Satılık 2006 Octavia FSI Elegance

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık 2006 Octavia FSI Elegance

İleti goksu » 01 Eyl 2013, 10:11

goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti goksu » 05 Eyl 2013, 21:12

Arkadaşlar hayret yahu
araç temiz yok mu octavia isteyen.
Sorun fiyatta ise bir seyler yaparız.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti isnilgiz » 06 Eyl 2013, 01:45

Hayırlı satışlar
Ben de gözüm gibi baktığım 2006 elegance mı bu hafta sattım. Hızlı satılıyor merak etme. Aracın temizse gören kişi kesin alıyor.
isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

İleti serhat_a89 » 06 Eyl 2013, 11:10

Genelde herkes LPG taktırmayı düşündüğü için FSI ı görünce kaçıyo. Yoksa arabanız çok temiz.
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti Bluedays » 06 Eyl 2013, 12:05

Geçen bayramda dışarda bir yerde arkadaşı beklerken yine böyle 2006 model elegance FSI motor bir octaviacı gördüm. Adamla ayak üstü sohbet ettik. Araca BRC'nin üst modellerinden bir kit taktırdığını söyledi.
Gayet memnun olduğunu ve yakıtının gayet makul olduğundan bahsetti.
FSI'lara tüp takılamıyor diye bildiğimi söyledim, takılıyor ama pahalı kitler takılıyor, artık o olay aşıldı dedi.

Ne kadar doğru bilmiyorum.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti serhat_a89 » 06 Eyl 2013, 13:19

Takılıyoda sanırım rölantide benzinle çalışıyormuş, bide 3000 RPM'in üstünde.
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti MadloveR » 06 Eyl 2013, 14:24

Landirenzo o sorunu çözmüş durumda şu anda FSI ve TSI araçlara özel LPG kiti yapmışlar takanlar gayet memnun sorunsuz biniyorlar.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti goksu » 07 Eyl 2013, 15:48

isnilgiz yazdı:Hayırlı satışlar
Ben de gözüm gibi baktığım 2006 elegance mı bu hafta sattım. Hızlı satılıyor merak etme. Aracın temizse gören kişi kesin alıyor.

ismail bey sakincasi yoksa kaca biraktiniz.
Birde sizin ki MPI mi FSI mi idi.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti goksu » 07 Eyl 2013, 15:54

MadloveR yazdı:Landirenzo o sorunu çözmüş durumda şu anda FSI ve TSI araçlara özel LPG kiti yapmışlar takanlar gayet memnun sorunsuz biniyorlar.

LPG takiliyor takilmasina da
FSI kitleri 2 bin TL uzerinde.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti isnilgiz » 08 Eyl 2013, 02:31

goksu yazdı:

ismail bey sakincasi yoksa kaca biraktiniz.
Birde sizin ki MPI mi FSI mi idi.[/

2006 mpi elegance, 69 bin km, lpgsiz ve kışlık lastiklerle birlikte 29.750. Ancak aracımda navigasyom ekranı filan vardı ve çok temizdi. Hiç masrafı yoktu. Hatta satarken içim sızladı. Bana göre arabanın tek kusuru 7 yıllık olmasıydı. Sattıktan sonra başka birisi 30 vereyim dedi ama kapora almadığım halde ilk alıcıya bıraktım.
Eminim siz de satarsınız çünkü şaşırtıcı derecede arayan çok oluyor. Ben sahibinden üzerinden sattım. Arabam koma ilan verdim ama orada onaylanana kadar ilk siteden bir alıcı aldı. İnşallah siz de satarsınız.
Kalın sağlıcakla
isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 08 Eyl 2013, 09:34

Ben kapı aydınlatmasını ilanda görüp sormuştum.Galiba o sizdiniz İsmail bey.Eğer tahmin ettiğim kişiyseniz arabanız gerçekten çok temizdi.Bİr kişiye de önermiştim hatta.
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti Bluedays » 08 Eyl 2013, 12:47

Bende tanıdık birine gitti sandım,
Ayıp ettin İsmail Abi.
Satarken haber verecektin,
En azından tanıdığa giderdi.
O araçta gözüm kalmıştı.
Neyse, alan arkadaşa hayırlı olsun.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti isnilgiz » 08 Eyl 2013, 15:43

elegance yazdı:Ben kapı aydınlatmasını ilanda görüp sormuştum.Galiba o sizdiniz İsmail bey.Eğer tahmin ettiğim kişiyseniz arabanız gerçekten çok temizdi.Bİr kişiye de önermiştim hatta.

Evet arkadaşım o araba benimdi. Siz ne yaptınız? Kapı aydınlatmasını yapacaksanız size yardımcı olabilirim. Çok zor değil. Kolay gelsin
isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

İleti isnilgiz » 08 Eyl 2013, 15:50

Bluedays yazdı:Bende tanıdık birine gitti sandım,
Ayıp ettin İsmail Abi.
Satarken haber verecektin,
En azından tanıdığa giderdi.
O araçta gözüm kalmıştı.
Neyse, alan arkadaşa hayırlı olsun.

Selçuk kardeş gerçekten kusura bakma. Benim de çok hızlı oldu. Skodama ilan bilgisi verecektim. Sahibindene ilanı koydktan bir saat içinde arayan müşteri teklifini kesinleştirdi. GOKSU arkadaşım da inşallah satacaktır. Çünkü Detaylı ilgilenmiş birisi olarak octavialar gerçekten kaliteli araçlar. Bilen alıyor.
Kalın sağlıcakla
isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 08 Eyl 2013, 19:35

isnilgiz yazdı:
elegance yazdı:Ben kapı aydınlatmasını ilanda görüp sormuştum.Galiba o sizdiniz İsmail bey.Eğer tahmin ettiğim kişiyseniz arabanız gerçekten çok temizdi.Bİr kişiye de önermiştim hatta.

Evet arkadaşım o araba benimdi. Siz ne yaptınız? Kapı aydınlatmasını yapacaksanız size yardımcı olabilirim. Çok zor değil. Kolay gelsin
Bende o verdiğiniz parça no ile araştırdım.40 tl civarı oluyor .Onun yolcu kapısı için olandan da almayı düşünüyorum.Araba babamın ben İstanbul'da öğrenciyim.İstanbul'a gittiğimde Yüce otodan alırım büyük ihtimal.Bu arada mesajlarıma da hemen cevap vermiştiniz.Çok ilgili birisi olduğunuz için teşekkür eerim.

Birde arabanızda ki teyp çok hoşuma gitti.Hatta bi ara satar mısınız diye mesaj atmayı düşünüyordum ama bir baktım araba ilandan kalkmıştı.Markası neydi teybin?
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti isnilgiz » 10 Eyl 2013, 00:30

elegance yazdı:
isnilgiz yazdı:

Bende o verdiğiniz parça no ile araştırdım.40 tl civarı oluyor .Onun yolcu kapısı için olandan da almayı düşünüyorum.Araba babamın ben İstanbul'da öğrenciyim.İstanbul'a gittiğimde Yüce otodan alırım büyük ihtimal.Bu arada mesajlarıma da hemen cevap vermiştiniz.Çok ilgili birisi olduğunuz için teşekkür eerim.

Birde arabanızda ki teyp çok hoşuma gitti.Hatta bi ara satar mısınız diye mesaj atmayı düşünüyordum ama bir baktım araba ilandan kalkmıştı.Markası neydi teybin?

Yanlış hatırlamıyorsam o lamba hem sürücü hem de yolcu tarafına da uyuyor. Yani bir çift alırsanız ön iki kapıya da takabilirsiniz. Takarken de yardımcı olabilirim. Sanıyorum kapı kolları sökülmüş halde iken de resim çekmiştim. İhtiyacınız olursa onları da gönderebilirm.
Teybe gelince ben 2007 veya 2008 de almıştım. Ebaydan sipariş vererek. Valla bana o zaman bile yarı fiyatına gelmişti. 1250 tl ye satılırken ben 680 tl ye mal etmiştim. Çin malı bir marka: Zuhai witson. Çok kaliteli olduğunu söyleyemem ama ve çabuk bozulur diye düşünmeme rağmen tık demedi. Benim için en güzel yanı ipod çalıştırması idi. Bir güzel yanı daha servise veya elektrikçiye gitmeden kolayca takılabilmesi idi. Sanıyorum yurt dışından hala o fiyata getirtebiliyorsunuz.
Kolay gelsin
isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

İleti fmaka » 10 Eyl 2013, 17:24

hayırlı olsun diyelim.haber verseydiniz çevremizde değerlendirebilirdik ama nasip.aklınızda ne var?
daha konyaya bekliyordum octavia ile sizi olmadı.
hayırlısı
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti isnilgiz » 11 Eyl 2013, 01:34

fmaka yazdı:

hayırlı olsun diyelim.haber verseydiniz çevremizde değerlendirebilirdik ama nasip.aklınızda ne var?
daha konyaya bekliyordum octavia ile sizi olmadı.
hayırlısı

Octaviasız gelebilsek keşke Konya'ya. Zaten bende iki araba vardı. Biri gitti. Bu kış böyle idare edeceğiz artık da Goksu arkadaşımızın aracı da satılsa iyi olacak. Goksu. Ben de sağıma soluma senin arabayı söylüyorum bilgin olsun.
isnilgiz
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir