Ankara'dan satılık Felicia

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara'dan satılık Felicia

İleti blauzahn » 30 Kas 2015, 22:43

Arkadaşlar merhaba;

Yaklaşık 2,5 yıldır severek kullandığım aracımı model yükseltmeyi düşündüğüm için satmayı düşünüyorum.

-Aracım 97 Model Felicia LX modelidir. (Karbüratörlü)
-Orijinal 225.000 km.dedir.
-Üzerinde BRC Lpg sistemi bulunmaktadır.
-4 Kışlık 4 Yazlık lastiği üzerinde verilecektir.
-İçi neredeyse yeni gibidir. Şoför koltuğunun kumaşı biraz yıpranmıştır.
-Devirdaim, Arka balata ve rulmanlar yeni değişmiştir. Onun haricinde ön takım ben aldığımda sıfırdı. Şu an her hangi bir problemi bulunmamaktadır. Kendim 17.000 km. civarı neredeyse Ankara'da yaptım.
-Muayenesi Haziran 2017'ye kadardır.
-Bir miktar kaporta masrafı bulunmaktadır (beni rahatsız etmeyen) fiyatı o yüzden uygun tutacağım.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Çok vaktim olmadığından sahibinden ilanı açamadım daha. En kısa zamanda açacağım. Aracı birebir görmek isteyenler hafta içi 9-17 arasında haberleşmek suretiyle Ankara Adliyesi Otoparkında görebilirler. Haricinde ve hafta sonu ise Sincan-Fatih'de görebilirler.

Fiyat olarak 9.500 TL düşünüyorum.

İlan açamadığım için iletişim telefonum: 0543 877 22 24 (Whatsapp aktif)

blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti SKDFORMAN » 02 Arl 2015, 16:07

Tesadüfen gördüm :)
Ben bu arkadaşın aracına kefilim. Fiyatıda Ankara piyasasına göre uygun yazmış. Umuyorum pazarlık payıda vardır. Yardımcı olacaktır alan arkadaşa.
İhtiyacım olsa gözüm kapalı alırdım. Aracın mekanik hiç bi problemi yok. Kaportası vs. de diri duruyor.
Arkadaşta dürüst birisi. Contası yanık motoru patlak ön takımı bozuk şanzumanı dökük bi araç alıp uğraşmaktansa bu arkadaşın sattığı aracı alır gazını koyar binersiniz.
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Arabanız: Forman LX

İleti blauzahn » 06 Arl 2015, 00:30

Kardeşim teşekkür ederim. Pazarlık sünnettir elbette var :) Motor, şanzıman, ön takım vs. konusunda gerçekten beni üzmedi alacak arkadaşı da üzmeyecektir. Bu arada ben aracın 4. sahibiyim. Kontrol etmedim ama eski sahibi de ne söylediyse ne eksik ne fazlaydı o yüzden güvendim... Koşuşturmacadan dolayı fotoğrafları ekleyemedim, önümüzdeki hafta resim, ilan işini halledeceğim.
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Arabanız: Honda Jazz

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir