İstanbul'da Skoda Favorit Arıyorum

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İstanbul'da Skoda Favorit Arıyorum

İleti airweb » 21 Eyl 2014, 15:19

Selamlar;

Özellikle 94 Model benzin + tüp bulunan, kaportası düzgün, pek fazla çürük bulunmayan, efendi temiz bir Favorit arayışındayım.

airweb
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Arif İLHAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Favorit

İleti ubabubab » 21 Eyl 2014, 20:21

demedi demeyin brodway düşünün... forman kullanıcısıyım ---------eksi
ubabubab
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yılmaz
Nereden: Sakarya
Arabanız: forman

İleti airweb » 25 Eyl 2014, 23:27

Bir tane buldum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-bakmadan-gecme-180843102/detay bu da ilanı. Görüş, öneri ve fikirlerinizi bekliyorum. Ne dersiniz ?
airweb
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Arif İLHAN
Arabanız: Favorit

İleti SKDFORMAN » 26 Eyl 2014, 00:28

lpg li arıyorum yazmışsınız, linkteki araçta lpg yok gibi görünüyo. aramak lazım
km orjinalse çok iyi
94lx alman buda iyi
kırmızı olsun 5 fazla olsun buda iyi
muayene tarihine, lastik durumuna ve motor durumuna bakmayı ihmal etmeyin.
Bakımlı skodayı her zaman ısrarla tavsiye ederim. geçmişte 10larca skoda kullanan tanıdığım oldu, birininde şikayet ettiğine rastlamadım, benimde bu ikinci formanim. Israrla tavsiye ederim.
Yakıtı ekonomiktir, parçası ekonomiktir, vergisi ekonomiktir, işçiliği kolaydır, bakımlısı asla yolda koymaz, arıza çıkarmaz. Kışın mukadili araçlar defalarca gaz pompala jigle çek marşa bas yaparken skodalar tek marşta çalışır ve anında yola koyulur. Otomatik jigle tertibatıda mevcut. Kaloriferide alev üfler. Mukadili diğer markalar sadece kaloriferden fan sesi duyarsınız. daha bir çok artısı mevcut. Satacağınız zamanda kolay satarsınız. Piyasada alıcısı boldur.
Kısacası Skoda araba gibi arabadır. Değerini bilene...
Umarım yararlı olur.
syglar...
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

İleti sainz » 26 Eyl 2014, 10:50

1- Sportline değil, 135LX.
2- Favorit' te seri üretimde hiç bir zaman 1.4 motor kullanılmadı. 1.1 lt ve 1.3 lt motorlar kullanıldı. 1.1 olanlar Türkiye' ye hiç gelmedi. Türkiyedekilerin hepsi 1289cm³ hacmindeki motordur.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir