Tavsiyeniz ile araç alacağız.

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tavsiyeniz ile araç alacağız.

İleti termineytir » 20 Ağu 2014, 10:05

Hepinize selamlar dostlar. İnternetteki ilanları gezerken linkte verdiğim araca denk geldim ancak sizinde yorumlarınız benim için önemlidir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 0933/detay
Öncelikle bu aracı bileniniz varmı?

Ya da Maksimum 7500 Liraya bana aracını önerebilecekler ilanlarınızı beklemekteyim.

Saygıyla...

Kullanıcı avatarı
termineytir
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ferhan KARA
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Renault Twingo 1998

İleti ubabubab » 20 Ağu 2014, 11:10

elin anahtar tutuyorsa al meşgale olur derdin bitmez ekonomik araç
ama toros derim o paralara
ubabubab
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yılmaz
Nereden: Sakarya
Arabanız: forman

İleti termineytir » 20 Ağu 2014, 12:14

ubabubab yazdı:elin anahtar tutuyorsa al meşgale olur derdin bitmez ekonomik araç
ama toros derim o paralara

Verdiğim linkte görünen araç içinmi söyledin bunları yoksa bütün forman araçlar için mi_?
Kullanıcı avatarı
termineytir
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ferhan KARA
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Renault Twingo 1998

İleti mustklc » 20 Ağu 2014, 14:38

İstanbul, ankara büyükşehirlerde aracınızı kullanacaksanız hidrolik direksiyonlu bir araç bakın derim. park ederken falan sizi yorar.
Biraz üste çıkabilirseniz hidrolik bir felicia bulabilirsiniz ya da suzuki..vs gibi bir japon
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti blauzahn » 20 Ağu 2014, 14:59

İlk aracım olarak Ankara'da hidrolik olmayan bir felicia aldım, şu an kullanıyorum ve memnunum. Tabi belirttiğiniz paralara bulmanız mümkün olmayacaktır ama park sıkıntısı konusuna katılamayacağım, araç kullanmakta problem yaşamıyorsanız park sıkıntısı da yaşamazsınız. Sadece bayanlara önermem hidrolik olmayan versiyonunu ama kullananlar da görüyorum, felicia, favorit forman :)
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti favorit55 » 20 Ağu 2014, 16:35

Ben favorit kullanıcısıyım 20 yaşındakiler arbaların derdi sıkıntısı bitmez derken önemli olan alırken temizini bulman. acele etme seçici ol ne alırsan al öncelikle.ben 2 sene once 5000e aldım conta motor lastik derken 2000 gitti şimdide komple kaborta boya yaptıracam ön iki amortisörüde değişecem 1500 onlar tutuyor. 5000+2000+1500=8500 mal olmuş oluyor bana. Arkadaş 10 numara dedi baktırmadık bizde sonuç üzücü oldu işte. Ama tavsiye dersen gönlüm mazdalara kayıyor bu ara o paraya hidrolik direksiyon 4 cam otomatik yol tutuşu daha iyi permansı tartışılmaz bildiğim kadarıyla yakıttada bizim arabalarla arasında fark yok fazla 323 lere bak derim.
favorit55
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Nereden: Samsun
Arabanız: favorit

İleti ubabubab » 20 Ağu 2014, 19:14

sayın--termineytir bende 92md 148km de ilk defa böyle araç aldım (bütçe bu) 1.5 yıl oldu forman ustası oldum ...
rampa 2ile anca çıkarsın ki ben kıvama getirdim daha öncesi yoktu bakılınca biraz adam oluyor
1.5 yılda yapılanlar komple ateşleme sistemi +4 ad.amrtsr+4 kapı pimi +içerde gıcırdıyan bütün sert plstk aksam ..alahtan burada yazılanlar gibi derdim olmadı ama genede tedbiri elden bırakmayıp uçak kullanır gibi ihtimam gösteririm 90 km ideal viteslerde 2000 rpm altına 3000rpm üstüne çıkmazsan yani üzmüycen ama genede yaşlı olduğu için tedirginlik yaratıyor 2yaz köyüme götürdü getirdi 1010km 175 tl yaktı geliş gidiş bu bütçeye göre seviyorum amma derdi bitmez ha şimdi kontak anahtarı takılıyor canı isterse dönüyor 50 tl komplesi ama emeklü bütçesi zorluyor bakalım geçtiğimiz günlerde kaynanamıda gönderdim yakında değiştiricem gibi galiba fiat sıena gibi geliyor kendini geliştirmek istiyorsan al bu siteyide hatim edersin faydalıda oluyor her yazınında faydası yok her doktor iyi diyemeyiz alırsanda bildiğimi aktarırım sonuçta 18 aylık tecrübe boş birisi değilim boşada kafa yormam
ubabubab
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yılmaz
Nereden: Sakarya
Arabanız: forman

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir