Felişimi satabilirim :)

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Felişimi satabilirim :)

İleti Kindred Brujah » 11 Ağu 2014, 10:55

Merhaba arkadaşlar,

Aracım 2000 model 1.3 MPİ motor, zaten forumda açtığım başlıklardan aracın aldığım günden bugüne takip edebilirsiniz. 60 bin km'den beridir bende. Araç full orjinal. Trigeri kayışları, arka fren balataları amortisor takozları motor kulağı vs. hepsi yenilenmiştir. 114 bin km'ye az kaldı. Sahibinden 'e ilan koydum henüz inceleme aşamasında ama inceleme geçtikten sonra şu numaradan ilana ulaşabilirsiniz : #175080936

Aracımdan memnunum, ayrılmak konusunda da kararsızım ama model yükseltebilirim. Bakımlı düşük km'li 1.4 dizel Fabia1 ile ya da bir ihtimal 101 beygir olan 1.4 benzin/LPG Fabia1 ile takasa girebilirim. Skodacıyım, stockcuyum, niyetimde skodacı olarak kalmak.

Aracımda lpgden kaynaklı stop etme vs.. gibi sorunlar yoktur. 45bin km yaptım lpg ile. LPG ustası Lovato Damla otogaz Yahya Usta, Servisi Arıkan Özel Servis Muharrem ve İbrahim usta. Kaporta-Boyacım Dörtler Oto Hayrettin usta, ve camcım da Ercan oto kilit Ercan usta. Ön takım rot balans vs. için de Dumanlar - Fatih Usta.

Hepsi alanında çok başarılı ve iyi niyetli ustalar. Alan kişi bu ustalar ile devam ederse sıkıntı yaşamaz. İsteyen kendileriyle iletişime geçip aracın durumu hakkında bilgi alabilir. Bütün bakımlarında orjinal parçalar kullanılmış, biniciye özel bakım yapılmıştır.

The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti blauzahn » 11 Ağu 2014, 15:56

Anıl hocam hayırlı satışlar dilerim. Aracınız gerçekten çok güzel ve eminim bakımları da aksatılmamış bir araç. Bir kaç kez mesaj ile yaptığımız görüşmelerden de anlıyorum titiz bir kullanıcısınız. Yeni kullanıcısına da şimdiden hayırlı olması dileğiyle.
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Arabanız: Honda Jazz

İleti Kindred Brujah » 12 Ağu 2014, 10:09

Teşekkür ederim hocam :) Hayırlısı olsun bakalım belki de alıcısı çıkmaz felişle gezmeye devam ederiz :D Bir yandan da kararsızım ilk aracım olduğu için ayrı bir yeri var ^^
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kindred Brujah » 29 Ağu 2014, 12:13

Arkadaşlar 10-15 gün içinde aracı forumdan isteyen olursa 13.000 liraya verebilirim. İlan günceldir. Bu arada temiz seat cordoba 1.4 tdi ile de takas edebilirim.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kindred Brujah » 01 Eyl 2014, 21:56

Fiyatı 12.750 ye indirdim :)

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xXx » 03 Eyl 2014, 06:47

Bence daha da indirme ben 2 hafta önce 14.000 e sattım.

SKODA FELİCİA 01''

Kullanıcı avatarı
xXx
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodahastası » 03 Eyl 2014, 12:26

Anıl merhaba,aracın fotoğraflarını güncellemeni ve 1-2 tanede içten fotoğraf koymanı tavsiye ederim
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti enesfrkn » 03 Eyl 2014, 14:13

abi araba temiz gözüküyor bence fiyat az daha çok istemelisin,aynı renkten bendede var sormak istediğim zamanında lovato sıralı sistemi ne kadara takdırdınız ve şimdiki fiyatlardan haberiniz varmı teşekkürler
enesfrkn
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Skoda Felicia 1.3 MPI

İleti Kindred Brujah » 03 Eyl 2014, 20:07

Merhaba,

Doğru söylüyorsunuz ancak aracı iç dış yıkamaya veremediğim için iç fotoğraflarını çekemedim. Bir kaç gün içinde uğrayacağım yıkamacıya ondan sonra tüm resimleri yenilerim. Buraya da atarım. Şehir dışındaydım cumartesi geldim fırsat olmadı, sitede de çalışma yapılmış toz kaplamış aracın üstünü :)

skodahastası yazdı:Anıl merhaba,aracın fotoğraflarını güncellemeni ve 1-2 tanede içten fotoğraf koymanı tavsiye ederim

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kindred Brujah » 03 Eyl 2014, 20:11

Ben nakit 1250 liraya taktırdım. O zaman 1399 liraydı diye hatırlıyorum. Güncel fiyatları şu an bilmiyorum ama 1500 civarıdır diye tahmin ediyorum.

Fiyat biraz az evet, ama işten yeni ayrıldığım için boşluktayken değiştirmek istiyorum aracı. İşe girdikten sonra ne sanayiye araba baktırmaya nede araba gezmeye vakit kalıyor. Yeni işe başlamadan halletmek istiyorum model yükseltme işlemini. Zaten bu süreyi atlatırsam 13-14'e çekeceğim tekrar fiyatı :)

enesfrkn yazdı:abi araba temiz gözüküyor bence fiyat az daha çok istemelisin,aynı renkten bendede var sormak istediğim zamanında lovato sıralı sistemi ne kadara takdırdınız ve şimdiki fiyatlardan haberiniz varmı teşekkürler

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kindred Brujah » 03 Eyl 2014, 20:12

Yok daha fazla inmeyeceğim. Satılırsa bu fiyata yoksa sürüşe devam :) 12-17 bin aralığındaki en iyi araç bu zaten piyasada bilen alır bilmeyen gidip yumurta corsaya falan biner 16 bine diye düşünüyorum :)

xXx yazdı:Bence daha da indirme ben 2 hafta önce 14.000 e sattım.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti enesfrkn » 05 Eyl 2014, 15:33

Kindred Brujah yazdı:Ben nakit 1250 liraya taktırdım. O zaman 1399 liraydı diye hatırlıyorum. Güncel fiyatları şu an bilmiyorum ama 1500 civarıdır diye tahmin ediyorum.

Fiyat biraz az evet, ama işten yeni ayrıldığım için boşluktayken değiştirmek istiyorum aracı. İşe girdikten sonra ne sanayiye araba baktırmaya nede araba gezmeye vakit kalıyor. Yeni işe başlamadan halletmek istiyorum model yükseltme işlemini. Zaten bu süreyi atlatırsam 13-14'e çekeceğim tekrar fiyatı :)

enesfrkn yazdı:abi araba temiz gözüküyor bence fiyat az daha çok istemelisin,aynı renkten bendede var sormak istediğim zamanında lovato sıralı sistemi ne kadara takdırdınız ve şimdiki fiyatlardan haberiniz varmı teşekkürler

anladım abi hayırlı satışlar inşallah iyi bakacak birine nasip olur :) fiyat konusuna gelince sıralı sistem için tahmini söylediğiniz rakam iyi gözüktü inşallah takdırabilirim en yakın zamanda :)
enesfrkn
CLASSIC
CLASSIC

İleti Kindred Brujah » 09 Eyl 2014, 15:17

Arkadaşlar aracımı 12.400 liraya sattım. Şimdi bana temiz 1.4 dizel motorlu fabia,corboda,ibiza 3lüsünden bir lazım elinde olup satmayı düşünen varsa konuşalım :D bütçem çok uçuk değil :)

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti blauzahn » 09 Eyl 2014, 15:48

Hayırlı olsun, güzel araçtı.
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kindred Brujah » 09 Eyl 2014, 23:14

Özledim şimdiden ya, son ana kadar kararsız gibiydim aslında aracımı çok seviyordum :) giderken arkasından baktım bi duygulandım :)

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti blauzahn » 10 Eyl 2014, 00:25

Bugün aracımın eski sahibiyle görüştük kendisi hb corolla aldı virajlara felicia ile girdiğim gibi giremiyorum diyor valla :D
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti enesfrkn » 10 Eyl 2014, 13:44

Kindred Brujah yazdı:Özledim şimdiden ya, son ana kadar kararsız gibiydim aslında aracımı çok seviyordum :) giderken arkasından baktım bi duygulandım :)

Hayırlı olsun abi gene alman almak istiyorsun anladığım kadarıyla ama bence skodadan şaşma nacizane fikrim :)
enesfrkn
CLASSIC
CLASSIC

İleti Kindred Brujah » 10 Eyl 2014, 23:58

Abi kafayı cordoba 1.4 dizele taktım :P ondan almam lazım :D

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir