FABİA MI SATIYORUM

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA MI SATIYORUM

İleti abdullah_ulusoy » 26 Oca 2014, 13:20

abdullah_ulusoy
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: abdullah ulusoy
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabi II 1.4 tdi elegance

İleti abdullah_ulusoy » 26 Oca 2014, 16:15

abdullah_ulusoy yazdı:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-kaciranlarin-uzulecegi-civciv-sarisi-skoda-fabia-ambiente-145696474/detay

ARACIMI SEVEREK KULLANIYORUM. MODEL YÜKSELTECEĞİM İÇİN SATIYORUMALICISI ASLA PİŞMAN OLMAYACAKTIR.KM ORJİNAL OLUP SERVİS BAKIMLI BİR ARAÇTIR. SPORT BİR KASAYA SAHİP OLUP CAMLARI FİLMLİDİR. ARACIMDA ORJİNAL PARÇALI CRUUSE CONTROL ( CC ) MEVCUTTUR.(PARÇA YÜCE MOTORDAN ALINMIŞTIR) 2015 YILININ 5.AYINA KADAR MUAYENE VARDIR. GÖRECEKSİNİZ.MEKANİK SORUNU YOKTUR.ŞANZUMANI MOTORU SORUNSUZ OLUP İSTEDİĞİNİZ SERVİSE VEYA USTASINA GÖSTEREBİLİRSİNİZ.ARACIMDA SONY MARKA CD-MP3 ÇALAR VE 2 ADET EXTRA SONY MARKA HOPARLÖR MEVCUTTUR. YENİ KOLTUK KILIFLARI TAKILMIŞMIŞTIR. KILIFLARI PİYASA MALI DEĞİLDİR ORJ ÜRÜN TAKILMIŞTIR.TÜM YAKIT SİSTEMİ TEMİZLİĞİ YAPTIRILMIŞTIR. ( ENJEKTÖR, KATALİTİK KONVERTÖR, PARTİKÜL FİLTRESİ) LASTİK DURUMU GAYET İYİDİR.TRİGER BAKIMI YAPILMIŞTIR. ARACI ALAN UZUN YOLA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GİDEBİLİR.ARACIM AMBİENTE SERİSİDİR. CLASSİC SERİLERİ İLE ASLA KIYASLAMAYIN. ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.
abdullah_ulusoy
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 27 Oca 2014, 09:44

Hayırlı satışlar...
Bu ''kıyaslama'' ilginç olmuş...Classic serileriyle kıyaslasa ne olacak ki? biri 70, diğeri 80 HP ...donanımda alüminyum jant var (+) olarak, Koltuk deseni farklı, torpido rengi farklı, kapı kolu ve ayna rengi farklı...aralarında 1000 lira ya oynar, ya oynamaz, o da araç temizliği farkıyla erir gider zaten... ''olmazsa olmaz'' ne farkı var başka?
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti abdullah_ulusoy » 28 Oca 2014, 00:03

hepsi yazdığım gibi hetepe
abdullah_ulusoy
CLASSIC
CLASSIC

İleti ahmetim85 » 28 Oca 2014, 23:17

hayırlı satışlar dilerim...
Kullanıcı avatarı
ahmetim85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet sonkur
Nereden: İzmir
Arabanız: doğan sl

İleti lostar58 » 29 Oca 2014, 10:08

hayırlı satışlar kardeş inş. biran önce skodayı seven birisi alır temiz kullanır
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti SKDFORMAN » 29 Oca 2014, 14:07

hetepe yazdı:Hayırlı satışlar...
Bu ''kıyaslama'' ilginç olmuş...Classic serileriyle kıyaslasa ne olacak ki? biri 70, diğeri 80 HP ...donanımda alüminyum jant var (+) olarak, Koltuk deseni farklı, torpido rengi farklı, kapı kolu ve ayna rengi farklı...aralarında 1000 lira ya oynar, ya oynamaz, o da araç temizliği farkıyla erir gider zaten... ''olmazsa olmaz'' ne farkı var başka?

Bu yoruma çok güldüm. Şimdi sıfır açarlarda gövde rengi tamponları bile ekstra bi özellik olarak sunuyorlar. Hatta alırken jant kapağı, pas pas dahi koymuyorlar. Senin sitemin sıfır araçlara olmalı.
Sen kendin demişsin bak, biri 70 beygir diğeri 80beygir. 10 beygiri küçüksüyormusun. yüzde10dan fazla daha güçlü demektir bu araç. Ayrıca alüminyum alaşımlı jant demişsin. Bi sorsana o jantları kaç para orjinali. Ayrıca bu sınıf ayrımını araç üreticisi yapmış.
Bilen bilir eskiden sıfır bir şahin alacaksın örneğin. Koltuk kafalıkları varya, onlar bile ekstraydı.
Ben skoda forman kullanıcısıyım. L ile LX modelini kullandım. Bana göre çok fark var. Nemi, gösterge paneli daha güzel, yan kapı döşemeleri çok daha şık, kapı dışlarında kuşaklar var, orta konsol ve göğüs biraz daha şık. Evet toplasan bin tl etmez belki ama kullanınca farkediyorsun her ikisinide.
syglrımla...
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Arabanız: Forman LX

İleti hetepe » 29 Oca 2014, 14:21

kkkk945 yazdı:
hetepe yazdı:Hayırlı satışlar...
.............?

Bu yoruma çok güldüm. Şimdi sıfır açarlarda gövde rengi tamponları bile ekstra bi özellik olarak sunuyorlar. Hatta alırken jant kapağı, pas pas dahi koymuyorlar. Senin sitemin sıfır araçlara olmalı.
Sen kendin demişsin bak, biri 70 beygir diğeri 80beygir. 10 beygiri küçüksüyormusun. yüzde10dan fazla daha güçlü demektir bu araç. Ayrıca alüminyum alaşımlı jant demişsin. Bi sorsana o jantları kaç para orjinali. Ayrıca bu sınıf ayrımını araç üreticisi yapmış.
Bilen bilir eskiden sıfır bir şahin alacaksın örneğin. Koltuk kafalıkları varya, onlar bile ekstraydı.
Ben skoda forman kullanıcısıyım. L ile LX modelini kullandım. Bana göre çok fark var. Nemi, gösterge paneli daha güzel, yan kapı döşemeleri çok daha şık, kapı dışlarında kuşaklar var, orta konsol ve göğüs biraz daha şık. Evet toplasan bin tl etmez belki ama kullanınca farkediyorsun her ikisinide.
syglrımla...
Güldürebildiysem ne mutlu...her arabasını satan adam lafa böyle başlar, ''şununla karıştırmayın, bununla kıyaslamayın'' diye...nedense hep sahip olunan araba üstün, başkasınınki tu, kaka...
10 beygiri küçümsüyorum, evet, çok bişey farkettirmiyor ne tüketimde ne de hızlanmada...zira en zayıf araba bende ve bir zaafiyetini görmedim şimdiye kadar, sitede onca kişiyle iddalaşıp, kapıştık...onlar da gördü yani...
Ayrıca örneğini verdiğiniz L ve LX arasındaki güzellik farkı görecelidir, kimine şık, kimine de çirkin görünebilir...zevk meselesi yani.
şunu da merak ediyorum ki bu zamanda alt versiyonunda gövde rengi olmayan tamponlu araba ya da jant kapağı olmadan satışa sunulan, jant kapağı extra donanım olan araba markası ne??(ticariler dışında)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti abdullah_ulusoy » 30 Oca 2014, 13:12

tesekkurler kkkk945
abdullah_ulusoy
CLASSIC
CLASSIC

İleti therasmus » 30 Oca 2014, 23:36

Hayırlı satışlar,
Boya ve km durumuna göre fiyat biraz yüksek değil mi?
therasmus
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fd
Arabanız: roomster 1.2 style

İleti erginbkr » 31 Oca 2014, 00:26

therasmus yazdı:Hayırlı satışlar,
Boya ve km durumuna göre fiyat biraz yüksek değil mi?

kaç para olacaktı, yüksek değil bence fiyat...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti abdullah_ulusoy » 31 Oca 2014, 12:45

17000 e verdim arkadaslar
abdullah_ulusoy
CLASSIC
CLASSIC