German stlye felicia satılık

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

German stlye felicia satılık

İleti wrestler » 13 Tem 2013, 18:26

Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: şafak wrestler
Nereden: İzmir
Arabanız: felicia 1.6 glx

İleti Balki, Burak » 16 Tem 2013, 01:39

Hocam öncelikle hayırlı satışlar diliyorum.
Ancak merak ettigim birşey var. Bu model bir araç için bu fiyat biraz fazla değilmi ?
Bilmedigim artı yönleri varsa cahilliğime verin lütfen sakın yanlış anlamayın buarada rencide etmek amacıyla sormuyorum gerçekten merak ettim. Bu arabayı bu kadar değerli kılan ne ? Zira o fiyatların 500-600 lira üstünde fabialar var nerdeyse. Hayırlı satışlar tekrar.

Araç çok hoşuma gitti ama. Kim alacaksa kazasız belasız cezasız kullanmak nasip etsin yaradan.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti wrestler » 17 Tem 2013, 00:07

dogru soyluyorsunuz ama yapılan bir cok islem var ses sistemi yapılı,sıfır motor yapılı,yeni jant lastik, sanroff, engine start button, daha bir cok artısı var ve bunların hepsini kendim yaptım aracı 2007 de aldık o zamanlar ehliyetim yokdu ve o zamandan beri ugrasıyorum uzerınde :) bi aracın degeri vardır altın semerde vursan aynı arac ama uzerinde cok emegım oldugundan yapılan bu kadar seyden sonra bu fiyatı etcegını dusunuyorum arac hor kullanılmıdı cok temiz kullandık boyle yapılı felicia da cok az sizin dusunucenıze saygı duyuyorum soyledıklerınızde haklı olabilirsiniz ama bende kendimce boyle dusundum birde ınternette yazılan fiyatdan satılmıyor araclar pazarlık ıllakı oluyo bende dusucem arac fiyatını.
Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: şafak wrestler
Nereden: İzmir
Arabanız: felicia 1.6 glx

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir