000 yazmıştım keyfe keder çok arayan vardı şimdi 17750 diyom arabada sorunmu var diğerlerinden uygun istiyorsunuz gibi sorular geliyor :)
BaCHeLoR
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Mersin
Arabanız: Fabia 1.4 Choice 04"

İleti tuzsuz » 08 May 2013, 09:38

arkadaşlar, aracımı yakın bir arkadaşıma bir miktar peşin diğer kısmı vadeli olarak sattım araç bir kaç ay bende kalacak bakımlarını yaptırıp öyle teslim edicem kendisine.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kispest » 08 May 2013, 10:09

tuzsuz yazdı:arkadaşlar, aracımı yakın bir arkadaşıma bir miktar peşin diğer kısmı vadeli olarak sattım araç bir kaç ay bende kalacak bakımlarını yaptırıp öyle teslim edicem kendisine.

Ayrılmak zor olacak. Daha iyisini alırsın inşallah kardeşim. :)
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti tuzsuz » 08 May 2013, 10:29

kispest yazdı:
tuzsuz yazdı:arkadaşlar, aracımı yakın bir arkadaşıma bir miktar peşin diğer kısmı vadeli olarak sattım araç bir kaç ay bende kalacak bakımlarını yaptırıp öyle teslim edicem kendisine.

Ayrılmak zor olacak. Daha iyisini alırsın inşallah kardeşim. :)

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. ilk arabamdı fabia. yolda başka bir fabia görünce bile seviniyorum. yabancıya gitmedi arada yine koltuğuna otururum :) gönlümden geçen audi a3 ama nasip kımet tabi ilerleyen zamanda bakıcaz.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 08 May 2013, 11:40

Hayırlı iş dediğiniz A3 müydü?? :)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti tuzsuz » 08 May 2013, 13:04

hetepe yazdı:Hayırlı iş dediğiniz A3 müydü?? :)

değildi :) :) :) nasipse ağustosta düğünüm var :) a3 almayı planladığım araba sadece :) o da ilerleyen zamanda.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti myege35 » 08 May 2013, 20:22

tuzsuz yazdı:Arkadaşlar herkese merhaba,
Biraz uzun yazdım ama okuyanlara ve ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.
2013 haziran/ temmuz gibi satmayı düşündüğüm 2005 model, 1.4 motor, 101 beygirlik, lacivert, hatchback , special fabiam var.
Şu an 79 bin km’de 2011 mayısta 64 bin km’de almıştım ve % 99 oranda hafta sonları kullandım. Az kullandığım için LPG taktırma ihtiyacı duymadım, oturduğum yer ve kullandığım yollar itibariyle kışın bile kilometrede 30 kuruştan fazlasını da görmedim şu an ortalama yakıt tüketimi 6,5 L/100 km benzinde. Bu süre zarfında debriyaj balatası , fren balataları komple, triger seti, ön amortisör bilyaları, aks körükleri, ön tabya fişeklerini değiştirdim (bunu geçen hafta değiştirdim), göstergeli arka park sensörü taktırdım (ucuz bir şey ama çok iş görüyor), bagaj açma özelliği olan sustalı anahtar yaptırdım. Yağı, suyu, filtreleri, antifrizi, hidrolik yağları vs. ve bu saydığım bakımların hepsini özel vw servisinde yaptırdım ve orijinal parça kullandılar. İsteyen olursa firmanın ismini vs. de verebilirim. Aldığımda 5 parçada lokal boya vardı. Sağ ön çamurluk, ön kaput, sağ arka kapı, sağ arka çamurluk ve tavan. Tavandaki boya kalınlığı mikronun altındaydı yani yüzeysel. Ufak bir kazam oldu (forumda kaza fotoğrafları vs. de mevcuttu ama bulamadım) servis aracının çarpması sonucu, servis aracı aracımın ön tamponu tekerine taktığı için çekti ve tırnakları kırıldı. Kaskodan yaptırdığım için sağ davlumbazla birlikte ön tampon değişti ve sağ ön çamurluk düzeltilerek boyandı. Aldığımda kasko sorgulamasında 500-600 liralık bir kazası vardı benim kaza da 900-1.000 lira civarında tuttu. Şu an için yapılması gereken bir bakımı yok, 2012 ağustos sonunda muayenesini de yaptırdım. Far ayarını saymazsak kusursuz geçti. Ufak tefek arızalar verdi cam tırnağı, kapı kilidi gibi ama bunlar dışında beni hiç üzmedi. Arabamdan çok ama çok memnunum ama önümüzdeki 3-4 ay içerisinde satmak zorundayım. Kafamda henüz bir rakam belirlemiş değilim ama piyasasının da altına satmayı düşünmüyorum.
İlgilenenlere ilanen dururum.

ustam hayırlı satışlar ama aklımda kalan b ir durum var 79 bin de olan bir aracın ben ilk defa baskı balata değiştiğini duyuyorum. ya kilometre yanlış yada kullanırken süreki yarım debiyaj da kulanmışsın... en sıkıntılı olan araçlarda bile 130 bin de önce kesinlikle debriyaj balatası değişmez.. kii sizin araç wosvogen yapımı bir araç acemi şöfer olsanız veya sürekli debriyaj kullansanız dahi 79 bin de debriyaj balatası değişmez.. hayırlı satışlar.
myege35
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gökhan erdogmus
Nereden: İzmir
Arabanız: 1997 skoda felicia 1.6 glxi

İleti tuzsuz » 08 May 2013, 22:00

myege35 yazdı:ustam hayırlı satışlar ama aklımda kalan b ir durum var 79 bin de olan bir aracın ben ilk defa baskı balata değiştiğini duyuyorum. ya kilometre yanlış yada kullanırken süreki yarım debiyaj da kulanmışsın... en sıkıntılı olan araçlarda bile 130 bin de önce kesinlikle debriyaj balatası değişmez.. kii sizin araç wosvogen yapımı bir araç acemi şöfer olsanız veya sürekli debriyaj kullansanız dahi 79 bin de debriyaj balatası değişmez.. hayırlı satışlar.

teşekkür ederim. aldığımda debriyaj çok yukarda kavrıyordu zaten hafif kaçırma da yapıyordu tesadüfen servise gittiğimde sıyırmak üzere olduğunu söylediler ki cidden öyleydi çıkan parçayı gördüm değiştirdim ben de. kaldı ki yanlış bilmiyorsam çok daha kısa sürede debriyajı yiyebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir