Fabia Classic 1.4 TDI 2008 Alınır mı ?

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia Classic 1.4 TDI 2008 Alınır mı ?

İleti Woodpeckerst » 05 Mar 2014, 12:30

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle skoda hakkında pek fazla bilgim yok. Öneriler sonucunda araştırdım ve bütçem doğrultusunda skoda arabalara bakmaya başladım.

Fabia Classic 1.4 dizel 2008 olan bir araba buldum. 155.000'de değişeni yok sol kapının kenarın ve arka sağ kapıda çiziklerden dolayı küçük boya var. Arabanın direksiyonu azıcık yıpranmış durumda. Yürüyeni problemsiz, triger kayışı 100.000'de değişmiş baskı balata değişmiş sanırım. Fiyat olarak 21.000 en son ankara arabası.

Merak ettiğim şu.. 2 sene kullandığımda 180.000 - 200.000'i arası olduğunda piyasasındaki durumu ne kadar düşer. Çok zarar ettirir mi ? Genel olarak fiyat durumu nasıldır ?

Teşekkürler.

Woodpeckerst
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Sam
Nereden: Ankara

İleti abdullah_ulusoy » 05 Mar 2014, 12:41

biraz daha arastik bu km icin yuksek fiyat ben 2008 fabia tdi elegance 110000 km de sadece tampon degismis arac icin 21500 tl ye aldim gecen ay
abdullah_ulusoy
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: abdullah ulusoy
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabi II 1.4 tdi elegance

İleti oxmoxtox » 05 Mar 2014, 13:27

Woodpeckerst yazdı:Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle skoda hakkında pek fazla bilgim yok. Öneriler sonucunda araştırdım ve bütçem doğrultusunda skoda arabalara bakmaya başladım.

Fabia Classic 1.4 dizel 2008 olan bir araba buldum. 155.000'de değişeni yok sol kapının kenarın ve arka sağ kapıda çiziklerden dolayı küçük boya var. Arabanın direksiyonu azıcık yıpranmış durumda. Yürüyeni problemsiz, triger kayışı 100.000'de değişmiş baskı balata değişmiş sanırım. Fiyat olarak 21.000 en son ankara arabası.

Merak ettiğim şu.. 2 sene kullandığımda 180.000 - 200.000'i arası olduğunda piyasasındaki durumu ne kadar düşer. Çok zarar ettirir mi ? Genel olarak fiyat durumu nasıldır ?

Teşekkürler.

kardeş arabayı sana anlatayım.araç çok sağlam bir araçtır.güvenlidir.yakıtı az yakar.75 lik ve 80 lik olanları gayet ara kaçışları seridir.içi diğer b sınıfı araçlara göre en genişidir.bagaj hb b sınıfı stanartlarındadır.yola oturur.yol tutuşu iyidir.kolay kolay sağından solundan ses gelmez.görüş açıları fena değildir.direksiyonu rahattır.malzeme kalitesi gayet iyidir.göğsü yumuşaktır.
olumsuz yanları biraz seslidir.içeri motor sesi alır.arka diz mesafesi kısıtlıdır.kronik direksiyon pompası arıza vardır.kronik cam halatı kopması vardır.amortisörler serttir konfor zayıftır.sık sık ampul patlaması olur.2. eli zayıftır.
fiyat için yorum yapamayacağım.hayırlısı olsun.
oxmoxtox
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: serhat
Nereden: Adana
Arabanız: skoda fabia 1,4 tdi

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir