Satılık 93 forman lx

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık 93 forman lx

İleti Promet » 08 Arl 2014, 01:26

Çok isteyerek ve dede yadigarı olarak torunuma bırakmak istediğim formanı mı üzülerek satıyorum Malum memur maaşları ve birikim olmadan evlilik zor. 30 ağustosta düğünüm var kısmetse. Forumu takip eden arkadaşlar araçta ne gibi işlemler yapıldığını biliyordur muhtemelen. Aracı 2014 nisan ayında almıştım.

Yapılan işlemler şu şekildedir:
1. Debriyaj baskı balata değiştirildi.
2. Motor yağı, yağ ve hava filtresi değiştirildi.
3. Aracı ilk aldığımda iptal edilen otomatik jikle tekrar çalışır duruma getirildi.
4. Direksiyon kutusu değiştirildi.
5. Vites kolunda çok boşluk vardı ve alt vites koluna torna tesviye yapılarak fabrika çıkışı gibi olması sağlandı.
6. Amortisor takozları ve denge kolu takozları değiştirildi.
7. Üst silindir kapak contası yenilenip subap ayarı yapıldı. (Aracı aldığımda soğutma suyunda antifiriz yoktu ve silindir contası hasarlıymış, antifiriz koyulunca çıkan egzost dumanına göre contanın yanık olduğu anlaşıldı ve taşlamaya gerek kalmadan değiştirildi.)
8. Mp3 çalarlı radyo takıldı.

Tüm bu işlemler Edirne merkezdeki eski sanayide bulunan Lada ve Skoda servisi Soner usta tarafından yapılmıştır. İnternette numarasını aratarak bulabilirsiniz. Aracın orjinal çekoslavak malı stepne lastiği bile mevcuttur. Kaportada bir kaç yerde ufak paslanmalar dışında hiç bir şey yoktur. Aracı hep edirne kırklareli arasında kullandım.

Ben 6500e almıştım yukarıda yazdıklarım genel olarak 1300 lira tutmuştur. İlgilenen arkadaşlara duyrulur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 909/detay/

Promet
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sezai SEZEN
Nereden: Kırklareli
Arabanız: Forman

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir