İLK SAHİBİNDEN KONFOR SAHİBİ YAKIT CİMRİSİ SKODA FABİA 1.2

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İLK SAHİBİNDEN KONFOR SAHİBİ YAKIT CİMRİSİ SKODA FABİA 1.2

İleti bahane » 19 Ekm 2015, 10:04

.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 884/detay/

Aracımı 2007/Nisan ayında sıfır olarak aldım ilk sahibiyim. Yakıt cimrisi bir araçtır. Kullanıma bağlı olarak 0,20 – 0,25 kuruş yakmaktadır. Arac 173.000 km dir ve tamamı kendim yaptım. Benim dışımda kimse kullanmadığından her bir durumunu bilirim arabamın herşeyine kefilimdir. Tüm ağır bakımları son 1 yıl içinde yaptırılmıştır 2-3 sene masrafsız binilecek bir aile arabasıdır. Yazlık lastikleri Mayıs/2015 te yeni alınmıştır 4 adet kışlık lastikleri de yeni bir şekilde mevcuttur. Aracımın bakımı Çaycuma Bosch Car yetkili servisinde yapılmaktadır. Tüm servis kayıtları mevcuttur. 6 aylık Mtv tutarı 115-TL dir. Diğer Fabia clasic araçlara göre CD çalar, sis parı ve arka park sensörü mevcuttur. İçerisinde sigara dahi içilmemiştir. Bugüne kadar aracıma bakmak için binipte sınıfına göre performans ve konforundan memnun kalmayan arkadaşım daha olmadı.
Ufak tefek sürtmelerden dolayı 3-4 parçasında lokal boya mevcuttur bu işlemlerin tamamı kasko tarafından yetkili serviste yapılmıştır. Boyalı parçalar işaretlenmiştir. Bu sürtmeler ve tramer kayıtlarına ilişkin fotoğrafları mevcuttur ciddi alıcılara fotoğraflarını da gönderebilirim.
Üst segment olarak 2010 model ve üstü dizel otomatik araçlarla takas düşünebilirim.
Boya takıntısı olan ve birde özelliklerini telefonda soralım diye lütfen gereksiz yere aramayınız. Arabanın tüm durumu yukarıda anlatılmıştır değişen kesinlikle bir parçası yoktur plaka açık istediğiniz gibi sorgulatabilirsiniz. Ciddi almak isteyen alıcılar gelip aracımı görebilir ve istediği servise gösterebilir.

bahane
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sami
Nereden: Zonguldak
Arabanız: 2007 Skoda Fabia 1,2 Classic Plus Sedan-Benz+Lpg

İleti ffatihh23 » 22 Ekm 2015, 08:22

fiyat güzel araba temiz gözüküyor kmden dolayı biraz sıkıntılı sadece ama fiyatının arabası alınabilir.
ffatihh23
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fatih Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 16V 75BG

İleti bahane » 02 Kas 2015, 09:56

yeni alacağım arabayı buldum fiyatı düşürdüm hayırlısı ile ACİL SATILIKTIR son fiyat 21.500-TL dir düşünenler arayabilirler .

Sami GÖKMEN - 0505 786 7939 iletişim numaram.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 884/detay/
bahane
CLASSIC
CLASSIC

İleti bahane » 02 Kas 2015, 14:45

Almak istediğim aracı buldum bu nedenle kendi aracımı acil olarak satmam gerekiyor. Sonradan keşke dememek için düşünen varsa lütfen irtibata geçiniz.
bahane
CLASSIC
CLASSIC

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir